Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adam521

Współwłaściciel gospodarstwa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
gospodarstwa
Adam521    0

Witam, chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy jeżeli ja z bratem staralibyśmy się o Młodego rolnika, to czy mogli byśmy przejąć gospodarstwo na współwłaściciela czy jakoś tak(ważne żeby każdy z nas nie musiał tworzyć oddzielnego gospodarstwa bo to by było raczej niemożliwe), ponieważ ziemia u nas jest droga żeby każdy z nas osobno dokupował ziemi na którą pieniędzy z MR nie starczy, a tak to nie musieli byśmy wiele ziemi dokupować. Dodam jeszcze że brat raczej nie zostanie na gospodarstwie, tak więc zależało by mi na tym żebyśmy byli współwłaścicielami takiego gospodarstwa, i na marginesie jeszcze jedno pytanie, czy brat mógł by wziąć MR i pójść do pracy bez przypału żadnego. Z góry dzięki za odpowiedź.

Dlok    0

Taki pomysł jest słaby, gdyż ziemia nie może być we współwłasności za wyjątkiem współwłasności małżeńskiej. Na 100 % to nie przejdzie. Ponadto musisz być przez 3 lata od wypłaty być ubezpieczony w KRUSie, więc o jakiejkolwiek innej pracy można zapomnieć.

Adam521    0

Taki pomysł jest słaby, gdyż ziemia nie może być we współwłasności za wyjątkiem współwłasności małżeńskiej. Na 100 % to nie przejdzie. Ponadto musisz być przez 3 lata od wypłaty być ubezpieczony w KRUSie, więc o jakiejkolwiek innej pracy można zapomnieć.

A czy nie można być ubezpieczonym jednocześnie w krusie i gdzie indziej.

Wiadomość z agroFakt.pl

Nikita_Bennet    100

Jeżeli Twój pracodawca ubezpieczy Cię w ZUSie to w KRUSie szybko się o tym dowiedzą - u mnie w tym samym miesiącu się dowiedzieli że podjąłem dodatkową pracę.

Adam521    0

Jeżeli Twój pracodawca ubezpieczy Cię w ZUSie to w KRUSie szybko się o tym dowiedzą - u mnie w tym samym miesiącu się dowiedzieli że podjąłem dodatkową pracę.

A nie można się dobrowolnie ubezpieczyć i w zusie i w krusie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować