Skocz do zawartości
zetor7745

Sipma 279/1 pytanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sipma
kakus19    1

witam czy te filterki co sa na poczatku przyłaczy hydraulicznych spelniaja jakas jeszcze inne funkcje?bo strasznie leje sie z nich olej wymienilem oringi i jest podobnie =moge zalozyc zwykle koncówki?

post-22937-0-06662800-1466165001_thumb.jpg

Edytowano przez kakus19

fireseba    101

co może być przyczyną szarpania belarki? Walce w komorze przytrzymują się na chwilę, a za nimi cała reszta, myślę że ma to związek z nagarniaczem za podbierakiem. Czy ktoś miał taki problem?

Wiadomość z agroFakt.pl

marko-kolo    213

na moje oko luźne  łańcuchy od napędu walców i nagarniacza 

kakus19

wywal te filtry  i spoko 

Edytowano przez marko-kolo

beniu33    2

Miałem podobnie i znalazłem kamień za podbieraczem  w podajniku widłowym, był tak wbity , że aż prasa ustawała w momencie przejścia podajnika przez kamień

Napisano (edytowany)

[problem]

Smarowałem, ale prasa strasznie piszczy (podczas pracy), jakby o coś tarła lub coś się zużyło. Ewentualnie, gdzieś jeszcze trzeba posmarować, bo są również te trudno dostępne miejsca. Co może być przyczyną? Łożyska zużyte? Jakiś "mechanizm" poszedł?

Edytowano przez restrukturyzacja2016

adriano7    0

witam podeśle ktoś zdjęcie gdzie znajduje się jakaś śruba pozwalająca na regulację zużycia sznurka w prasie ? 

Pozdrawiam

Robertb    0

Mam pytanko czy stosujecie siatkę bez sciągaczy bocznych i czy na 1,25 też da rade pracować bo narazie robiłem 1,23 i jestem ciekaw?

michael31    4

Kiedyś kupiłem jedną rolkę siatki125cm i różnicy w pracy prasy nie zauważyłem, w dodatku siatka 125 cm jest nawinięta na szerszej rolce tej tekturowej i nie chciała wejść do prasy, musiałem delikatnie obciąć fragmenty wystających po obu stronach siatki tą tekture i było ok,
Ja jade na siatce STRONGER i jak dotychczas jestem z niej najbardziej zadowolony a próbowałem już wiele siatek nawet z TAMY.

robert983    22

Panowie jak się wymienia palce pobieracza zdjęcie poniżej .
trzeba zdjąć cały podbierak czy można jakoś na prasie wymienić, musze się za to wziąć ,ale nie chce rozbierać czegoś zbędnie

post-36928-0-49282100-1507767942_thumb.jpeg

Edytowano przez robert983

ZYLA    36

Podbierak jest przykrecony do rurki i wisi wspólnie na rurce stabilizujacej z palcem obok. Wystarczy odkręcić 3 do 4 blach oslonowych, wykręcić uszkodzony palec wraz z sąsiednim by wyjąć ich ze wspólną rurką stabilizujacą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się