danielek24

urzadzenie porodowe-wycielnik

Polecane posty

ChudyxD    16

ale chodzi mi bardziej czy się nadaje do wcielania, bo może ktoś tylko taka tandetę odpierdzielił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bazanto    0

Nie no słuchajcie to wycielacz to bardzo ważna rzecz lepiej mieć dobry albo wcale, tą miotłą z korbą to żal mi tylko tej krowy, Albo masz wycielacz którego jesteś pewny albo lepiej go nie mieć bo tylko się można przy cieleniu nawkurzać jak coś idzie nie tak. Ja ma wycielacz cały z nierdzewki już 3 rok: wycelacz dla krów przyżąd pordowyc naprawde solidny. Kiedyś sąsiad przyszedł ze swoim mi pomagać to był taki giętki że wtedy sobie kupiłem i mam.

http://www.hodowlany.pl/i736_Urzadzenie_porodowe_do_wycielen_krow.html

Edytowano przez Bazanto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta naciągarka na wycielaczu jest kiepskiej jakości, bo chińskiej produkcji. Ja gdy swoją kupiłem musiałem od razu wymienić śruby żeby zmniejszyć luz na tulejkach oraz dołożyć dźwignie szybkiego zwalniania mechanizmu. Tym nie da się wrócić i trzeba ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolniczek10    0

Ja mam ten wycielacz i jest super, ale fakt sąsiat kupił też podobny straszna tandeta nie to co mój ale ten jest mocny aczkolwiek troche ciężki. Trzeba uważać na podórbki. Ja kupowałem w hurtowni Fermo i nawet wtedy 20zł więcej płaciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChudyxD    16

Tylko czy działa tak samo dobrze, jak te po 800 zł? żeby nie poprzerywać cielaka i krowy, i w razie czego zwolnic ta blokadę ;)

 

SONY5- a ten pas to ma jaka sile tonę czy dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik1882    1

jaki polecacie wycielacz stalowy czy aluminiowy i jaki model przeczytałem forum każdy swoje chwali na allegro każdy kupuje inny model i być mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Ten zjezdza w dol przy cieleniu i trzeba przytrzymywac . Ogolnie i tak lepsze jak ciagniecie recami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom79    0

nie miałem styczności  i dlatego pytam bo kilka rodzajów jjest tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szables
      Jakiej firmy polecacie mieszacz powietrza do obory i w jakich cenach się kształtują w zależności od firmy?
    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj