adamn999

bilbord reklamowy na polu

Polecane posty

adamn999    271

Witam

Dziś odwiedzieził mnie przedstawiciel agencji reklamowej i przedstawił ofertę dzierżawy 60 m2 na 10 lat w celu usytuowania bilbordu reklamowego ( 2 tablice 4x12 na 16 metrowym maszcie,fundament zajmie około 12 m2 pozostałą część mogę spokojnie obrabiać działka na której stanie ma 10 ha i leży przy drodze klasy S a bilbord stanie około 20 metrów od narożnika działki.

ile wołać czynszu rocznego za coś takiego i na co uważać przy podpisywaniu umowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Znajomy za kontener  morski bierze 5 tyś rocznie. Ma postawione 3 kontenery jeden na drugim, pod nimi ma płyty betonowe i żwir wysypany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszek8504    52

Ja teraz mieszkam przy drodze krajowej 77, nie wiecie jak zdobyć kogoś, kto będzie chciał postawić jakąś reklamę.. Sąsiad ma duży baner hyundai, ciekawe ile mu placą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78
przy tego typu umowach trzeba zwrócić uwagę czy jest określony dojazd do bilborda ( np czy może sobie gość przez cale pole w srodek żniw przejechać), forma płatności i kary za nie dotrzymanie terminów ogólnie rzecz biorąc przeczytać cała umowę i szukać haczyków jakie zostawiają takie agencje. co do kwoty czynszu to trzeba uwzględnic czy taka reklama nie będzie tak mocno przeszkadzać przy np opryskach itp. z 2500- 3000 spokojnie można wziac tj 200-250 na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemekuliski    126
sprawdzaj z czasem czy nie będzie tak że po 10 latach automatycznie się przedłuża umowa oraz co będzie w chwili gdy ty uszkodzisz mu ten baner czy co b dzień jak ten baner np się sam przewróci w burze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037
nwm ile wsiąść ale oni biorą na miesiąc zleznie od umowy za tablice 2x3 od 200 zł. także za taką dużą, w takim miejscu 500 na miesiąc bym powiedział i ewentualnie można się targować .a umowa z prawnikiem pisana żeby cię nie wydymali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271
Dzięki za infornacje, w umowie jest zapis że po 10 latach (na 3 miesiące przed upływem mogę wypowiedzieć) w przeciwnym razie przedłużający na 5 lat Uszkodzić bilbordy raczej się nie da gdyż żaden sprzęt rolniczy nie sięga na 16 metrow Negocjacje stanęły na 4000 rocznie jakby nie patrzeć to jest to w 10 lat 40000, dodam że w umowie jest zapis o waloryzacji tej kwoty wraz z wzrostem inflacji Więc trzeba chyba dobra oferta? Przy opryskach napewno bedzie trochę przeszkadzać ale coś mi za coś Dojazd ekipie klejczych muszę udostępnić ale tak jak pisałem wcześniej bilbordy będzie zlokalizowany na poprzeczniaku pola a tam zawsze jest ścieżka technologiczna i z 150 metrów od miejsca montażu jest wjazd na pole i to mnie trochę martwi, jednakże w umowie jest punkt że za zniszczenia upraw pokrywają koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamkoch   
Gość adamkoch
minus podatek 8 % do US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

Podatek jest 18 %,  ale jest jakaś tam kwota wolna od podatku dochodowego chyba 6600 zł więc luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jarek5036
      Witam chciałym się dowiedzieć czy ktoś stosował taki sposób dosuszania kukurydzy o kilka %, jesli tak to kiedy nalezy wykonac oprysk.
    • Przez evolution93
      Witam.
      Za rok kończy mi się plan 5 lat i czas zacząć myśleć na przyszłość. Czy są jakieś zboża ,warzywa lub inne rośliny które warto posiać /posadzić w gospodarstwie ekologicznym czy pozostaje wszystko wrzucić w łąki?obszar jaki mam do zagospodarowania to 11 ha.
    • Przez przemoj1
      Witam. Mam pytanie dotyczące czerwonej fasoli a dokładnie w niektórych miejscach są takie żółte place, rośliny są koloru podchodzącego do żółtego i ogólnie są mniejsze, czym to może być spowodowane ??
    • Przez proximaplus
      Witajcie,chciałbym się dowiedzieć jak długo trzymacie bele z sianem na polu zeby sie przegrzały?Bo ja zwinąłem tydzień temu siano i nie wiem czy nie jest jeszcze za wcześnie na zbiór.Pozdrawiam
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Chce w tym roku posiac 10 h kukurydzy na kiszonke. I wybralem 3 odmiany. I moje pytanie brzmi , czy moge wszystkie odmiany wymieszać w betoniarce i sypać raZem do siewnika? Bo chcialbym mieć jednakowa pryzme tzn zeby nie bylo tak ze na dole będzie odmiana bogata w bialko a na górze ta gorsza
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj