1991Mateusz

Wykonanie burt do przyczepy.

Polecane posty

1991Mateusz    0

Witam. Poszukuje fachowca z małopolski lub świętokrzyskiego , który wykona mi burty do przyczepy wymiary dł 4,5m szer 2,11m wys standard 0,5m . Materiał jaki mnie interesuje to profil 50x50x2 , a blacha 2mm . Tel do mnie 888923942.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezik0    64
na dwa-3tyg przed żniwami przypomniałeś sobie o burtach. Raczej ten sezon bedziesz musiał przelatac na starych a po robocie złóż zamówienie i czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1991Mateusz    0
14 minut temu, mezik0 napisał:

na dwa-3tyg przed żniwami przypomniałeś sobie o burtach. Raczej ten sezon bedziesz musiał przelatac na starych a po robocie złóż zamówienie i czekaj

Kupiłem przyczepę jakieś 2 miesiące temu do remontu  . Górna ramę wyspawałem nową  i potrzebuje jeszcze burt , tak się złożyło , że akurat przed sezonem żniwnym . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zmudicia
      Witam mam problem z wyciekiem który ostatnio mi się pojawił. Cieknie z prawej strony skrzyni nad filtrem od hydrauliki. doczytałem że jest to zawór hamulca przyczepy dodam że cieknie spod plastikowej zaślepki. Czy ktoś miał taki problem i pomógł by mi to rozwiązać?
    • Przez 343
      Witam panowie interesuje mnie cena  za wypożyczenie komuś przyczepy 14 tonowej (nowej) i na jakiej zasadzie się to liczy  godzina ,doba czy km??A jeśli rozliczenie jest na doby to by przyczepa była wypożyczana na 150 km na dobe.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj