Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Prosiłbym was forumowicze o zdjęcia całego układu przeniesienia napędu, wydaje mi się że u mnie brakuje paru elementów bo musiał ktoś spaprać wcześniej robotę. Dodam zdjęcie poglądowe, nie jest moje ale dotyczy dokładnie tego modelu

rozrzutnik-obornika-35-t-twardow-486727367.jpg

ZYLA    409

Zrobił byś zdjęcia swego to by forumowicze od razu Ci podpowiedzieli

Sylwekx25    541
W którym miejscu Ci tych elementów brakuje? w polskim rozrzutniku napęd na podzespoły jest prosty jak konstrukcja cepa ,cudów tam nima...

"Ziemia człowieka wydała i ziemia człowieka zje

Wiadomość z agroFakt.pl

Napisano (edytowany)

mój jest rozebrany w drobny mak w czasie remontu , w sumie nie wiem czy tam powinno być coś takiego jak na schemacie bo wałek wygląda na oryginalny i od razu wchodzi w skrzynię, problem z tym, że wałek w skrzyni ten o długości 230 mm rozwala się ale też po 40 latach nie ma co się dziwić,zapomniałem zaznaczyć jeszcze 21, 24, 15 właściwie niczego nie zmienia  jak 36

moje2.jpg

r1.jpg

r2.jpg

Edytowano przez mandragora310
poprawa tekstu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KAROL0905
      Zastanawiam się nad zakupem beczki ok 5-6 tyś l i nie wiem którą firmę wybrać?????????? Ceny są podobne i nie wiem co robić poradźcie i piszcie posty!?!?!?!
      Połączone (Joskin vs Meprozet)
    • Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce

• Przez avanttura
      Potrzebuję przekaźnik wom.  ze sprzęgłem. do rozrzutnika 6-cio tonowego (Jeantil) z dwiema walkami spiralnymi i posuwem mech.
      Jaką wartość Nm  w przybliżeniu powinno posiadać sprzęgło przekaźnika  ,może ktoś ma podobny?

• Przez dawid141413
      Witam, potrzebuje opini na temat zagranicznych rozrzutnikow. Interesuje mnie pojemnosc okolo 18m. 
    • Przez Miotrek
      Witam.
      Mam zamiar kupić nowy rozrzutnik 6-tonowy na młodego rolnika. Oferowali mi : cynkomet (50tys), ursus (50 tys) i ewentualnie metal fach ( aż 59tys.). Moze ktos z was posiada takowe? jakie macie opinie na temat tych sprzętów? a może polecilibscie coś innego ? (mam ustalona cene do 60 tys gdyz chce tez kupic inne maszyny). Z góry dziękuje za odpowiedz

Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.