Skocz do zawartości
News
Makis2111111

Witam prosze o pomoc w dobrze pluga a dokladnie jakie musi plug posiadac odkladnice na ciezkie redziny kleiste

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

lukasz0920    238
Miałem azur i dużej różnicy nie ma na mocnej glebie, ważna też jest prędkość orki.

znaczy moze przesadzilem strasznie ciezkie nie sa, ale ursusem c360 to jak sie orało to niekiedy ledwo szedł z 2skibowym,

jak mokro to nie idzie orac. sucho znow pług nie chce wejsc i tez ciezko

ale mniejsza z tym teraz posiadam 3lata case cx 80 i miałem przy nim pług kverneland hydrein, kupilismy go ale ze człowie myslal ze na takiej długiej odkładnicy bedzie super krył ale bardzo szybko sie okazało ze to masakra zapycha i bardzi słabo kryje ,ale został sprzedany i własnie, zwraacam sie o pomoc bo nie wiem na jakiej odkładnicy mam  kupic pług,   zdjecia tego krone co wstaiałem to mam okazje go kupic w niskiej cenie ale nie wiem czy sie nada na redzine

po nizej moj filmik z pracy kvernelandem 

lukasz0920    238

nie ma filmiku, jak sie zapychał to trzeba było kupic żeby miał 100 cm od dłuta do dłuta wtedy pług oczywiście długi ale się nie zapcha nawetz przedpłóżkami

zakładalem scinacze i nic prawie nie daje tu chodzi głownie o odkładnice, ale tego na filmie nie mam juz sprzedałem, na moje zimie sie nie nadaje wcale 

jak on zostawia pole jak by dziki poryły 

damiandg    5

Niby nic wielkiego ale naprawdę fajnie obracają ziemię tak jest nieskoszony ugór trawa 70cm te pługi mam i jestem zadowolony a nie są drogie:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JaniszChrobak
      Witam posiadam deutz fahr 4.68 90km z turbina jaki polecacie olej do silnika ?
      2 . Co może być przyczyną po rozgrzaniu slinka na wysokich obrotach słychać stukanie w silniku może wiecie co to mogło by być. 
      3. Ostatnie pytanie czy przy włączonym przednim napędzie i przy pełnym skrecie słychać coś w przednich kołach tak jakby się blokowaly a na wyprostowanych to się uspokaja czy to normalne czy w zwolnicach coś nie tak??

• Przez JaniszChrobak
      Witam posiadam deutz fahr 4.68 90km z turbina jaki polecacie olej do silnika ?
      2 . Co może być przyczyną po rozgrzaniu slinka na wysokich obrotach słychać stukanie w silniku może wiecie co to mogło by być. 
      3. Ostatnie pytanie czy przy włączonym przednim napędzie i przy pełnym skrecie słychać coś w przednich kołach tak jakby się blokowaly a na wyprostowanych to się uspokaja czy to normalne czy w zwolnicach coś nie tak??

• Przez kowalc362
      Witam jaki ciągnik kupić mam 8 ha ale mam zamiar dokupić jeszcze 7 ha i zastanawiam się czy kupić usrusa c360 czy zetora 7211 teraz posiadam  ursusa c335m z turem jeśli by ktoś proponował jakiś  inny ciągnik chce coś kupić do 30 tys 

• Przez Weronika489
      Witam 
      Jakie śruby potrzebne są do zamontowania kabiny w Ursusie c-360?
      Pozdrawiam 
           Weronika 
    • Przez Rzodkiewka
      Witam serdecznie,
      jestem z kujawsko-pomorskiego
      Pozdrawiam wszystkich

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.