Polecane posty

RolnikFarm    2
Macie sprawdzone sposoby na muchy? Bo u mnie to szarańcza w chlewni normalnie, w tym tygodniu chce wszystko wybielić, ale pewnie problem wróci. Znacie może jakieś dobre produkty lub może sprawdzone domowe sposoby? Druga sprawa jak poradzić sobie z końskimi muchami? Bo mam kuca i cały czas go tną. Zapraszam do dyskusji.

padalec    15

Koniom podaje się do paszy granulowany czosnek, to podobno odstrasza muchy końskie. Poszukaj w internecie bo można to zamówić i Ci przyślą.

Starzyno    1
Ja stosuję od 2 lat Finish 26 PA, z neta zamawiam ale widać że się już uodparniają na to i będzie trzeba znaleźć coś innego. Osobiście nie polecam Agity.

Fugeo    56

Ja zastosowałem Fendona 6 SC 50 ml + Apacz 20g + piwo + cukier na około 10 litrów wody. Przez dwa tygodnie nie było dosłownie żadnej muchy.

emtecc    22
do czego piwo i cukier? poprawia przyczepność i wabi muchy, żeby szybciej zginęły?

Sean    1983

Nie, żeby się chociaż  schlały i przynajmniej jakiś czas się nie awanturowały.     :P

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

TomaszStach    152
Ja stosowałam specjalne opryski na muchy, apacze, i inne. Ale jednak najpewniej działa lepka. Kupuje paczkę 100 sztuk za 50 zł. Na początku wisi 2-3 dni. A później wisi jakiś tydzień. Na raz rozwieszam 6 sztuk. Wszystkich nie złapie, ale jakieś 85-90 procent.

Fugeo    56

@Mares trochę po ścianach i w okolicy okien, ale najlepiej np na drewniane drzwi czy inne elementy drewniane aby wsiąkło trochę. @Sean postaw piwo w szklance np na parapecie albo coś słodkiego to zobaczysz dlaczego to się dodaje. :)

Tomson80    0

Ja stosowałem pułapke z piwa, oraz soków malinowych i folii. W naczyniu dajesz sok, naciągasz folię z dziurami, lepy na muchy i oprysk Fendona. Skubańce nie mają szans!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MrPako
      Witam wszystkich

Jaki waszym zdaniem jest najlepszy środek do zwalczania much w budynkach inwentarskich?

Na rynku jest multum różnego rodzaju preparatów do zwalczania much, drogich i nie zawsze skutecznych... Nie chcę już dalej eksperymentować i wyrzucać pieniędzy w błoto, dlatego proszę Was o pomoc i dobrą radę . Z góry serdecznie dziękuję .

Pozdrawiam
    • Przez Waldi7373
      Witam. Czy ma ktoś może jakiś sprawdzony tani sposób na zwalczanie larw Gnojki Wytrwałej.
      To takie robaki bytujące w gnojowicy w oborach i pełzające wszędzie. 

• Przez Theprzemo205
      Witam. Drodzy AgroFotowicze czy istnieje jakiś preparat do zwalczania much u bydla gdzie nie trzeba wyprowadzać zwierząt z pomieszczenia?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj