krzychc360

Wyciek oleju

Polecane posty

krzychc360    39
Panowie jak zlikwidować wycieki oleju przy ramionach podnosnika ? Simeringi nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037
rozumiem że w cudzie techniki jakim jest 360? u mnie lało się od kiedy ojciec kupił to coś aż do chwili gdy rozgryzlem o co biega otóż żaden oring nie miał prawa załatwić sprawy gdyż jakiś debil w fabryce przy rozwiercanie otworów wjechał krzywo i później poprawił ale co zjebał to już zostało zamiast plecak spowrotem do huty dać.ja to zrobiłem tak że zamiast jednego wcisnąłem jeszcze na koniec połowę drugiego i był spokój na jakiś rok może dwa ale ramiona ciężej opadały przez to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Lesiu19911
      Witam.Po regeneracji rozdzielacza podnosnika i tloka, chce wymienic filtry oleju skrzyni biegow i olej i nie wiem jakie sa oznaczenia tych filtrow.
      W miejscu nr 1 sa 2 metalowe wklady siatkowe. To sa filtry od oleju tloczonego na podnosnik?
      W miejscu nr 2 byl puszkowy filtr skrecony. Od czego on jest?? Rozkrecilem go i w srodu byl krązek magnesowy i parenascie sztuk takich malych krązkow z siatka. W katalogu czesci nie moge znalesc tych czesci. 




    • Przez UltraMario
      Dzień dobry agromaniacy. 
      Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem URSUS’a 4514 (przeszczęśliwym po przesiadce z C-360) . Ale już oprócz drobnych awarii i niedociągnięć w elektryce mam problem z wyciekiem po lewej stronie przedniego mostu. Mianowicie, podczas talerzowania zauważyłem, ze ze zwrotnicy kapie olej na felgę. Podczas pracy polowej drobny wyciek, podczas jazdy po asfaldzie wysokim biegiem zaczyna się robić brudno. 
      Moje pytanie: czy ktoś to już rozbierał i może mi powiedzieć czy można to zrobić samemu? 
       
      Zdjecia w załączniku. 
      Pozdrawiam i liczę na wskazówki




    • Przez uycjhARES
      Witam
      Posiadam Claas ares z 2006r
      Z wałka WOM jest wyciek oleju i chciałbym sie dowiedzieć jak się zabrać za jego uszczelnienie. Czy można tak po prostu go wyjąć wymienić uszczelniacz i wsadzić z powrotem na miejsce?  
      Skrzynia biegów to 16x16, prędkości wałka 1000 i 540.

    • Przez MF3090
      Witam. Jakiś czas temu w moim MF 3090 nastąpiła awaria układu chłodzenia oleju silnikowego. W dużym skrócie olej silnikowy dostawał się do chłodnicy cieczy. jeżeli ktoś wie co mogę  z tym zrobić, czy da się to rozebrać w ogóle,  można to jakoś uszczelnić ?  dodam jeszcze że na czas pracy miałem ja odłączoną z obiegu oleju. dołączam fotkę tej chłodnicy. z góry dziękuję. 
    • Przez Jan89
      Witam wszystkich.
      Posiadam John Deere 1640. Ostatnio zauważyłem wyciek oleju silnikowego między sprzęgłem a silnikiem. Dokładniej zaznaczyłem to miejsce czerwoną linią na przykładowym rysunku silnika. Cieknie między silnikiem a płytą oddzielającą silnik od sprzęgła.  Mam pytanie  czy ta komora która tam jest ma być szczelna? Tj czy normalne że jest tam olej silnikowy? Może ktoś ma jakieś zdjęcia jak wygląda silnik od spodu po zdjęciu miski olejowej? Czy miejsce zaznaczone niebieską linią jest szczelnie połączone z miską olejową?
      Za wszystkie uwagi z góry dziękuję.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj