Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Prosiłbym was forumowicze o zdjęcia całego układu przeniesienia napędu, wydaje mi się że u mnie brakuje paru elementów bo musiał ktoś spaprać wcześniej robotę. Dodam zdjęcie poglądowe, nie jest moje ale dotyczy dokładnie tego modelu

rozrzutnik-obornika-35-t-twardow-486727367.jpg

ZYLA    440

Zrobił byś zdjęcia swego to by forumowicze od razu Ci podpowiedzieli

Sylwekx25    590
W którym miejscu Ci tych elementów brakuje? w polskim rozrzutniku napęd na podzespoły jest prosty jak konstrukcja cepa ,cudów tam nima...

"Ziemia człowieka wydała i ziemia człowieka zje

Wiadomość z agroFakt.pl

Napisano (edytowany)

mój jest rozebrany w drobny mak w czasie remontu , w sumie nie wiem czy tam powinno być coś takiego jak na schemacie bo wałek wygląda na oryginalny i od razu wchodzi w skrzynię, problem z tym, że wałek w skrzyni ten o długości 230 mm rozwala się ale też po 40 latach nie ma co się dziwić,zapomniałem zaznaczyć jeszcze 21, 24, 15 właściwie niczego nie zmienia  jak 36

moje2.jpg

r1.jpg

r2.jpg

Edytowano przez mandragora310
poprawa tekstu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce

• Przez gortad
      Czy ktoś z was wozi obornik mocno ubity z głębokiej ściółki rozrzutnikiem  bezpośrednio z obory ? Czy rozrzutniki radzą sobie  z tego rodzaju obornikiem?
    • Przez repek92
      Sprzedam sprawny kompresor 3jw60 butla 180 litrów. Dolnośląskie
    • Przez lorak8751
      Sprzedam rozrzutnik 1-osiowy, prod. AGROMET Czarna Białostocka
      Rok prod 1984 stan dobry
      Złoczew. powiat sieradzki
      Tel. 507388083

• Przez Laver
      Witam, posiadam rozrzutnik za dwoma pionowymi wałkami, wymieniłem część noży na wałkach i pojawiły się dość spore wibracje, trzęsie skrzynią od napędu tych wałków. Testowałem to na pusto, nie wiem jak będzie się zachowywać w pracy. Jest sens to wyważać i czy da radę to zrobić bez demontażu wałków?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.