Polecane posty

Stach42    1

Sprzedam ciągnik w b.dobrym stanie.Przedni tuz , siedzenie Grammer, nowiutkie opony 100%. Wzmocniony podnośnik żółw wszystko działa.
Zakończyłem produkcję i jest mi zbędny.Pracował u mnie na małym gospodarstwie przy prasie i rębaku do trawy.600 mtg temu przeszedł gruntowną kapitalkę , silnik podnośnik itd.

45000 zł

Podkarpacie

664668802

Zetor 12145 (2).jpg

Zetor 12145 (3).jpg

Zetor 12145 (4).jpg

Edytowano przez Stach42

Stach42    1

Też tak myślę :)

Ale .....sytuacja mnie aż tak bardzo nie zmusza do sprzedania, więc sprzedam to dobrze nie sprzedam kiedyś syn sprzeda a może jeszcze nim coś bedzie robił w przyszłości

no i stan ciągnika , ja wiem że mozna kupić za 30-35 tyś , tylko że jakoś nikt się nie zastanawia ile trzeba na dzień dobry dołożyć żeby to pracowało

chociażby opony , w tej cenie nie kupisz z nowymi oponami a koszt spory ok 7 tyś

akurat mój był zrobiony dla mnie i przeszedł kapitalkę więc oferowanie mi za niego 35 tyś uważam za śiętokradztwo :)

pozdrawiam oglądających i narzekających na cenę :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez corrado
      Sprzedam rozrzutnik 2-osiowy stan dobry. Łańcuchy i zębatki w bardzo dobrym stanie, jest tyna burta więc może służyć również jako przyczepa. Adapter 2-wałkowy. Cena 2800zł Do sprzedanie również zgrabiarko-przewracarka 5-gwiazdowa cena 500zł.
    • Przez Paatryk12dsa
      Witam, jaki polecacie ciągnik z turem do 30tys o mocy od 50km do 70km? Będzie on tylko pracował z turem oraz będzie używany do oprysków, siania i koszenia łąk. Fajnie by było gdyby miał 4x4 poniewaz mam podmokłe łąki i ciągniki jedno napędowe nie zawsze sobie na nich radzą. Z góry dzięki za odp  
    • Przez akaku
      Witam. Szukałem ostatnio w internecie bardzo dużo ale nie znalazłem sensownych odpowiedzi na moje pytania dotyczące tego ciagnika. Jakie silniki były montowane w tych modelach? Perkinsa czy Cumminsa? To prawda że silniki Perkinsa bardzo dużo pala i są "mułowate"? Wydaje mi się że jeśli są to silniki 6 cylindrowe to nie powinny dużo palić i być "mułowate" Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu? Jakie oleje stosowac do silnika, hydrauliki i skrzyni biegów? 
    • Przez sylip
      Sprzedam czarno - białą jałówkę w wieku ok 6 miesięcy - masa ciała ok 250 kg. Powiat łęczyński , gmina Cyców. Cena 1500 zł do dogadania. tel.: 662 923 964 - Wojtek.

• Przez Mily235
      Tak jak we wcześniejszym temacie było o tym dymku na niebiesko że delikatnie podkapca, pompa wróciła ze sprawdzenia i wszytko jest ok ale temat jest taki że mogą być zapieczone pierścionki olejowe i tak by mogło być, zużycie oleju nie jest duże i silnik ładnie chodzi, czytałem o nafcie że mogła by pomóc je odblokować bo nie chce mi się jeszcze raz rozbierać tego wszystkiego. Co sądzicie o tym sposobie, może pomóc?? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.