News

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Shaun    55

nie napisałeś nic o wyposażeniu ale w tej kasie to i chyba dyszla skrętnego nie bedzie, 

mi za Agromehanike na by-maticu, przystawka 130 cm, skrętny dyszel na ramiona TUZ, stosowny wałek, głowice na 2 rozpylacze (ustawiane dodatkowo w 3 pozycjach), pompa 125 l/min Bertolini i nie pamiętam czym jeszcze krzyknął 28 tys brutto do negocjacji. Elektrozawory to jakieś 3 tysiące

masz coś na oku czy całkowicie nie wiesz co kupić ?? skąd jesteś ??

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz320
      Witam mam zamiar kupić ciągnik który będzie głównym ciągnikiem w gospodarstwie mlecznym, we wniosku mam złożonego Farmtraca 690 Dtn jest tam nowy silnik perkinsa 3.4 l a nie 4.4l jak we wcześniejszych modelach skrzynia 24 na 24  co myślicie? Czy brać zetora proxime CL 90 tylko nigdy nie lubiałem zetorów za tą metaliczny pracę silnika, wie ktoś jaka waga tego zetora? 😛 czy jakiś inny ciągnik?
    • Przez stanrol
      Witam. Szukam jakiegoś fachowca do tej maszyny mam problem z układem jezdnym, maszyna przestała jeździć. Szukam kogoś kto zna się na hydraulice, kto by pomierzył ciśnia i ogólnie wie co i jak.
    • Przez lajkzxc
      Witam. Pytanie do użytkowników takich opryskiwaczy. Jak one się wam sprawują? Czy ponownie byście j kupili?   Jak sprawuje się belka 21m, czy wytrzymuje i jak działa stabilizacja?  Noszę się zamiarem zakupu opryskiwacza 2000-2500l i czy pchać się w taką używkę?   Czy mże coś innego polecacie?  Pozdrawiam
    • Przez bizonzo56
      Jaki case jest 4 cylindrowe proszę podać symbole tych case 
    • Przez Patryk212
      Witam planuje kupić kompresor do 1000zł. Będzie używany do pompowania, czasami malowania i klucza pneumatycznego. Jaki byście polecili. Znalazłem na allegro taki 
      https://allegro.pl/kompresor-sprezarka-tagred-100l-2t-8w1-separator-i6023550660.html    

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.