News
Makis2111111

Witam prosze o pomoc w dobrze pluga a dokladnie jakie musi plug posiadac odkladnice na ciezkie redziny kleiste

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

znaczy moze przesadzilem strasznie ciezkie nie sa, ale ursusem c360 to jak sie orało to niekiedy ledwo szedł z 2skibowym,

jak mokro to nie idzie orac. sucho znow pług nie chce wejsc i tez ciezko

ale mniejsza z tym teraz posiadam 3lata case cx 80 i miałem przy nim pług kverneland hydrein, kupilismy go ale ze człowie myslal ze na takiej długiej odkładnicy bedzie super krył ale bardzo szybko sie okazało ze to masakra zapycha i bardzi słabo kryje ,ale został sprzedany i własnie, zwraacam sie o pomoc bo nie wiem na jakiej odkładnicy mam  kupic pług,   zdjecia tego krone co wstaiałem to mam okazje go kupic w niskiej cenie ale nie wiem czy sie nada na redzine

po nizej moj filmik z pracy kvernelandem 

lukasz0920    326

nie ma filmiku, jak sie zapychał to trzeba było kupic żeby miał 100 cm od dłuta do dłuta wtedy pług oczywiście długi ale się nie zapcha nawetz przedpłóżkami

zakładalem scinacze i nic prawie nie daje tu chodzi głownie o odkładnice, ale tego na filmie nie mam juz sprzedałem, na moje zimie sie nie nadaje wcale 

jak on zostawia pole jak by dziki poryły 

damiandg    13

Niby nic wielkiego ale naprawdę fajnie obracają ziemię tak jest nieskoszony ugór trawa 70cm te pługi mam i jestem zadowolony a nie są drogie:

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Arek
      Chcę zakupić dysze do rozlewania RSM. Jakie polecanie i dlaczego? Wachlarzowe Lechler FD czy może 5 lub 7 otworowe polskie czy jeszcze jakieś inne ?
    • Przez MateuszCiurysek
      Witam planuję do Zetora 5340 założyć lampy ledowe na dach na przód i tył i  o to pytanie które lampy wybrać 16 czy 9 diodowe i jakie światło rozproszone czy skupione i żeby nie zakłócały radia,  https://allegro.pl/oferta/lampa-9-led-halogen-roboczy-27-w-12-24v-diodowa-kw-6097946121?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTEwNzI0NzEAMTI2MTA1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=2a5350ef-7117-4aae-ac46-6a591acd60c9 takie się sprawdzą ?
    • Przez RolnikzPodkarpacia
      Witam chciałbym się Was poradzić w sprawie zagospodarowania dobrze ziemią. Za niedługo przejmę gospodarstwo po rodzicach na chwile obecną mamy ok 15ha ziemi. Hodujemy ok 35 sztuk swiń, 7 byków, 2 krowy, 2 konie plus źrebaki. Ja chciałbym zostawić tylko konie i bydło opasowe. W oborze zmieszcze konie i 10 sztuk bydła. W chlewni po przeróbkach mógłbym trzymać cielaki. A później w miarę zarobków chciałbym przerobić stodołe na bydło ( wejdzie tam 20 sztuk uwiązowo) . Czy takie coś ma szanse wypalić? I jak zagospodarować dobrze ziemie które mam? (ziemia III i IV klasa) łąki ok 5ha. W grę wchodzi też dzierżawa ziemi ok 5ha i łąk 2ha w przyszłości.
    • Przez daniel20v
      Witam , potrzebuje prośby odnośnie elektryki. Mianowicie chodzi o to że u siebie w ciągniku case mam jeden szperacz i chyba zasila go fabrycznie położony kabel (myślę że 1,5 kwadrat). Teraz chciałbym aby mieć 4 halogeny ledowe a tego obecnego też wymienić na ledowego. Pomyślałem by dodać 3 kable i z włącznika wychodziły by 4 i one by "szły" do halogenów. Pytanie czy to wytrzyma , oraz czy kabel który idzie do włącznika ma odpowiedni przekrój . Halogeny myślę że były by LED 48v . Czy w sposób który chce to zrobić wypali ? 
    • Przez AdamSygitowicz
      Jaką prasę kupić rolującą do 30 tys zł? Przede wszystkim będzie pracować z 80 km
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.