Skocz do zawartości
News
gustaww

czujnik- od czego? Wysokość podnoszenia

Polecane posty

gustaww    17

Cześć. Powiedzcie mi od czego ten czujnik i gdzie powinien być przypięty. 

Druga sprawa rozumiem że na przenośniku pochyłym powinienem mieć gumę,  a jak powinien wyglądać odbój? Czy jeśli podniesie do końca heder to jest jakiś automat odcinający lub blikujący dźwignię podnoszenia? Załączam zdjęcia jak jest u mnie. Czekam na Waszą pomoc...

20180620_185016.jpg

20180620_185027.jpg

20180620_185039.jpg

Przy podajniku byl czujnik zapchania ale jest nie potrzebny bo wczesniej uslyszysz sprzeglo jak by go zapchalo a co do ogranicznika podnoszenia to napewno zostal wywalony z wzgledu gdyz jak na dziurach bujnie hederem to sam Ci sie bedzie opuszczal 😎 Jak sie mylę niech mnie ktos poprawi

gustaww    17

Właśnie kontrolka w kombajnie działa od czujnika ale nie wiem jak powinien być zamocowany a lubię jak wszystko jest jak fabryka wypuściła. Chciałbym zobaczyć jak to fabrycznie jest pozakładane. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Andre8989
      Witam. Jak w temacie nie działa  mi czujnik załączenia womu napięcie jakie dochodzi do czujnika to 4V sam czujnik jest sprawny powinno być chyba 12V ale nie mam schematu
    • Przez pulek227
      Witam,
      Mam problem ze swiatlami stop.
      Gdzie znajduje sie czujnik swiatel stop w modelu 6480?
    • Przez gatrem
      Witam.
      Mam problem w MF 6160 ponieważ świeci się czujnik niskiego ciśnienia hydraulicznego. 
      Filtry od hydrauliki zostały założone nowe, cała hydraulika działa poprawnie tylko przez ten czujnik zostały wyłączone półbiegi, cały czas świeci się D. 
      Wszystkie wtyczki zostały oczyszczone. Wczoraj wieczorem odpaliłem ciągnik to kontrolka zgasła i było wszystko dobrze, po nocy znowu ten sam cyrk:(

Czujnik jest taki jak na zdjęciu (chyba że się mylę). Czy do niego ma dochodzić + czy - ? Bo do tej wsuwki dochodzą dwa kable i są ze sobą połączone.  Można go jakoś obejść/zmostkować aby sprawdzić czy wina leży w czujniku czy gdzieś indziej w elektryce? 
      Skoro wszystko inne związane z hydrauliką działa to chyba nie wina pompy? 

• Przez ursus485
      Witam ostatnio pracowałem trochę w lesie MF-em 3060 i podeszła mi gałąź pod spód zahaczając o czujnik ciśnienia oleju. Tu moja prośba o zweryfikowanie czy to jest na pewno czujnik ciśnienia oleju w skrzyni biegów oraz podesłanie linków gdzie można go kupić. Po tym zdarzeniu nie da się zmienić żółw - zając i rozłączyć przedniego napędu . Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi . pod spodem zdjęcia owego czujnika . Pozdrawiam   

• Przez lukasz1615
      Witam, mój problem dotyczy ciągnika case 5140 maxxum. Dokładnie chodzi o to, że przestała się wyświetlać prędkość jazdy. Domyślam się, że coś jest nie tak z czujnikiem, jednak nie mam zielonego pojęcia, w którym miejscu się on dokładnie znajduje. Czy byłby ktoś na tyle miły i wrzucił zdjęcie, w którym miejscu jest ten czujnik? Z góry dziękuję.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.