Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mausik1234    0

Przeglądam czasami allegro bądz olx i jestem ciekaw czym się ludzie sugerują żeby cenić 30stki powyżej 22 tysięcy, sugerując się że nowa instalacja która kosztuje 200 zł  ?? 

ZA 30ste wołać 25 tyś ?? za 25 tyś można fajnego 255 kupić bądz zetoora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Wczoraj płaciłem w skarbowce pcc3 za kombajn i babki strasznie przezywaly,  dlaczego ten sprzęt rolniczy jest taki drogi. Ze niektórzy z 70 lat kombajny czy ciągniki kupują i że są w szoku, że tyle to kosztuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    540
7 minut temu, mausik1234 napisał:

Wiadomo. Ale tdalbys za 30stke 25  tysięcy ?? 

A dał byś za Zetora 40 czy 50 tyś skoro konstrukcyjnie to ciągnik z lat 50? Odpowiedz sobie sam na to pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, daron64 napisał:

Wczoraj płaciłem w skarbowce pcc3 za kombajn i babki strasznie przezywaly,  dlaczego ten sprzęt rolniczy jest taki drogi. Ze niektórzy z 70 lat kombajny czy ciągniki kupują i że są w szoku, że tyle to kosztuje. 

A można wiedzieć po co taka opłata za kombajn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mausik1234    0
23 minuty temu, bears napisał:

A dał byś za Zetora 40 czy 50 tyś skoro konstrukcyjnie to ciągnik z lat 50? Odpowiedz sobie sam na to pytanie...

Nie dał bym. Szukam jak narazie c330 ale do 15 tys i stąd pisze że ludzie sąnie powazni ze wystawiaja c330 za 25 tysięcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7882

Takie czasy nastały. Ceny starych ciągników są astronomiczne czasami. Wszystko dzięki pomocy UE. To teraz ciapka szukasz a może coś ze starszej Serii zetora? Oglądałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28704

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz ładna trzydziestkę poniżej 15tys.zl, w zeszłym roku brat kupił c330m z prawdziwym przebiegiem 2000mtg za 11tys.zl od pierwszego właściciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12096

mausik1234 napisał:

23 minuty temu, bears napisał:

A dał byś za Zetora 40 czy 50 tyś skoro konstrukcyjnie to ciągnik z lat 50? Odpowiedz sobie sam na to pytanie...

Nie dał bym. Szukam jak narazie c330 ale do 15 tys i stąd pisze że ludzie sąnie powazni ze wystawiaja c330 za 25 tysięcy 

sądzę po postach że szukasz 330m to mogę polecić jedną wystawioną na sprzedaż w mojej okolicy z 89/90 za 17tys gość sprzedaje bo mu nie jest potrzebna a ,,odziedziczył'' ją po teściu a ten to i pod kocem mógł ją trzymać jego golf pod kościołem to błyszczy się jak psu jajka . jak chcesz namiar to pisz pw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mausik1234    0

Podeslij link na priv jak możesz. Przemyslalem sprawę i jeśli kupię drugą c330 to mi wystarczy jak narazie jeśli by się krecilo dobrze to  potem dojdzie renowka110.54 która mi się marzy 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12096
linka to z telefonu nie wyślę patrz na olx Trzebieszów c330m za 17tys sprzedaje Leszek to że ciągnik nie wymenczony to pewne do ciężkich prac to kilka dużo większych koni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224
7 godzin temu, zetorki12 napisał:

A można wiedzieć po co taka opłata za kombajn ?

Bo trzeba uiścić podatek od czynności cywilny prawnych w przypadku "umowy sprzedaży oraz zamiany rzeczy i praw majątkowych"? 

Kombajn kupiony na umowę,  nie na fv. Gdzieś tam pisałem,  że robię w mundurowce, to takie sprawy podatkowo-skarbowe raczej staram się mieć zrobione tak,  żeby nie było się o co przyczepić.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Zgadza się, nawet kupując na olx starą oponę za 1100zł należy opłacić podatek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No wiadomo . Każdy płaci . Tak tylko zapytałem .9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Ja tam drobniejszy sprzęt kupuje za 990 zł najczęściej,  grubszy drożej ale jakoś tak wychodzi, że okazyjnie wszystko.  Ja na umowie mam swoje,  pani w skarbowce w programie ma swoje i jakoś dochodzimy zawsze do porozumienia i mam spokojna głowę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Śmiać mi się chce jak w tv używają nieraz zwrotu "okradł urząd skarbowy na sumę...." 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12096

mausik1234 napisał:

Podeslij link na priv jak możesz. Przemyslalem sprawę i jeśli kupię drugą c330 to mi wystarczy jak narazie jeśli by się krecilo dobrze to  potem dojdzie renowka110.54 która mi się marzy 😀

sprawdziłem na olx teraz sprzedaje sebastian a że tak spytam skąd kolego jesteś (okolice,powiat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mausik1234    0
26 minut temu, slawek74 napisał:

 

sprawdziłem na olx teraz sprzedaje sebastian a że tak spytam skąd kolego jesteś (okolice,powiat)

Jeśli o mnie pytasz to świętokrzyskie sandomierski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj