Polecane posty

mausik1234    0

Witam, chce zakupić ciągnik do pługa,kalkulywatora 2,2 i ciągnięcia przyczep. Do lżejszych prac mam 30stke, myślałem nad 360 bądz MF 255. Z tego co wiem to MF nie jest zbyt dobry do pługa a ja szukam takiego polnego tyrana bardziej. 8ha+dzierżawy.  Chciałbym usłyszeć opinie posiadaczy 60 bądz 3p lub MF255. Chyba że do 25 tyś polecicice coś godnego, no ewentualnie mogę się zamknąc w 30tys

Znalazłem coś takiego też 

 

https://www.olx.pl/oferta/ursus-c360-4x4-CID757-IDuod5f.html#1e6551e6db 

 

 

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-c360-4x4-CID757-IDtXiYh.html#1e6551e6db

 

Miał ktoś doczynienia z 4X4 360?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
Dozbieraj kasy i kup coś mf 30xx dobry egzemplarz będziesz miał na lata no i komfort i wyposażenie przepaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Sam mam ciągniki z lat 80-tych ale jak wsiadłem ostatnio w 60-tkę znajomego - w dobrym stanie żeby nie było- to myślałem że cofnąłem się do ery kamienia łupanego... Wszystko wyje, rzęzi, sprzęgło wchodzi jak w beton, kierownica ciężko... Ludzie szkoda życia , do tego remonty co chwila tych samych rzeczy bo części z plasteliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5586
C360 nie ma komfortu no ale bez przesady ,jak układ kierowniczy sprawny i regularnie smarowany to nie kręci się ciężko. Jak masz do wydania te 25 tys i chcesz ursusa to może pomyśl na jakimś c385 ,902 i za resztę kasy kup pług 4 i jakiś większy agregat. Jeśli w przyszłości byś chciał powiększyć areał to zawsze lepiej brać ciągnik większej mocy ,tym bardziej, że do pomocy zostaje Ci ciapek.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
Ja dawno temu też chciałem kupić ale szóstkę ale po wielu awanturach w domu :D kupiliśmy starego mf i nie żałuję. Wsiadasz jak do auta, no prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mausik1234    0
12 minut temu, Sylwekx25 napisał:

xx.54 ciężko będzie kupić nawet za 30 tys.

wiem, do 45 tyś chodzą

ale 25 tyś mam na już do wydania, znaczy się na jesienni chce kupić drugi ciagnik ze względu na powiekszenie tuneli foliowych i mam opryskiwacz zawieszany do folii, nie chce mi się non stop przepinać opryskiwacza z wężem do opryskiwacza z lancami. Na wiosne też opryskiwacz potem siewnik potem agregat sadzarka i tak wkółko. Zamęcze tego ciapka :D

jeszcze zastanawiam się nad kupnem narazie zwykłej 30 tylko z kabiną, tą co mam bez kabiny jest a na jesienni ciężko jechać w deszcz po kapuste czy inne warzywka, tym bardziej że tne w detal to praktycznie 3 razy w tygodniu deszcz czy nie deszcz trzeba jechać w pole 

Mam jeszcze T25 ale moja noga na nim nie stanie, Za przeproszeniem dla ich posiadaczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5586
Jeśli masz kupować kolejnego ciapka to może lepiej poszukaj tego mf255 zawsze to trochę więcej koni :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

ale masz rozmach, zastanawiasz się czy kupić MF255 czy C-360 za kilkanaście tysięcy, a za chwilę wyskakujesz z Renówką 100KM za dwa razy taką kasę, i piszesz że będziesz do niej chciał przypiąć min. opryskiwacz od ciapka i sadzarkę, wiesz w ogóle czego szukasz, czego chcesz??? bo masz rozrzut jak stąd do Kalisza

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mausik1234    0
Napisano (edytowany)
7 minut temu, bratrolnika napisał:

ale masz rozmach, zastanawiasz się czy kupić MF255 czy C-360 za kilkanaście tysięcy, a za chwilę wyskakujesz z Renówką 100KM za dwa razy taką kasę, i piszesz że będziesz do niej chciał przypiąć min. opryskiwacz od ciapka i sadzarkę, wiesz w ogóle czego szukasz, czego chcesz??? bo masz rozrzut jak stąd do Kalisza

Ja nie wyskoczyłem z tym tylko zostało mi to zaproponowane. :) Tak jak pisałem poszukuje coś z kabiną do agregatu, pługa i w jesienne deszcze cięcie warzyw na detal a także do przyczep 3.5 . Ciapka mam bez kabiny ale on by pracował z sadzarką, rozsiewacz, opielacz i przy tunelach foliowych

Po za tym ceiuje też w sianie marchewki na grządkach i pietruszki także nowy ciągnik pracował by przy radlinarce i siewniku punktowym

a nad czymś wiekszym też myślę ale przyszłosciowo, jak by dalej tak szło. Narazie poszukuje tak jak pisałem coś z kabiną do tego co wymieniłęm a także zimowe wycinka drzew 

Edytowano przez mausik1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5586
Więc albo dokup sobie fajną kabinę do ciapka albo kup tego mf-a

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mf bedzie dosyc oszczedny, ale ja osobiscie nawet na te 8ha szukal bym obojetnie co byle 4x4 i nie 60tka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

w życiu nie wyłożyłbym tyle $$ na 360, co Ci po tym napędzie z przodu jak dalej biedna hydraulika i siedzisz na moście

lepiej już celuj w ciężką serię,  nawet 2x4 będzie lepszym rozwiązaniem


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mausik1234    0
15 minut temu, songo napisał:

Mf bedzie dosyc oszczedny, ale ja osobiscie nawet na te 8ha szukal bym obojetnie co byle 4x4 i nie 60tka.

Co polecasz ??

60 aż taka tragedia?? stąd taka wyprzedaż 60siątek na olx?? 72 strony z c360 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

C360 po 2-3ha orki tracisz sluch huczy i buczy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jak chcesz coś prostego to kup mf-a 575-590 - to praktycznie to samo co ursus 4512/14 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5586
Wyprzedaż 60-tek bo każdy kto powiększa gospodarstwo chce się tego pozbyć a prawie nikt nie chce tego kupić dlatego 72 strony.;) Lukasz wątpię ,u mnie w okolicy Ukraińcy brali od handlarzy mtz-ty sprowadzane z rajchu.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Wytrzymaj się ze dwa tyg a za 25 sprzedam Ci mojego case 585xl. Po wymianie filtrów i olei w silniku i skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ukraińcy biorą i 60-tki ale musi być bardzo ładna i cena max 15tys, w końcu boją się ursusów toż to zachodni ciągnik, jak coś walnie to....:D Ostatnio na parkingu zagadałem jednego - miał pięknego mtz-ta 82 na lawecie - mówił że 24tys dał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mausik1234    0
20 minut temu, matisz napisał:

Wytrzymaj się ze dwa tyg a za 25 sprzedam Ci mojego case 585xl. Po wymianie filtrów i olei w silniku i skrzyni.

Daj fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
1 godzinę temu, matisz napisał:

Wytrzymaj się ze dwa tyg a za 25 sprzedam Ci mojego case 585xl. Po wymianie filtrów i olei w silniku i skrzyni.

Który rok i jak u niego z awaria i i dostępem do części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemekuliski    126
za taką kasę to zwroty są różne do wyboru 5211 będziesz miał lub coś z starszych serii za mniejsze pieniądze 4718 4911 5011 i wszystkie szczelna kabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj