Skocz do zawartości

Polecane posty

Stach42    1
Napisano (edytowany)

Sprzedam ciągnik w b.dobrym stanie.Przedni tuz , siedzenie Grammer, nowiutkie opony 100%. Wzmocniony podnośnik żółw wszystko działa.
Zakończyłem produkcję i jest mi zbędny.Pracował u mnie na małym gospodarstwie przy prasie i rębaku do trawy.600 mtg temu przeszedł gruntowną kapitalkę , silnik podnośnik itd.

45000 zł

Podkarpacie

664668802

Zetor 12145 (2).jpg

Zetor 12145 (3).jpg

Zetor 12145 (4).jpg

Edytowano przez Stach42

daron64    279

Nie jestem zainteresowany,  ale wypadałoby napisać jakąś cenę wyjściowa. 

A tuza nie sprzedałbys samego? 

sprzedam

opony 420/70r24    www.olx.pl/oferta/opony-420-70r24-zam-14-9-r24-480-65r24-CID757-IDtMf7z.html

Opryskiwacz Pilmet 2000 

www.olx.pl/oferta/pilmet-2018-2000l-opryskiwacz-nie-hardi-ray-berthoud-krukowiak-CID757-IDuVhk9.html

Stach42    1

Ok

macie rację myślałem że wpisałem.

Tuza samego nie sprzedaję.

Cena do negocjacji- malutkiej :)

Stach42    1

Też tak myślę :)

Ale .....sytuacja mnie aż tak bardzo nie zmusza do sprzedania, więc sprzedam to dobrze nie sprzedam kiedyś syn sprzeda a może jeszcze nim coś bedzie robił w przyszłości

no i stan ciągnika , ja wiem że mozna kupić za 30-35 tyś , tylko że jakoś nikt się nie zastanawia ile trzeba na dzień dobry dołożyć żeby to pracowało

chociażby opony , w tej cenie nie kupisz z nowymi oponami a koszt spory ok 7 tyś

akurat mój był zrobiony dla mnie i przeszedł kapitalkę więc oferowanie mi za niego 35 tyś uważam za śiętokradztwo :)

pozdrawiam oglądających i narzekających na cenę :)

Stach42    1

No właśnie został sprzedany .

(: Troche smutno ale niech służy nowemu właścicielowi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Theprzemo205
      Witam! A więc mam okazję kupić ciagnik c 355 tylko jest mały problem z dokumentami ponieważ jest tylko tablica rejestracyjna. Ciagnik stoi od kilku nie używany a wczesniej był rejestrowany na strszego pana który już nie żyje. Ciagnik najprawdopodobniej był wyrejesyrowany czy coś takiego oraz od wielu lat nie miał ubezpieczenia. Czy da radę jakoś go zarejestrować?
    • Przez Katarzynka
      Witam .Sprzedam koguty mieszańce i liliputy .Koguty zdrowe i odrobaczone .Możliwa również zamiana na kury nioski leghorn .Cena od 10 do 20 zł.Więcej informacji na priv.
    • Przez ProxEQ
      Witam, ostatnio zakupiłem tura 2B marki wol-met, słyszałem o tym że można podpiąć się odejściem oleju do filtra. wie ktoś gdzie można się podpiąć do tego filtra? (Piszę w imieniu mojego taty)
    • Przez zelus132
      Witam, wiem że takich tematów jest masa, ale każdy przypadek jest nieco inny. Wkrótce składam podanie o młodego rolnika i muszę już mniej więcej wiedzieć jaki ciągnik chce kupić. Ma pracować jako główny przy około 17ha, gleba średnia, miejscami ciężka, ale przede wszystkim mam tu góry na każdym polu. Chciałbym żeby ciągnik uciągnał 4 skiby 4x40 (ponoć pługi kaverland stawiają mniejszy opór, wiec pewnie taki kupie). No w przyszłości pewnie rozrzutnik 6 ton i agregat z siewnikiem, nie wiem jaka szerokość.

Chciałbym żeby ciągnik sie przede wszystkim nie psuł, ponieważ mechanika nie jest moją wybitnie mocną stroną i był tani w uzyciu, chce go oszczedzac zeby był na lata.

Do tej pory uzywalem c-360 bez kabiny gdzie sprzęgła nie idzie wcisnac, skrzynia zgrzyta a biegi wyskakują i mf 255 z zerwaną sprężyną siedzenia, wybitą szybą, bez drzwi itp. i jeśli miałbym opisać te ciągniki, to w zaklądce komfort z jazdy wpisałbym: "nie występuje". Dlatego pod względem komfortu wszystko bedzie dla mnie lepsze niz to co mam teraz, wymagam tylko kabiny i tyle, zeby sie dalo jezdzic na deszsczu.

Doradzi ktoś coś? Z tego co sie rozgladalem to belarus 820 na moscie krzyzakowym dobrze pasuje. Sąsiad ma pronara 82 i daje rade z pługiem czwórką, idzie pod góre aż miło patrzeć.
    • Przez seba710745
      Witam mam do sprzedania obsypnik do ziemniaków.Obsypnik jest w stanie bardzo dobrym.Sprzedaje z powodu likwidacji uprawy ziemniaków
      Cena 370zł za sprzęt.Jakieś pytania prosze kierować na numer 791808003
      Znajduje się na pograniczu województw(opolskiego, ślaskiego i łodzkiego) w miejscowosci Rudniki(woj opolskie).
      15km od Miasta wieluń, 18 km od miasta praszka, 10 km od Miejscowosci krzepice

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.