Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KarolT25

Ciśnienie robocze w opryskiwaczu

Polecane posty

KarolT25    40

Witam wiec chodzi mi o to jakie cisninie(atmosfera) powinna byc w pompie opryskiwacza i zamiast rowno rozspikiwac oprysk to tylko tak leje sie ciurkiem poradzcie mi ??? :rolleyes:

damian95    22

A leje nawet jak dasz większe ciśnienie wtedy też nie ma mgiełki???

KarolT25    40

Dalem te lejki takie specjlane i taka ciurka jest wogule nic pozminilem te spryskiwacze na takie spcjalne i nic

Wiadomość z agroFakt.pl

Andrzej24871    12

Ciśnienie o ile sie nie myle to powinno być 2 atmosfery lub 0.2 przy końcówce szczelinowej średniokroplistej . O ile sie nie myle

tomek73    186

Ja pryskam na 4 atu niekiedy 5 pokazuję na rozdzielaczu,dysze czerwone.Szybkość 11km/h.

jacus    95

chocbys mial minimalne cisnienie to nie powinno lac albo dysze masz rozkalibrowane albo pompa poszla -zima sie klania.

RSM32    0

Witam wiec chodzi mi o to jakie cisninie(atmosfera) powinna byc w pompie opryskiwacza i zamiast rowno rozspikiwac oprysk to tylko tak leje sie ciurkiem poradzcie mi ???

Karolu:

1. Czy podaje pompa /przy ustawionym zaworze do prysku przepływ na powrót b.mały przepływ/.

2. Jak duży przepływ na powrót to awaria zaworu sterującego.

3. Jak mały to awaria pompy /sprawdzić tylko na jednej sekcji/ możliwe zaworek w pompie lub zużyty suwak wykorbienia.

sebe1033    62

a zawór działa może wlaśnie się przyciął a możę ale to raczej nie to w starych do pompy pompuje się powietrza taka poduszka antypulsacyjna (jak Masz ciśnienie 3 na końcowkach to tam 1/2 czyli 1,5)

damian95    22

a zawór działa może wlaśnie się przyciął a możę ale to raczej nie to w starych do pompy pompuje się powietrza taka poduszka antypulsacyjna (jak Masz ciśnienie 3 na końcowkach to tam 1/2 czyli 1,5)

W nowych pompach też się pompuje powietrze. Ale to też zależy od rodzaju pompy.:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować