SardynaTV

majster power a pszenica

Polecane posty

SardynaTV    45
witam . niewypłukałem opryskiwacza po majstrze. Zalałem cieczą, przepuściłem sekcje na polu . ceczka 1600l. czy zaszkodzi pszenicy ?

robi57362    441

napewno tak majster to takie holerstwo . spodziewaj sie czarnych klosow

jesli pomoglem kliknij fajne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 

• Przez akaku
      Witam. Szukałem ostatnio w internecie bardzo dużo ale nie znalazłem sensownych odpowiedzi na moje pytania dotyczące tego ciagnika. Jakie silniki były montowane w tych modelach? Perkinsa czy Cumminsa? To prawda że silniki Perkinsa bardzo dużo pala i są "mułowate"? Wydaje mi się że jeśli są to silniki 6 cylindrowe to nie powinny dużo palić i być "mułowate" Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu? Jakie oleje stosowac do silnika, hydrauliki i skrzyni biegów? 
    • Przez kwiatek
      Witam. Posiadam Zetora Proxime Power 90 z 2012r. Ma 1200 mtg. Posiada on 3 Półbiegi. I na najwolniejszym czyli świecą się dwa żółwie zaczął się ślizgać pod obciążeniem. Na wolnym gazie można normalnie pracować. I mam pytanie czym to może być spowodowane. Czyżby tarczki? Jak dotychas nie było żadnych problemów. Pozostałe Półbiegi działają jak należy. 
    • Przez mieczownik
      Cześć Na samym początku proszę bardzo Was bez głupich komentarzy 😘 Czy ktos z Was stosował nawóz Prosam FAC z firmy Procam 🙄😏 Jesli tak piszcie w kom 🙄 Czy ktos z obecnych dawal na zboza nawoz w plynie taki jak ;😉😉😉 ENERGY MIX 1 dawka MI ZBOŻE 2 dawka Prosze o pomoc tych ktorzy to stosowali ,ponieważ chciałbym to zastosować i porozmawiać z tymi którzy to stosują
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.