News
Krystian4000s

Claas sprint 4000s-Naciąganie łańcuchów przenośnika podłogowego

Polecane posty

Witam.

Od niedawna jestem posiadaczem przyczepy samozbierajacej claas sprint4000s i po zebraniu pierwszego pokosu dosc mocno rozciągnęla sie taśma i teraz chciałbym ja naciągnąć lecz nie do konca wiem jak. Slyszalem ze sie same naciagają, ale jak dla mnie to trzeba to zrobić recznie. Jesli ktos wie, czy kiedys to robił bardzo prosze o jakąś podpowiedz. Z góry dzieki :) pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tobi866
      sprzedam części do przyczepy samozbierającej T-010/1  sprzedam wszystko poza ramą dolna np;przekładnia, podbierak,ubijak, łańcuchy itd. atrakcyjne ceny.wiadomości przez pw.lub tel 
    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

• Przez gumis567
      Witam.
      Mam problem z Ciągnikiem Claas Ares 567 ATX.  
      Co jakiś czas nieregularnie na zegarach zaświeca się kontrolka akumulatora z piorunem, a na wyświetlaczu  błąd  314,414. Silnik zaczyna  nierówno pracować Tak jakby 'plewi',Przerzuca sam na inne przełożenie o nie można zmienić biegi podczas  gdy błąd jest aktywny,sam rozlacza i załącza  przedni napęd. Po ustąpieniu błędu często nic się nie dzieje, czasem jednak nie może się wkręcić  na wyższe  obroty niz  1800. Po zgaszeniu silnika wraca  do normy,  aż do ponownego pojawienia się błędu. 
      Jest w stanie ktoś doradzić  gdzie można by szukać przyczynę?  Miał  ktoś podobne objawy  ?
    • Przez ar-tur
      Potrzebuję instrukcji obsługi do lexiona 440 z komputerem IMO w języku polskim. Dodatkowo potrzebowałbym również instrukcji napraw/katalogu części.. 
    • Przez speedx55
      Witam  wszystkich na forum. Za błędy przepraszam jestem tutaj pierwszy raz. Posiadam ciągnik sadowniczy Claas Nectis 257 vl i potrzebuje założyć szersze opony na przód i tył. Obecnie z tyłu set : 
      Felga 14.9"R28 opona 380x85R28
      Przód :
      Felga 7,5R20 opona 280/70/R20
      Zestaw jaki by mnie interesował to przód opona 420/65/20 i tutaj pytanie jaką felgę muszę mieć ew samą obręcz żeby taką oponę założyć bo przypuszczam ze na tą którą posiadam taka szeroka opona się nie zmieści.
      A z tyłu chce założyć 480/65/R28 możliwe ze taka opona wejdzie na obecną felgę ? Czy w takiej konfiguracji nie będzie żadnych problemów z napędami ? Proszę o radę bardziej doświadczonych w temacie. Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.