rabit500

Forschnit 524 -Naprawa sterowania obrotami wialni

Polecane posty

rabit500    12

Witam.

Mam problem z ustawianiem wialni w 524. A mianowicie ktoś namotal w instalacji. I zaginelo sterowanie obrotami wialni. Więc jeśli ktoś miałby jakieś materiały schemat elektryczny tego układu. Oraz fotke z opisem przycisków w kabinie (w szczególności od wentylatora). Oraz czy regulacja działa bezpośrednio po zapłonie czy dopiero po uruchomieniu silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Regulacja powinna działać dopiero na odpalonym silniku i włączonej młocarni ( logiczne bo wariator musi się kręcić żeby zmienić obr.) I kluczyk stacyjki powinien być przestawiony w pozycję roboczą (o ile jest taka) Tak mam w 525 a jest to bezpośredni następca 524.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabit500    12

A mógłbyś wrzucić fotke kokpitu z zaznaczonym przyciskiem do regulacji bo w moim przypadku ktoś je wcześniej wyciągał i powkladal jak się trafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037
tam gdzie się rurę rozkłada są przyciski od sterowania szybkoscia naganiacza i obrotami wialni i młocarni i zależnie co włączysz na zegarze ustawią się obroty jednego albo drugiego o ile jest to sprawne. umnie ktoś kiedyś coś nagrzebal i musiałem zrobić to po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabit500    12

I mnie też już tam nasi byli i tak samo jak u Ciebie musiałem to zrobić po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dziki97
      Witam użytkuje ktoś z was wialnię http://separatory.pro/models/separator-wialnia-czyszczalnia-czyszczarka-mlynek-5t-ism.html jakie macie opinie na temat takiej wialni??? 
    • Przez jaszczur2008
      Witam. Mam problem w mf 3125 z ehr.
      Problem taki ze jak oram i ustawie sobie na pokretle glebokosc np. na 4 i podniose i opuszcze przelocznikiem to nie opuszcza do tej samej pozycji co wczesniej tylko duzo wyzej staje. W tedy musze pokretlem zejsc do 6 by opuscil i zaraz spowrotem wrocic do 4 bo tak wali po rame.
      Co to moze byc?
    • Przez Andre8989
      Witam! Zakupiłem pług kverneland 4x12 na resorach (okrągła rama) mam pytane czy można regulować w tym pługu głebokość skib? bo druga skiba idzie płycej od pozostałych.
    • Przez Pablo_97
      Witam wszystkich mam problem w ciągniku renault 61.14 biegi ciężko wchodzą a na wcisniętym sprzęgle ciągnik potrafi szarpnąć po wbiciu biegu chciałbym sie dowiedzieć czy jest możliwość regulacji sprzęgła w inny sposób niż tylko tą linką pokrętłem co jest nad pedałem sprzęgła  czy można np dostać sie do łap dociskowych i tam wyrgulować bo  już niestety ta linka jest na maxa rozkręcona i teraz nw co robić czy zostaje tylko rozpoławianie i wymiana sprzęgła czy jeszcze można podratować sytuacje proszę o szybką odopowiedź 
      Pozdrawiam 
    • Przez kamil060788
      Witam,mam pytanie odnosnie ustawienia luzu zaworowego w silniku f5l912,jakie sa wartosci i kolejnosc zaplonu itp.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj