wanczyk-1991

Claas variant 260 RC wyrzuca meteriał

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Napisano (edytowany)

Witam! Miał ktoś taki problem z prasą tak jak ja? A mianowicie przy prasowaniu sianokiszonek wyrzuca materiał przez belkę w dolnej części klapy i blokuje całą prasę. Trzeba wyrzucić cały nieowinięty bal. Najgorzej jest jak noże mam włączone to nie zrobię żadnego bała. Na włączonych nożach dzieje się tak co któryś bal. Już ustawiłem przerwę od tej belki według instrukcji ale i tak w pewnym momencie się otworzy czy troszkę gdzieś uchyli i już po robocie. Pomoże ktoś? 

Edytowano przez wanczyk-1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

I jeszcze do tego niektóre bale maja przesunięty środek na bok

IMG_20180524_205923.jpg

IMG_20180524_205915.jpg

IMG_20180524_194432.jpg

IMG_20180524_194423.jpg

Edytowano przez wanczyk-1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pasy mam nowe równe wulkanizowane wczoraj pierwszy raz wyjechałem. Przerwę pod koniec zmniejszyłem tak żeby miejsce wulkanizowane przeszło i dalej tak robiło. Na starych pasach w zeszłym roku trawa wchodziła jeszcze między pasami a teraz tylko przez tą dolną belkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UnicefToYou    0
Dnia 24.05.2018 o 23:41, wanczyk-1991 napisał:

I jeszcze do tego niektóre bale maja przesunięty środek na bok

Witam, przepraszam za odkopanie starego tematu ale mam dokładnie ten sam problem a nie znalazłem nigdzie w Internecie możliwego rozwiązania. U mnie doszło do tego że zielonka przesunęła pas na pas i rotor mi uszkodził pas. Czy udało Ci się znaleźć jakieś rozwiązanie tego? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez POLAKPl
      Witam, potrzebuję instrukcji napraw claas ares 816 po polsku. Czy może ktoś tako posiada? 
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj