andrz17

Valmet 6600-Szarpanie podczas zmiany półbiegów

Polecane posty

andrz17    0

Witam forumowiczów. Mam problem z półbiegami mianowicie przy zmianie strasznie szarpie ciągnikiem. Poradzicie coś?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maciek
      Macie styczność z ciągnikami Valmet seri 8xxx, jak u nich z awariami ,dostępnością i cenami części zamiennych?
    • Przez jan23
      Witam, interesują mnie opinie na temat tego ciągnika a mianowicie opinie jaka jest awaryjnośc tych modeli, dostepność i ceny części zamiennych, podsumowując wszystko co możecie powiedzieć konkretnie o tym modelu a co było by przydatne przy podjęciu decyzji o zakupie. Z góry dzięki za każdą odpowiedź.
    • Przez DodoRolnik
      Witam mam problem z moją valtrą velmet 8050, mianowicie chodzi o przedni most w którym coś trzeszczy , jeżeli chodi o olej to proszę również o dane jaki olej do mostu mam wlać. Dziękuje Pozdrawiam
    • Przez Qba66666
      Witam. Założyłem wcześniej post odnośnie renault jednak zrezygnowałęm z niej ze wzgledu na skrzynie hydrauliczna. Kupiłem Valtre 705 z 90r. Przeszukałem 6 stron tematów i nie znalazłem tego czego szukam. Szukam instrukcji użytkowania. Ktoś miał w poście z 2008r ale ten użytkownik już jest chyba nieaktywny. Wszystko działa i nie chciał bym zepsuć tej valtry. Nie wiem jak włączać guzik przyśpieszania żeby nie uszkodzić czegoś. W czasie jazdy jak się go przesunie to jedzie się szybciej, a jak cofnie to wolniej. Mam pytanie czy wolno tak w czasie jazdy to włączać? W internecie znalazlem tylko ze ma 85km, zbiornik 180l, i że niby waży 7ton ale nie wygląda na tyle. Jeśli ktoś ma taka to mogę odkupić ewentualnie kopie. Pozdrawiam wszystkich
    • Przez Michalesz
      Witam

      Mam do sprzedania ciągnik rolniczy Valmet 8750.
      Ciągnik przepracował 10000 mtg z różnego typu sprzętem.
      Ma zrobioną pełną pneumatykę, komplet nowych opon, wymienione elementy tylnego zawieszenia na mocniejsze.
      Niezawodny i ekonomiczny silnik SISU wraz z systemem SigmaPower generuje 160KM, a przy pracy z WOM 190KM.
      Dodatkowe wyposażenie:
      - klimatyzacja
      - 4 nowe opony
      - pneumatyka
      - przedni TUZ
      - 4 pary wyjść hydraulicznych
      - system SigmaPower
      - Skrzynia Hi-Tech 3 pólbiegi

      Filtry w ciągniku są wyłącznie oryginalne, wymieniane na czas. Oleje Shell. Dzięki temu z ciągnikiem nie było żadnych problemów.
      Ogólnie ciągnik godny polecenia. Zmieniam na większy.

      Więcej info pod tel.730 140 634
      Nie wystawiam faktury VAT.
      Cena na umowę kupna-sprzedaży 85000 zł















×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj