Polecane posty

Mixser0997    0

Witam posiadam ciągnik deutz fahr agrotron 6.00s z 1996r. Pojawił się problem z ehr. Po przekręceniu kluczyka nie zapala się pomarańczowa dioda, a podnośnik nie reaguje. Jedynie można podnosić i opuszczać guzikami z błotników.
Ktoś wie co to może być? Jeśli tak proszę o pomoc ;)

no to jest dziwne a działają przyciski bez odblokowania ? kupiłeś już taki ciągnik czy teraz się to uszkodzilo ?

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422

Wiadomość z agroFakt.pl

Mixser0997    0

Zaczęło się to po naprawie tylnego mostu. Od złożenia ciągnika wystąpił ten problem. Tak jak mówiłem z kabiny nie reaguje wcale 

trzeba by było sprawdzić masę kabiny i czy nie ma zwarcia na przyciskach

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422

Arek    143

Przyciski w tych modelach działają bez odblokowywania. Jeśli po naprawie przestało działać to jak bym na początek sprawdził czy panel ehr wogóle jest podłączony.

3 godziny temu, Arek napisał:

Przyciski w tych modelach działają bez odblokowywania. Jeśli po naprawie przestało działać to jak bym na początek sprawdził czy panel ehr wogóle jest podłączony.

jak któryś z przycisków ma zwarcie to panel też nie ożyje

TEL 509500422

Arek    143

Skoro przyciski działają poprawnie a na panelu nawet nie ma kodu błędu to jednak obstawiam na problem z panelem a nie przyciskami.

Mixser0997    0

Dwa dni temu ciągnik był odpalany żaby przywieść słomę. Teraz nawet przyciski na błotnikach nie reagują 

Mixser0997    0
Dnia 21.01.2019 o 17:34, Arek napisał:

Zajrzałeś pod panel sterowania ?

chodzi o ten od regulacji głębokości, szybkości opuszczania?
tam jest wszystko w porządku

sprawdź sobie tą kostkę kabiny i masę czy jest dobrze podłączone

TEL 509500422

Mixser0997    0
Dnia 23.01.2019 o 19:42, piotrbm_211320 napisał:

sprawdź sobie tą kostkę kabiny i masę czy jest dobrze podłączone

Gdzie znajdę tą kostkę?

prawa strona kabiny tył

TEL 509500422

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JohnnYy
      Witam..
      Mam małą prośbę jak by ktoś miał instrukcje obsługi Deutz-Fahr 6.50 w wersji elektronicznej to był była bardzo wdzięczny za pomoc.
         Z góry jestem nowy na forum jak coś źle wpisałem to za to przepraszam .
    • Przez GoodRamQ
      Witam, problem polega na tym że półbiegi podczas jazdy się nie zmieniają [nawet kontrolki nie przeskakują] ale jak się zatrzymam to zmieniają.
      Może się czujnik uszkodził jakiś tylko nawet nie wiem od którego zacząć sprawdzać
    • Przez Kris946
      Witam. Zostałem posiadaczem ciągnika jakim sa deutze dx 92. Odrazu mówie ze nie jestem ROLNIKIEM :D ,mam z zona gospodarstwo zapisane no i trzeba sie brac za naprawe sprzętu. Na mechanice się znam ale odnosnie tych dx-ów jestem troche zielony jesli chodzi o ich prace. Potrzebuję jakiegos fachowca co się na nich zna żeby móc sie poradzic. Ogolnie to chciałbym sie brac za sprzęgło bo strasznie szarpie( czy jest mozliwosc regulacji?), potrzebuje tez inne info np. chlodzenie tych silników co wyczyscic i jak dbac zeby sie nie przegrzewal, zmiana oleju w hydraulice (jaki olej) bo jest tragedia, zmiana oleju w silniku (jaki olej sie powinno lać i ile?)
    • Przez sbastian19891411
      Ile trzeba zrobic moto godzin aby ruszyc w pole / ciezkich prac / transport przyczepy z ladunkiem np zboże  albo na litry ropy... po kapitalnym remoncie silnika ... 
    • Przez macius11157
      Witam czytałem trochę o tym ale nigdzie nie ma dokladnie wyjasnionego czy każdy dx posiada blolade 6 biegu po przez zabezpieczenie srubka. Przerabial ktoś taki temat ?chciałbym mieć pewność że nie narobie się na darmo.
      Ciągnik to dx 4.50 1987r
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.