Pawel64

zetor 7245 nie chce odpalić

Polecane posty

Pawel64    0

Witam, mam problem z zetorem 7245, ponieważ kręci a nie chce odpalić , proszę o podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trza sprawdzić dokąd paliwo dochodzi , i czy jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wtryski nie pylą , brak kompresji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wykręcałeś wtryski ? Skąd wiesz że paliwo dochodzi ? Paliwo to mają właśnie rozpylać . Odkręć rurkę przy wtrysku i sprawdź czy na pewno paliwo dochodzi .

No i powiedz jak to się stało . Nagle , czy po jakiejś naprawie przestał odpalać ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel64    0

Normalnie chodził, transportowałem zboże, po powrocie zgasiłem go, gdy po jakimś czasie chciałem odpalić to już tylko kręcił .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skąd wiesz że paliwo dochodzi ? jak to sprawdziłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To patrz posty wcześniej . Gdzieś dalej jest syf i nie dochodzi . No chyba że pompka , albo i pompa padła , no ale to za szybko by było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel64    0

a czy nie mogła zaciąć się listwa jak przy 60 ? co o tym myślisz , jak to sprawdzić ?

 

jestem sam i nie mogę na razie wszystkiego sprawdzić ,bo nie ma kto pomóc 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wtrysków nie ruszaj . Odkręć trochę tylko rurkę doprowadzającą paliwo do wtrysku ,zakręć rozrusznikiem , albo tylko pompką gibnij i będziesz wiedział czy paliwo dochodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Wykręc wtryskiwacz i podłącz do pompy rurką ale odwrotnie żeby pylił w powietrze i kręć powinien co jakiś czas wywalić mgiełkę paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas1992    7
u mnie w 7211 tak było i okazało się że listwa stanęła zgasilem chwilę portal i koniec próbowałem wtedy wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel64    0
Cytat

u mnie w 7211 tak było i okazało się że listwa stanęła zgasilem chwilę portal i koniec próbowałem wtedy wszystkiego

Lukas1992A jak sprawdzić tą listwę ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel64    0

Poszedłem jeszcze raz odpalić i stało się coś dziwnego , zapalił od razu , pali teraz na pyknięcie . Nie mam pojęcia co było, ale mam nadzieje że sie nie powtórzy.Dzięki za wszystkie podpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Jak nie odpala na goracym silniku a odpala na zimnym to najwyraźniejszy znak że pompa wtryskowa zaczyna kończyć swój żywot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

U mnie tez tak było w 360 3P nic wiele nie robił (trochę przy grabiarce i prasie kostce opryskiwaczu i innych pierdołach) a pompe szlag trafił po 5 latach Także pełna norma na dzisiejszych częściach

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja dalej obstawiam jakiś brud , który jest gdzieś w układzie . Podciśnienie ustąpiło , to i syf opadł , a pompa ON podała . No ale pewny nie jestem , tylko tak przypuszczam . B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobra66    5
Raczej listwa się zacieła skoro teraz odpalił, wystarczyło tylko depnąć kilka razy na pedał gazu i najczęściej odbija z powrotem na rozruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj