pauliosss

Pomocy international 824 katalog schemat skrzyni na gwałt potrzebny

Polecane posty

pauliosss    0
Witam wszystkich. Zakupił kolega ciągnik international 824 ma problem z reduktor wyskakuje.. Poszukuję do wyżej wymienionego ciągnika katalogu skrzyni biegów katalog ewentualnie schemat skrzyni biegów co gdzie jak jaki tryb.. Posiada ktoś może taki katalog lub schemat? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89
Napisano (edytowany)

Nie możesz poruszać dźwignią i zobaczyć które koła są od tego reduktora? Pewnie to jest 3 albo 4 koła zębate żadna filozofia

Edytowano przez Karol445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pauliosss    0
Zobaczyć mogę. Ale chciałem rozebrać i zrobić już całą skrzynie.. Gdzie luz lub coś po wymieniać. Ale jak rozloze cała to bez katalogu średnio mi się wydaje czy złożę..w Googlach nie mogę znaleźć. Ewentualnie spróbuję tylko reduktor zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Jak poukładasz wszystko na stole po kolei jak wyciągałeś to i poskładasz oczywiście jeśli masz jako taka wiedze na ten temat. Też miałem obawy jak swoją skrzynię rozbierałem ale dałem rady i poskładałem potem bez problemów. Jeśli nie jesteś pewien to zdjęcia rób choćby smartfonem jak co jest ustawione i nie rozrywaj na siłe nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oOMateQOo
      Witam, czy ma ktos namiary na jakiegoś dobrego mechanika z okolicach Częstochowy, sprawa jest poważna gdyż wczoraj ukręcił mi sie wał odrzutnika słomy, mechanicy do których dzwoniłem mają czas dopiero za 2 tygodnie a to trochę za długo. Może ktos z was ma namiar na speca który by się podjął naprawy?
    • Przez marek2012r
      Witam. Czy posiada ktoś może schematy instalacji elektrycznej Claas Dominator 106 w formacie pdf? Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez kacpermtz820
      Witam posiadam kombajn zbożowy international 431 i nie chce się wyłączać wysyp zboża gdy jest mało albo wcale w zbiorniku niewiem co to może być
    • Przez Johnnn
      Witam, gdzie w ciągniku International case 744 mógłby się znajdować numer silnika? Z mojej wiedzy wynika, że ten model może mieć jeden z dwóch typów silnika: albo d206 albo d239. Gdzie znaleźć ten numer? 
      Na bloku znalazłem jedynie numer 04 24 C, podobno może być też pod głowicą ale niczego nie zauważyłem.
      Czy ktoś ma jakiś pomysł? 
    • Przez Cytus
      witam potrzebuje schemat podnośnik A mf135 potrzebuje jakie części się tam znajdują dziekuje
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj