Makis2111111

Witam prosze o pomoc w dobrze pluga a dokladnie jakie musi plug posiadac odkladnice na ciezkie redziny kleiste

Polecane posty

Gość   
Gość
kolego ażur i tylko ażur musowo i zobaczysz co to orka na takiej ziemi wiem bo takowe posiadan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
mówisz że nie ma a 30% mniejsze tarcie na odkładnicy to według ciebie nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znaczy moze przesadzilem strasznie ciezkie nie sa, ale ursusem c360 to jak sie orało to niekiedy ledwo szedł z 2skibowym,

jak mokro to nie idzie orac. sucho znow pług nie chce wejsc i tez ciezko

ale mniejsza z tym teraz posiadam 3lata case cx 80 i miałem przy nim pług kverneland hydrein, kupilismy go ale ze człowie myslal ze na takiej długiej odkładnicy bedzie super krył ale bardzo szybko sie okazało ze to masakra zapycha i bardzi słabo kryje ,ale został sprzedany i własnie, zwraacam sie o pomoc bo nie wiem na jakiej odkładnicy mam  kupic pług,   zdjecia tego krone co wstaiałem to mam okazje go kupic w niskiej cenie ale nie wiem czy sie nada na redzine

po nizej moj filmik z pracy kvernelandem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443

nie ma filmiku, jak sie zapychał to trzeba było kupic żeby miał 100 cm od dłuta do dłuta wtedy pług oczywiście długi ale się nie zapcha nawetz przedpłóżkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zakładalem scinacze i nic prawie nie daje tu chodzi głownie o odkładnice, ale tego na filmie nie mam juz sprzedałem, na moje zimie sie nie nadaje wcale 

jak on zostawia pole jak by dziki poryły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiandg    21

Niby nic wielkiego ale naprawdę fajnie obracają ziemię tak jest nieskoszony ugór trawa 70cm te pługi mam i jestem zadowolony a nie są drogie:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki4516
      Sprzedam plug zagonowy marki Lechia Puchaczow cena 2800 zl Stan bardzo dobry techniczny i wizualny.Kolo podporowe na lozyskach Wszystko sprawne. Pług warty swej ceny.Cena do negocjacji.





    • Przez artur1295
      Sprzedam pług 3 skibowy na spręzynach mało używany dłuta i lemiesze jak nowe cena do negocjacji
      cena wyjsciowa 3300zł
      Szemud woj pomorskie







    • Przez waldek1981
      Witam Wszystkich, od dawna przeglądam Agrofoto, dziś jednak zalogowałem się żeby zadać pytanie.
      Jest to mój pierwszy temat,  dlatego proszę o wyrozumiałość jeśli źle umieściłem temat lub go zatytułowałem.
      Przechodząc do meritum, od niedawna jestem posiadaczem deutza  4080e o mocy 75KM i proszę o radę w kwestii doboru pługa. Mam małe gospodarstwo, ziemie raczej ciężkie.
      Druga sprawa to kwestia zakupu agregatu uprawowego. Mam siewnik amazone D4 typ 25 o szerokości 2,5m. I zastanawiam się czy do nowego ciągnika zakupić agragat uprawowy (jeśli tak, to jaki?) bo dobrze mi się sieje starym ciągnikiekm władimirec t25A czy agregat z hydropakiem  i połączyć go z siewnikiem.  Z góry dziękuję za wszelkie porady.
      Pozdrawiam
    • Przez artur1295
      Witam
      Czy wicie może albo moglibyście sprawdzić w swoich gniotownikach jakie macie w nim obroty i wymiary kół pasowych. bybłby wdzięczny poniewaz sam buduje i potrzebowalbym te informacje 
      moje walce maja 150mm średnicy i 300mm długie i czy uciagnie je silnik 5,5kw oba beda napedzane
      i jeszcze jedno pytanie walce lepiej gladkie czy rowkowane 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj