Lukasz21_Lubelskie

Mailleux mx100/120?

Polecane posty

Witajcie mam problem. Otóż postanowiłem założyć do swojego Deutz tura. Adaptacje posiadam, jest taka jak na zdjęciach. Z tego co się orientowałem to pasuje do modeli takich jakich podałem w temacie. Czyli: Mailleux mx 100/120. I teraz pytanie czy będzie to pasowało? Czym różnią się te modele?

IMG_20180620_170540.jpg

IMG_20180620_170548.jpg

IMG_20180620_175639.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichyh32    164
Mx 100 podnosi niżej i jest do ciągnika 4i 6 cylindrów, a mx 120 jest do tylko 6 cylindrowych , jest sporo dłuższy i wyżej podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę właśnie aby okazało się że tur nie pasuje do adaptacji, dlatego zadałem to pytanie. Może ktos z forumowiczów ma/miał taki ładowacz. Być może ktoś doradzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocowanie jest takie samo jak w 40.85 jak i mx100/120 przeważnie różni się tylko skrzynką na złącza hydrauliczne, ja mam 40.85 a sąsiad ma mx100 i mocowanie są identyczne tylko różnią się skrzynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób różnią się skrzynką? Możesz powiedzieć jakie są różnice w twoim przypadku? 

Załączyłem zdjęcie skrzynki, wygląda jak twoja?

IMG_20180621_115113.jpg

Edytowano przez Lukasz21_Lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja skrzynka jest właśnie z mx80/100/120 itd. a moja z 40.85 jest kwadratowa.

Masz zdjęcie skrzynki z czerwonego Mailleux'a.

Screenshot_2018-06-21-13-34-46-1.png

Edytowano przez RafaSzymanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abs100    5

cichyh32 napisał:

Mx 100 podnosi niżej i jest do ciągnika 4i 6 cylindrów, a mx 120 jest do tylko 6 cylindrowych , jest sporo dłuższy i wyżej podnosi/// Nie zgodzę się z Tobą. MX120 były też do 4 cylindrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abs100    5

Lukasz21_Lubelskie napisał:

A w jaki sposób różnią się skrzynką? Możesz powiedzieć jakie są różnice w twoim przypadku?  Załączyłem zdjęcie skrzynki, wygląda jak twoja?  Ja mam mx100 i mogę Ci podesłać zdjęcia. Bo na 2 Ciągnikach mam adaptacje Mailleuxa 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12
Dnia 21.06.2018 o 11:04, Lukasz21_Lubelskie napisał:

A w jaki sposób różnią się skrzynką? Możesz powiedzieć jakie są różnice w twoim przypadku? 

Załączyłem zdjęcie skrzynki, wygląda jak twoja?

Czy taką plastikową skrzynkę można gdzieś dostać i uszczelkę pod to ??? chodzi mi o tą co wstawił Lukasz21_Lubelskie

Edytowano przez Robertb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerV
      Witam, czy to dobry tur ten mailleux?
      Zastanawiam się nad tym ciągnikiem: http://otomoto.pl/case-4240-ladowacz-A196228.html
      allegro: Ciągniki rolnicze, CASE 4240 + LADOWACZ

    • Przez strike51
      Witam,
      Mam pewien problem, mianowicie kupiliśmy dziś ciągnik wraz z ww. ładowaczem. Niestety po przyjechaniu do sklepu z art, rolnymi powiedziano nam, że ten tur ma nietypową "łączkę" i niestety nie mogli dopasować do niej chwytaka do balotów. Zasugerowano, żeby kupić nową "euroramkę" lub przespawać mocowania na nowym chwytaku? Pytanie - czy jest jakieś inne wyjscie? bo nie ukrywam, że chciałbym mieć oryginalny komplet. Dla wglądu wrzucam zdjęcia. Pozdrawiam.
       
      http://www.fotosik.p...9482d055f1.html
      http://www.fotosik.p...2fcb21a430.html
      http://www.fotosik.p...cf4bbcb76c.html
    • Przez claas426
      witam kupilem adaptacje do claasa celtisa po podłączeniu rozdzielacza i odpaleniu cągnika zadusilo mi silnik...zasilanie wszystko ok ale rozdzielacz nie przelewa wgl oleju...myslalem ze moze to bład w podłączeniu ale wszystkie warianty wypróbowane i nic....jaka jest zasada dzialania tego rozdzielacza?czy jest on dedykowany pod konkretna hydraulikę?moze ktoś posiada jakiś schemat podłączenia?wiem ze jest to specyficzny rozdzielacz...jak go rozgrysc!!!!!!!!!!!!!
    • Przez adam1996
      witam jakiś czas temu nabyłem ciągnik case z turem i mam teraz pytanie odnośnie samopozimowania jak powinno być ono połączone z siłownikami wychylającymi dołączam zdjęcia aby łatwiej się zrozumieć 
      czy powinno być połączone bliższe ciągnika z górnym czy dolnym ? 
       


    • Przez DawidWsik
      Witam posiadam adaptację do ciągnika Renault Ares 546RZ. Mogę sprzedać sam rozdzielacz z dżojstik w niższej cenie. Wszystko sprawne zdemontowane z ciągnika. 
      https://www.olx.pl/oferta/adaptacja-tura-do-mailleux-mx-120-CID757-IDmeJSI.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj