Skocz do zawartości

Polecane posty

tomaszt135    0

Witam,

Jestem na etapie wymiany tarczy sprzęgłowej w renówce 8514. W związku z wytarciem przez starą tarczę rowków na docisku i kole wieńca, odkręciłem tarczę na docisku bez problemów, ale z tarczą koła wieńca mam problem. Czy jest może jakiś sposób na odkręcenie tych śrub? Próbowałem tradycyjnie, ale klucze się wyginają. Może śruby odkręcają się w lewą stron? Może znacie jakiś sposób na zdjęcie tego koła?Będę wdzięczny za pomoc, bo nie chciałbym coś popsuć robiąc coś na siłę.

witejus    301

myślę że klucz udarowy by pomógł gwinty są prawe lub klucz przekładniowy do kół ale jest ryzyko ukręcenia śrub

tomaszt135    0

Spróbuję kupić klucz udarowy z napędem pneumatycznym. Dziękuję za poradę.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomaszt135    0

Pożyczyłem klucz pneumatyczny, ale nie udało mi się ruszyć śruby. Zastanawiam się nad podgrzaniem śrub, może zostały wkręcone na klej, ponieważ nie ma żadnego zabezpieczenia przed odkręcaniem { podkładka sprężynowa, zagięta blaszka}. Tylko czy w latach 80-tych już były stosowane?

tomaszt135    0

Klucz pożyczyłem z warsztatu wulkanizacyjnego, klucz 24. Czy klej był stosowany - nie wiem , ciągnik jest z 82 roku. Tylko powinny być wg mnie jakieś zabezpieczenia przed odkręcaniem. 

witejus    301

być może są na kleju , spróbuj podgrzać może klucz za słaby albo ciśnienie za małe

• Like 1

tomaszt135    0

Udało się odkręcić kluczem przekładniowym. Dzięki za pomoc.  

witek356    0
jak ustawić łapki od sprzęgła jakie odległość

tomaszt135    0

Najlepiej zachować ustawienia fabryczne na śrubach. Ciągnik już złożyłem więc nie pomogę.

V12    16

I dało sie bez problemy zjechać ?? , jakies wskazówki jak ustwić tarczę żeby trafiło w wielowypust i łożysko ??

Mnie tez czeka rozbiórka 

Motocykliści to jedna rodzina :)

tomaszt135    0

Nasmarowałem wpusty i po wstępnym najechaniu przekręcałem sprzęgłem, a później walkiem WOM i spasowało się.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BobsMF
      Witam jak w temacie raz działa raz nie działa obrotomierz, alternator zrobiony i sprawdzony. Dodam jeszcze że w czasie gdy nie działa obrotomierz zaświecaja się kontrolki od oleju i zapchanego filtra.
    • Przez 1994kuba1994
      Witam. Szukam ciągnika od 80 km w górę do maks  50 tyś i mam okazję na zetor 9540 za 42000 tyś ale do tej pory szukałem case i renault. Ale zetor młodszy, komfort też jest a najważniejsze części dużo tańsze. Ma być głównym koniem narazie na 30 h. Ogólnie to mało tych zetorow jest i to dlatego że dobre czy że były złe i nie produkowali  ich więcej? 
    • Przez Paweł1234
      Mam problem z biegami po odpaleniu miga na 8 biegu i nie jedzie  co to może być

• Przez majes
      Kupie klimatyzację kompletna do Renault ares 550.
    • Przez pokorny
      Jak założyć pas jezdny na dolne koło? Jest zbyt mało miejsca od półosi i zastanawiam się czy jak rozkręcę te szpilki trzymające sprężyny to da się to złożyć w rękach. Wymieniał ktoś, poradźcie Panowie aby to sprawnie zrobić, bo młócić trzeba.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.