Skocz do zawartości
News
gustaww

czujnik- od czego? Wysokość podnoszenia

Polecane posty

gustaww    17

Cześć. Powiedzcie mi od czego ten czujnik i gdzie powinien być przypięty. 

Druga sprawa rozumiem że na przenośniku pochyłym powinienem mieć gumę,  a jak powinien wyglądać odbój? Czy jeśli podniesie do końca heder to jest jakiś automat odcinający lub blikujący dźwignię podnoszenia? Załączam zdjęcia jak jest u mnie. Czekam na Waszą pomoc...

20180620_185016.jpg

20180620_185027.jpg

20180620_185039.jpg

Przy podajniku byl czujnik zapchania ale jest nie potrzebny bo wczesniej uslyszysz sprzeglo jak by go zapchalo a co do ogranicznika podnoszenia to napewno zostal wywalony z wzgledu gdyz jak na dziurach bujnie hederem to sam Ci sie bedzie opuszczal 😎 Jak sie mylę niech mnie ktos poprawi

gustaww    17

Właśnie kontrolka w kombajnie działa od czujnika ale nie wiem jak powinien być zamocowany a lubię jak wszystko jest jak fabryka wypuściła. Chciałbym zobaczyć jak to fabrycznie jest pozakładane. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek9411
      Witam, sprzedam fabryczny heder do rzepaku, szerokość 3,6m pasuje do claas merkator
      https://www.olx.pl/oferta/heder-stol-przystawka-do-rzepaku-claas-merkator-CID757-IDtVVel.html

Pozdrawiam
    • Przez marekw1980
      Witam. Jeszcze jeden temat wskaźnika paliwa. Wymienilem  zegar i pływak. I reakcja żadna w sumie. Albo czasem wskakuje na opór  albo leży na 0.
      Na przewodach napięcie 12 v przy pływaku i liczniku też. 
      Poproszę o jakieś porady. 
      Może ktoś schemat posiada
    • Przez pawel6200
      Gdzie znajduje się czujnik temp. w JD 6200? ciągnik oglądany kilkukrotnie nigdzie nie widać czujnika
      Proszę o pomoc
    • Przez romex23
      Witam . Czy posiada ktoś kombajn claasa z hedrem który ma kosę tz. pływającą , nie wiem jak to się dokładnie nazywa. 
    • Przez Janek84
      Witam wymieniał ktoś z Was czujnik ciśnienia oleju w New Hollandzie 8560, TM 155, TM 165?
      Może ktoś poleci jakiś zamiennik
      Pozdrawiam J

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.