Skocz do zawartości
News
Antek1153

Fendt 716 Vario -Komunikat na wyświetlaczu

Polecane posty

Antek1153    0

Witam kupilem  fenda 716vario i zapala mi sie takie cos co to może być ?🙂 dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam😁😁😁

IMG_20180601_171939.jpg

fireseba    152
Napisano (edytowany)

i przekładnia przechodzi w pozycje neutralną? Taka zielona dioda koło joystika. Wygląda na zbyt zimny olej w przekładni, albo jest go za mało (z tyłu miarka od oleju, po lewej od mocowania cięgła TUZa, ciągnik przez chwile zapalony, resorowanie w pozycji środkowej, zgaś odczekaj 2min i sprawdź stan), lub czujnik, kabel uwalony. Z tego co widzę kolega ma za niskie obroty, powinny chyba być 850 tak jest w moim z 2012. Pierwszego zakresu używaj tylko do cięższych robót, a II do reszty. Wpisz w Google instrukcja obsługi fendt vario 716 tam wszystko przeczytaj ze 3 razy. Lepiej sie zapoznaj z instrukcją bo widzę że tylko popsujesz ciągnik.

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pitermtk
      chciałbym kupić opony do 3512 obecnie mam 12,4 R32 ale wydają mi się troche wąskie i zastanawiam sie czy kupić 14,9 R28 czy 16,9 R28
    • Przez Zetor7011Vario
      witam! mam kilka pytań odnośnie tego ciągnika: a więc czy ktoś wie do czego służy dźwignia która znajduje się pomiędzy pedałem gazu a dźwigniami podnośnika oraz wywrotu, gdyż nie ma tam żadnej naklejki informacyjnej? oraz jaki może być powód tego że 1 z 2 wyjść hydraulicznych nie działa poprawnie, tzn. wywróci przyczepę ale następnie olej już nie powraca, 2 natomiast działa poprawnie.
    • Przez Assasin
      Witam.
      Chcial bym się poradzić. Mam mf 698 i chce kupic agregat uprawowego3.2m. Chcial bym się dowiedzieć co myślicie o firmy co ten agregat produkuje czy nie odstawia fuszerki i o tym agregacie czy dobrze robi.Może ktoś z was Panowie kupował w tej firmie jakieś maszyny i podzieli się informacją o tej firmie czy porządnie robi te maszyny.cZy warto czy nie kupować u nich sprzęt.

Wyraźcie opinię na ten temat poniżej zmajduje się ten agregat http://m.allegro.pl/przedmiot,agregat-uprawowy-hydrauliczny-32-36-42-46-52,3792594423.html

Ps.Z góry dzięki
    • Przez J4reck1
      Potrzebuje porady...
      Mianowicie usilnie zastanawiam sie nad kupnem przyczepy db 12000 metaltechu, przy czym zacząłem sie dokładniej zastanawiać czy wejdzie pod wysyp Bizona zo 56 bo średnio mi sie marzy podkopywanie czy coś? Moga być tez 12 t z Zasław-a.... posiada ktos taki zestaw jest problemy z tym?
    • Przez ajsadowscy
      Mam zamiar kupić ciągnik. Wacham się pomiędzy Kubota M8560 a Deutz-Fahr Agrofarm 410 'G" GS. Ciągnik jest potrzebny do użycia w ładowaczu czołowym w gospodarstwie hodowlanym (bydło), jako ciągnik pomocniczy. Co polecacie, może ktoś ma jakieś doświadczenia? Bo ceny są porównywalne.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.