Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
witch    0

Witam mam mf 6290 i powie mi ktoś co ile mth trzeba wymienić olej w silniku?  Mój pracuje na okrągło i robie dużo nim mth 

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez rafyo
      Witam. Posiadam  taką chłodnicę w moim mx135. (zdjęcie zapożyczone z neta)

Jest uszkodzona od dołu na takim kolanku jak widać na zdjęciu i sączy się lekko olej. Wiadomo do zrobienia. Nowa 2400pln. Tylko że trzeba za każdym odkręceniem ściągać odczynnik z klimy - te mniejsze rurki. 2 sprawa że przez połączenie chłodnic od oleju i klimy przy dużym upale klima słabiej chłodzi. Gorący olej nagrzewa odczynnik od klimy. Podobno to przypadłoś mxów. Tak zastanawiam się czy nie założyć osobnej chłodnicy do oleju , od innego ciągnika  lub jakąś uniwersalną.  Tylko jaką dużą kupić, żeby olej dostatecznie się schłodził i nie było problemu ze skrzynią? Gwinty na wężach też pewnie calowe? Co myślicie o tym.  Wiem orginał to orginał  ale może klima lepiej by działała.
    • Przez Daoran23
      Siema może głupie pytanie ale jak wymienić olej w pompie bertolini opryskiwacz biardzki ciągany 1200l przygladam się i nie widze żadnej śruby czy to jest tak głupio zrobione ze muszę wymontować pompę
    • Przez HubertFarmer
      Witam serdecznie, Otóż sprawa jest następująca . Ciągnik miał bicie na prawą stronę ( jakby felga była krzywa ) po przełożeniu felg ( prawa , na lewą....) bicie nie ustępowało . Po rozkręceniu pochw , oraz zwolnic  okazało się , że  lewa półoś jest wygięta na banan ( na wysokości koła hamulca ). Po założeniu półosi  skręceniu , okazało się że duże koło zębate ( Zwolnicy)  nie chodzi , tak jakby te zęby na półosi były większe i nie daje rady obracać . Podobno wymienia się kompletami ( półoś + koło zębate Zwolnicy) czy to prawda  ? Pozdrawiam 
    • Przez michal33554
      Witam 
      Potrzebuje pomocy , mianowicie wymieniłem w lato olej w ursusie c 4011 z tymi podwójnymi filtrami w kształcie szklanek , wczoraj po odkręceniu obu szklanek w celu umycia wkładów z powodu kolejnej zmiany oleju okazało się że w pierwszej szklance tzn w lewej nie było wcale oleju , w tej drugiej tzn od strony prawej olej był . Co robić ? 
    • Przez Endrju86
      Płyn w oleju ursus 235. Co może byc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.