News
jagodaxd1

tylny wał wytrząsacza w class dominator 78

Polecane posty

jagodaxd1    0

Witam,

mam taki problem aczkowiek chcę wymienic łozyska na wale wytrząsacza i nie nie chcą mi zejść .

próbowałęm wybijać i nie da rady macie jakieś pomysły jak je ściągnąć bez ucinania wału ?

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez dawid34435
      witam mam zamiar kupić claas dominator 96 hydro i nie wiem na co zwrócić uwagę przy kupnie i jakie są wady i zalety tego kombajnu.
    • Przez Bycek1234
      Witam,
      chciałbym kupić kombajn lecz nie jestem zbyt zorientowany w tej sprawie. Myślę nad Dominatorem 78 i chciałbym zapytać co myślicie o tym modelu i ogólnie na co zwracać uwagę przy kupnie kombajnu
    • Przez MichalP
      witajcie.
      Biorę powoli się  do   remontu   mojej 3p, ale mam jeden dylemat. Wszystko ładni się  po zewnątrz po odkręcało a stanąłem na kole pasowym przykręconym do wału korbowego. Jaki tam jest  gwint?  Prawo czy lewo obrotowy ?
    • Przez aezakmi666
      Witam konstruował ktoś z was wał oponowy posiewny z opon ?  Mam pomysła wykorzystać kilka jednakowych felg z oponami skręcać od środka do zewnątrz śrubami utwardzanymi na końcu dać jakieś piasty samochodowe wspawać to w ramkę żeby można było to dociążyć wał miał by służyć do wałowania posiewnego konstrukcja pod c360 więc raczej ciągana nie podnoszona ,zdało by się powyżej 3 metrów ale trzeba kombinować z rozkładaniem czekam na wasze sugestie , 
    • Przez Kewals
      Witam. W moim C330 podczas jazdy z większa prędkością i puszczeniu gazu strasznie wył tylny most. Wymieniłem cały atak i kompletny mechanizm różnicowy oryginał Ursus. Wycia nie ma ale podczas jazdy słychać taki świst (coś jakby turbina) luz ustawiony na kartkę (wedlug mnie zascislo) ale majster mówi ze jest ok.  Daliśmy 6 podkładek pod wałek atakujący ('' tyle było fabrycznie'' słowa mego majstra).
      Jest ciszej ale ten swist jest denerwujący. Do tego zdaje mi się jakby coś hamowało ciągnik jak się włączy luz.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.