Zaloguj się, aby obserwować  
MarcinJaroslaw

Lely discovery 120 collector

Polecane posty

Witam czy ktoś posiada ten robot bo chciałbym się dowiedzieć ile on kosztował czy warto modernizować pod niego oborę  wolnostanowiskową na płytkiej ściółce czy jest on lepszy od zgarniaczy delta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
frakcja sciolki może mieć max 4cm i w dodatku nie może być jej dużo. ten robot jest do obór bezsciolowch. teraz w Polsce pracuje na pewno jeden może dwie trzy sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to żeby przystosować ten robot tak żeby w obroże zostały zbudowane legowiska i ściółki nie było tylko maty gumowe do leżenia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
dzwoń do najbliższego lely center. dowiesz się wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak ale chciałem wrażeń od rolnika bo we wszystkich firmach to tylko zalety wymieniają :/

Tak naprawdę się z tym nie śpieszę to tylko plany na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
to pisz od razu że świadectwo dziś odebrales i zaczynasz się nudzić a nie dupe zawracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawracam ci d*py bo nie musisz odpowiadać mi jak nie wiesz i to pytanie było zwrócone do wielu ludzi może ktoś z nich wie a plany na przyszłość bo oborach będzie za rok spłacają więc narazić nie pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Pietras892
      Sprzedam rozsiewacz Lely Centerliner SL
      2200l dwu talerzowy
      wysiew do 36m.
      hydrauliczne zastawianie i regulacja poziomu
      rok produkcji 2001
      nie wypracowany w dobrym stanie
      nie malowany
      nie używany w polsce
      cena 6300zł do niewielkiej negocjacji
       
       
       

       
    • Przez MIERZANIN
      Witam wszystkich serdecznie. Potrzebuje informacji na temat prasy Lely 435 gdyz chcialem takiego zakupu dokonać. Doradzi mi ktos z użytkowników czy warto ?
       
    • Przez napaleniec93
      Posiada ktos rozsiewacz lely 3000. Znalazłem na olx w dość atrakcyjnej cenie co jest zastanawiające. Może macie jakieś opinie
      https://www.olx.pl/i2/oferta/rozsiewacz-lely-3000-CID757-IDrND9P.html#:7d907d7b02
    • Przez rolnik_na_renowce
      Mam do sprzedanie rozsiewacz do nawozów, rozrzut 15m w skrzynię spokojnie 600kg saletry wchodzi, rozsiewacz jest szczelny , dodaję do niego wałek odbioru mocy cena 1800zl okolice lublina nr 79301198
    • Przez Chrostek
      Siema nie wiem jak zdjąć koła zębate z 13 wałka w belarce lely rp 245 , chce je zdjąć ponieważ chce się dostać do smarowniczki (kabel sie przetarł a żeby go wymienić musze sie dostać do smarowniczki).



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj