News
grego

Bezdetkowa opona nie trzyma powietrza przy feldze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grego    385

Od paru lat mam problem z jedną tylną oponą cięgnika, już dwa razy woziłem koło i dalej ucieka powietrze między felgą, a stopką opony. Wulkanizatorzy przeczyścili, nasmarowali, a problem dalej jest.  Ostatnio zasugerowałem by załozyli dętke, ale stwierdzili, że to zły pomysł bo będzie coś szczypać...  Co z tym można zrobić, są jakies preparaty by to uszczelnić, czy zakładać dętke? Ostatni mi zasugerował nową opone :D, ze trzy tysiaki pewno... Zresztą najgorsze, że to nie jest stara opona.

witejus    896

u mnie też tak się dzieje i myślę zdjąć oponę zobaczyć co tam jest i jak będzie rdza ,wżery wypiaskować boki felgi

wyrównać pastą stalową, papier ścierny, pomalować i to powinno pomóc a jeśli okaże się że stopka uszkodzona

posmarować gumową pastą uszczelniającą tylko nie każdy gumiarz to ma

grego    385

Widze, że szpece w mojej okolicy mało rozgarnięte... Nikt nawet tego mi nie zasugerował, nawet się pytałem czy maja jakieś preparaty to dziwnie sie tylko na mnie popatrzyli o.O

Wiadomość z agroFakt.pl

jasiu987    23
Tak jak kolega wyżej pisze uszczelniacz grubo pędzlem przepompować o 1-1,5 bara na jakąś godzinkę i będzie trzymać opcji nie ma

grego    385

A da radę samemu to zrobić? Tzn. wcisnąć nieco stopke opony tak aby pędzlem posamrować. Juz trzeci raz nie mam ochoty wozić tego koła do tych niedorajdów co nawet nie słyszeli o czymś takim.

jacek3773    45

położ koło na płasko polej wodą i zaznacz w którym miejscu ucieka powietrze , może być rysa czy wżer na feldze ew. uszkodzona opona.Kleje czy pasty oczywiście pomogą , ale musisz zepchnąć oponę a nie odchylić 

zetorki12    7583

No ale właściwie to skąd pewność że przy feldze , a nie jakaś mała dziurka ?

ZETOR TEAM

grego    385

Lałem wodę z płynem do naczyń czy tam mydłem, widać i słychać w różnych miejscach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arasowsky
      Witam, pytałem już kiedyś o to, natomiast nic z tym nie robiłem. Wiem, że to wina rozdzielacza, natomiast dobrze by było gdyby ktoś podał co trzeba wymienić w takiej sytuacji.

Im cięższy sprzęt zawieszony na podnośniku, tym szybciej opada na dół.

Najlepiej proszę o podanie numeru części z tego linku: http://agrotrade.home.pl/inkontrahent.php?g=268
      Z góry dzięki za pomoc
    • Przez Okolololo
      Witam, mam problem z odpaleniem T25. Nie rozpisuję dużo ale zamieszczam film z nagraniem z odpalania.
      Dodam ze bez odprężnika w ogóle nie może wystartować. 
      Przedmuchu między głowica a cylindrem nie ma.
      link do filmu: https://youtu.be/TAVtSSw-5pg
    • Przez Dzejka88
      Witam niedawno wraz z ojcem kupiliśmy ładowarkę teleskopową jcb 536-60 agri-super z 2009r.Mamy problem nie wiemy czy to ma tak być bo podczas jazdy kiedy chcemy zmienić kierunek jazdy ładowarka z tego co wiem sama wychamowac po czym u nas jest szarpniecie z czego nawet mozna poleciec przez kierownice.Jest to nasza pierwsza ładowarka  proszę o pomoc.
    • Przez Edek777
      Przejrzyj dowolną Księgę Wieczystą, możesz ustalić jej numer po samym adresie lub numerze działki. Nie musisz znać nazwiska właściciela. Wystarczy ci dowolny adres nieruchomości, również działki w dowolnym miejscu na terenie Polski.
      Skorzystaj z wyszukiwarki na: http://albertkredyty.pl/ksiega-wieczysta.html

• Przez rex15
      JD 7710. Mam problem z przełącznikiem od kierunkowskazów/świateł długich/klaksonu, działają mi tylko kierunkowskazy. Klakson sprawdzony na krótko i działa, wiec to wina tego przełącznika. Bardzo cięzko dobrać sie do tego mechanizmu, gdyż nie da sie zdjąc kierownicy(chyba). Jak ktoś to przerabiał to prosze o porady.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.