rolnik9101

Vicon 1901-Brak zgniotu beli w przy średnicy 0,8-1,2m

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolnik9101    0

witam. mam problem z prasą vicon1901. problem jest taki ze od0,80m do 1,20m praktycznie nie ma zgniotu. dowiedziałem sie ze najprawdopodobniej jest uszkodzony tylni blok który odpowiada za zgniot małych balotów. czy to może by przyczyna tego czy jeszce coś innego może być. oddałem również rozdzielacz do sprawdzenia .

 

 

Edytowano przez rolnik9101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Manometr podczas prasowania jakie ciśnienie wskazuje? Jakie ciśnienia masz poustawiane na sterowniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Jacmajster
      Wie ktoś może jak ustawić ciśnienie zgniotu w Krone round pack 1250?
    • Przez mateo105
      Panowie  mam problem z prasa gdyz z dnia na dzien przestala dobijac bele. Jeszcze w sezonie zrobilem uszczelnienia na silownikach klapy i napinajcym pasy w warsztacie zajmujacym sie hydraulika lecz nic to nie dalo. Nie dawno wymienilem uszczelnienia(oringi) w rozdzsielaczu lecz tylko troszke sytuacja sie poprawila i nadal slabo dobite bele wychodza. Wiec obstawiam zuzyty zawor regulacji sily zbicia. I Tu panowie mam pytanie czy ktos taki zawor wymienial juz u siebie w prasie i czy ten zawor w linku ponizej jest uniwersalny do kilku modeli?\
      https://www.olx.pl/oferta/zawor-regulacji-sily-zbicia-do-prasy-john-deere-550-545-570-590-CID757-IDfdrw3.html#f6b3474711
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj