Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamillo123    0

Witam,

Czy ktoś z Was posiada informację jak podpiąć linkę obrotów młocarni w kombajnie Massey Ferguson 507, ponieważ mam zerwaną. Pytam się ponieważ zakupiłem ten kombajn a nie wiem, jak należy ją podpiąć od strony młocarni, nie od obrotomierza. Drugie pytanie to odpowietrzenie lewego hamulca, jak go odpowietrzyć, z prawym nie miałem problemu natomiast z lewym mam.

Edytowano przez kamillo123

kamillo123    0

Czy mógłbyś jakieś foto podesłać albo coś bo nie wiem w którym dokładnie jest to miejscu. A jeśli chodzi o hamulec to nie mogę zlokalizować tego odpowietrznika też tak jak z linka 

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez troscio
      Witam Forumowiczów,
      Poszukuje od kilku dni chłodnicy oleju hydraulicznego do mf  6190 ale pasuje chyba z całej serii 61xx i mozliwe ze z serii 62xx . czy orietuje się ktoś może gdzie mozna nabyć taką chłodnice ? jakieś namiary  na handlarzy części ?

Pozdrawiam .
    • Przez Galancik
      Czesc Panowie nie dawno nabylem cignik john deere 6310 tylko jeszcze duzo o nim nw wiem mam pytanie w sprawie pedalu Hamulca jak wciskam hamulem jest on twardy i wypycha mi go i chodzi na dodatek pompa hydraliczna i chcialbym jakas te pompe wylaczyc ale nw jak mieliscie podobne przypadki? z gory dzieki za odpowiedz
    • Przez Lukecki
      https://www.olx.pl/oferta/masey-ferguson-3090-CID757-IDyObiI.html
      Tak jak w tytule, warty uwagi? 
      Komputerek na słupku nie działa, tto akurat dla mnie bez znaczenia bo mi to nie potrzebne, wszystko działa, ciśnienie na pompie podobno 180bar jak kupował go 1,5 roku temu
      Powód sprzedaży jest taki że przegrał przetarg na odśnieżanie i nie jest mu potrzebny (ciekawe ile w tym prawdy i na co komu ciągnik bez tuza do odśnieżania) 
      Co o tym myślicie? Oddaje za 31 tys. 
    • Przez MF675ursus
      Dorabiał ktoś z was lub dobierał z innego pojazdu przewody elastyczne układu hamulcowego do mf serii 600? Niestety, po 34 latach trochę sparciały, a jako że to "prawie ursus 4512" to napewno odpowiadającego zamiennika z Ursusa nie znajdę
    • Przez wojtekw
      Witam. Przymierzam się do kupna ciągnika o mocy od 165 do 200 KM. Mam do wyboru ( wszystkie traktory mają takie same wyposażenie i oczywiście skrzynie vario):
      -Massey Ferguson 7495 2004 rok, 5200 mth (prawdopodobnie realny przebieg) stan bardzo dobry.
      -Fendt 818 TMS rok 2005 15 tyś mth ( przebieg sprawdzony ) stan bardzo dobry,
      - Fendt 716 rok 2004 16 tyś mth ( przebieg sprawdzony).
      Jak myślicie, który traktor wybrać ? Będzie pracował na areale około 140 ha, ale zamierzam rozpocząć działalność usługową i zakupiony traktor będzie pracował przy różnym sprzęcie.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.