zetor7745

Sipma 279/1-Montaż aparatu siatki

Polecane posty

zetor7745    3

Witam posiadam Sipme 279/1 i zamierzam zalozyc do niej aparat na siatke i tu pytanie dla posiadaczy jak on sie sprawuje wymiencie wady i zalety.

 

Z góry dzieki

Pozdrawiam Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Tak jak mówi Balzak mam już zamówiony , jak go dostane ,zamontuje i przetestuje to powiem jak sie sprawuje , cena to około 5tys. zł . Z tego co widze u brata ,który ma taki aaprat w simpie to robta idzie super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Zależy ile bel rocznie robisz ,ale myslę ,że warto . Ja u siebie robię około 1000-1100 bel . Najbardziej to mi chodzi o belowanie słomy bo wqr...a mnie te czekanie jak masz w jednym kawałku np. 7ha do sprasowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

troche sie robi, a ile trzeba trzekac za aparatem, bo ja dzwonilem do wszystkich dealerow wokol i mowili ze od marca zamowili i nic nie dostali jeszcze a ojciec dzisiaj dzwonil bezposrednio do sipmy i sie niestety nic nie dowiedzial ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

Mnie wychodzi 1,5 zł na 1 balot siatka 2x owiniete baloty. Nie wiem jak wychodzi sznurek.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

No i super właśnie się dowiedziałem ,że ten aparat na si8atkę mogę mieć najwcześniej we wrześniu :angry: oczywiście zrezygnowałem z niego bo potrzebny by mi był na zniwa głównie ,a tak to zdecydowaliśmy z tatą ,że w przyszłym roku (może na wiosne już) zmienimy prasę na drugą (napewno nie na Sipme ) :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

jak ja dzwonilem to tez mi powiedzieli ze w marcu zamowili aparat na siatke i jeszcze do dzisiaj nie dostali, ja wlasnie swoja sprzedaje. i tez zmieniam na cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

jak to dobrze mieć znajomości :D w tym tygodniu(najpóźniej w następnym) będę miał obwiązywacz siatką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

obawiam się że to będze nierealne- mieszkasz na Mazowszu(a ja gdzie indziej) poza tym lista osób z mojej okolicy "poszła" już do sipmy i raczej 2-gi rzut owijarek będzie po żniwach

ps. oby się nie okazało że i mi nie zamontują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
jak ja dzwonilem to tez mi powiedzieli ze w marcu zamowili aparat na siatke i jeszcze do dzisiaj nie dostali, ja wlasnie swoja sprzedaje. i tez zmieniam na cos innego

Amożna wiedzieć czemu sprzedajesz prase i jaką chcesz kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Ha jednak nie będe musiał się męczyć w zniwa :) . Aparat na siatkę juz mam w garażu jutro jak będzie czas montaż i fotki jesli ktoś chce . PS . znajomości pomogły i znajomy wynalazł mi ostatni egzemplarz w Augustowie :D no i dzis z rana w samochód i jest hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio748    2
Ha jednak nie będe musiał się męczyć w zniwa :) . Aparat na siatkę juz mam w garażu jutro jak będzie czas montaż i fotki jesli ktoś chce . PS . znajomości pomogły i znajomy wynalazł mi ostatni egzemplarz w Augustowie :D no i dzis z rana w samochód i jest hehe.

Po co masz jechać z mazowsza aż do Augustowa. W agromie Kutno masz o wiele bliżej i nie potrzebne żadne znajomości .Maja dwa na stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Z Ostrołęki do Kutna ?? taa... Nie napisałem ,że pojechałem aż do Augustowa tylko ,że go tam znajomy znalazł i przywiózł go do siebie ,a do niego mam 40 km .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

@wojtek3222 i jak aparat sie sprawuje??

 

@tomcio748 nie wiesz czy maja te aparaty jeszcze na stanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Wiesz jak narazie to zrobiłem nim 2 bele na próbe :( ,ale owija super i mysle ,że bedzie sie bardzo dobrze spisywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinKdziak
      Mam pytanie do posiadaczy pras sipma z 279 ,jak długi posiadacie przy nich wałek wom ,bo przy swojej nie mam i muszę kupić,który będzie pasował długością do Zetora 5011 lub ursusa c 360.
    • Przez kamilo2277
      Cześć, czy ktoś remontował Podbieracz w prasie rolującej  carraro record 1200 ( podobna do sipma z279) chodzi o podbieracz 1.2m. Czy między belkami a tulejkami ma być luz i jak duży? Czy części ze sipmy pasują do carraro?
    • Przez UrsusPoland
      Jak w temacie, sznurek jubilat 500. Jak ruszy owijanie to po chwili zrywa. Kombinowałem z napięciem sznurka i luzowałem, bez rezultatu. Prowadnica sznurka te taki zabierak z oczkiem nie ma bruzd.
    • Przez Koxunio
      Witam mam w swojej prasie taka końcówkę jak na zdjęciu do czego to służy to tylko przedłużenie jak to się fachowonazywa? czy jak dam sam wtyk to będzie działać? Pytam bo zaczęło przeciekać i nie wiem jak to rozwiązać i ewentualnie to znaleźć 

    • Przez Dawid1100
      Witam jaka może być przyczyna nie kręcącego się balota sipma z263 pasowa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj