Novo181818

155.54 podnośnik i łącznik centralny

Polecane posty

Novo181818    1
podnośnik mam na ehr, czasem podnosi bez problemu a czasem występuje takie zjawisko jakby coś się zacinało albo coś się przytykało. nieważne czy podnoszę guzikiem czy pokrętłem. jak użyje pokrętła i tak nie chce podnosić to daje trochę w dół i znów do góry i podnosi. gdzie szukać problemu bo przed robotami chce to zrobić. Drugie pytanie mam takie bo potrzebuje kupić łącznik centralny do niej i zauważyłem jak pożyczałem od znajomego że musiałem go dość mocno rozkręcać żeby mieć dobrze ustawioną maszynę. Jakie u was pracują przy Reniach łączniki lub proszę o jakiś link do jakiegoś sprawdzonego. szukam zwykłej na gwincie tylko bardzo masywnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69

Sprawdzony ten łącznik użytkujesz? Szukam czegoś mocnego do agregatu siewnego 3m. Problem w tym że muszę mocno śrubę wykręcić, średnica długości śruby od ciągnika do maszyny 92cm. Mam coś  zwykłego z Grene kat 3/2,   ale już się podrobiła i strach...

Może  kupić coś poniżej?

https://sklep.mizar.com.pl/lacznik-gorny-680-890mm-m42x3-kat-3-3-p-10202.html

https://sklep.mizar.com.pl/lacznik-gorny-640-960mm-m36x3-kat-2-3-p-10206.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez dereniek
      Witam nie wiecie może kto zajmuje się regeneracją łączników centralnych w województwie Świętokrzyskim lub jak w łatwy i skuteczny sposób naprawić? Problem tkwi w gwincie przy podnoszeniu talerzowki potrafi gwint przeskoczyć i cieglo jest nie do rozkrecenia, talerzowka 1000kg łącznik kat 2 z hakiem
    • Przez adamkucharski_128298
      witam cieknie mi olej z tylnego podnośnika w deutz fahr 4.50,zuważyłem luz na tulejach i musze je wymienić,powiedzcie proszę jak sie do tego zabrac
    • Przez Mikro
      Witam mam problem z podnośnikiem... stojąc dziś na światłach podnośnik opadł mi musiałem go jeszcze raz podnieść gdy za jechałem do domu podnośnik nie chce o paść a podnosi normalnie ktoś wie czego to przyczyna ?
    • Przez BaRtEk7710
      Witam muszę zakupić łącznik do ciągnika john deere 7710 i pytanie jakiej marki i jak cenowo by to wyglądało jaki łącznik według was jest godny polecenia . Zależy mi aby był po prostu wytrzymały
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj