News
rolnik32098

Kverneland Taarup- jaki to model kosiarki?

Polecane posty

rolnik32098    0

Witam

Wie ktoś może jaki to konkretny model kosiarki? Potrzebuję znaleźć do niej instrukcję obsługi  a do tego potrzebuję właśnie modelu. Jest to Kverneland taarup.... 

34963679_1937024466309593_1636226967470604288_n.jpg

35053485_1937024419642931_3657153399729684480_n.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez domel27
      Witam wszystkich na forum... jestem na etapie poszukiwan pługa dzis ogladalem kverneland 4-skiby obort zabez. resor  szeorkosc robocza skiba 40... Co wy o takim pługu sadzicie jakies opinie a moze inne propozycje jaki wybrac?
       https://www.olx.pl/oferta/kverneland-4-obrotowy-nie-khun-lemken-overum-CID757-IDxdkVB.html
      pozdrawiam 
    • Przez kamil5421
      Witam. Chciałbym kupić do zatora Forterry 125 . Kosiarkę czołową , ale mam problem wałek z przodu kręci się w przeciwnym kierunku jak norlamnie  " nie ma możliwości zmiany kierunku obrotu "..... czy ktoś się orientuje czy są jakieś kosiarki czołowe co maja zmienne kierunki pracy lub jak to rozwiązać . ??
    • Przez I_LOVE_MTZ
      Proszę opinie na temat kosiarki claas disco 2650 ile mocy ciągnik awaryjność
    • Przez damiandg
      Powiedzcie mi jaki pług będzie lepszy na ciężkie ziemię Do wyboru mam Lemken Opal 120 3+1 i Kverneland AB 100 4 skiby, Wiem że jeden jest obrotowy a drugi zagonowy ale chodzi mi głównie o to który będzie się lepiej sprawował na ciężkiej ziemi bo ma lekkiej to byle czym się nawet zaora. Ogólnie na razie pług będzie pracował z Ursusem 914 ale mam zamiar zmienić na 1224. Myślę że 4 skiby będą odpowiednie bo ursusem 914 będę orał 3 skibami a jak zmienię ciągnik to założę 4 skibę i po problemie.  Myślę że do 15000 coś znajdę.
    • Przez grzeglat
      Witam.
      Może ktoś wie co to za przyczepa. Prawdopodobnie pochodzi z lat 80 z byłej jugosławi, lecz brak tabliczki znamionowej (odpadła). Przyczepa w orginale oprócz nadstawek.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.