Theprzemo205

owijanie bel mniejszycj

Polecane posty

Patryk1222    136

Tak aby tylko się krecila belka i aparat od foli trzeba opuścić niżej jeśli to potrzebne ale to będziesz widział czy dobrze owinie czy zostanie dziurka na środku belki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

 Rolka folii jest włożona na swoje miejsce i przy rożnych owijarkach są różne ustrojstwa.Ale ogólnie chodzi o ściśnięcie tej rolki,czyli tej rury w środku folii,poprzez to z większym oporem będzie ona się obkręcać,i większy problem będzie miała bela by ją rozwinąć,przez co wizualnie na beli zmniejszy się jej szerokaść i bardziej będzie przylegać do beli,zarówno i zwiększy się ilość bel owiniętych z jednej sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Przez przemo318
      Witam mam mały problem jestem na kupnie prasy i jestem zielony na ten temat trafia mi sie prasa claas roland 62 walcowa za około 10 tyś rok nie więcej 1990 którys tam i moje pytanie brzmi czy to to dobra cena na co zwracać uwagę przy kupnie co sprawdzać i czy da sobię rade z nią ciągnik 75 km z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Dansken
      Witam, mam problem z owijaniem sie sianokiszonki na wałek i nie mam pojecia co moze byc tego przyczyna. Pierwsza bela wyszla idealnie nic sie nie owinelo pozniej juz byl problem;/ Dodam ze pokos sianokiszonki jest zwijany w tzw "warkocz" i nie nalezal to zbyt suchych, duzo w materiale bylo mleczu czy te czynniki moga rowniez powodowac utrudnienia? Miał ktos podobny problem w tego typu prasie?
      Prosze o pomoc i sugestie jak rozwiazac problem
      Pozdrawiam
      Dansken
    • Przez kondziu123
      Witam , wie może ktoś jak włączyć automatyczne owijanie siatką w jd 578 , dodam że wszystko działa normalnie tzn ręcznie siatka idzie tak jak trzeba po prostu nie wiem jak załączyć automat. A i jeszcze jedno pytanko czy w waszych 578 pokazuje na wyświetlaczach lcd wielkość beli ?
      Załączam zdjęcie sterownika
      http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ab76943a2e58fe0.html
    • Przez Gladius
      Witam wszystkich!
      Posiadam prasę z-562 z 2008 roku. W poprzednim sezonie pojawił się problem z obwiązywaniem siatką - podczas owijania siatkę "ściągało" obustronnie do środka balotu po kilkanaście centymetrów. Sytuację udało się nieznacznie poprawić, ale niestety do ideału daleko. Zauważyłem, że w nowszych prasach przed wałkami ciągnącymi siatkę zamontowany jest pręt rozprowadzający , który (podobno) ogranicza jej ściąganie. Pręt kupiłem, dostałem i... tu pojawia się problem. Nie jestem do końca pewny gdzie dokładnie go przykręcić. Jakby tego było mało podobnej prasy nikt w okolicy nie posiada, na wystawach u dealerów też ich nie widać. Stąd moja wielka prośba - czy jest na forum jakiś posiadacz takiej prasy, który byłby tak miły i przysłał mi zdjęcia (na priv, wrzucił do galerii, na maila - jak wygodniej), na których wspomniany pręt byłby widoczny? Z góry dzięki
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj