marekw1980

Blokada tylnego mostu mtz 80

Polecane posty

marekw1980    1

Witam. Posiadam mtz od niedawna i do tej pory nie rozszyfrowalem jak uruchom. blokadę tylnego mostu. Dodam że przedniego napędu nie posiada. Szukałem ale żaden opis nie pasuje do mojego mtz. Czy może być ta blokada zalaczana pneumatycznie? W zal zdjęcia wyłącznika którego nie wiem od czego może być i wejścia powietrza tam gdzie powinno być niby oleju. Jak twierdzą niektórzy? 

Proszę o jakieś podpowiedzi 

IMG_20180523_164439.jpg

IMG_20180523_164453.jpg

sebe1033    203

w normalnej wersji było to załączane pociągając gałkę niżej pulpitu z brzegu po prawej przy bezpiecznikach , pociągało się ją o ona linkę która kręciła zaworkiem na kolumnie kierowniczej z przodu (te serwo ) i wtedy szedł olej i zaciskał tarczę od blokady .

Z tego co widzę to masz przewód podłączony do elektozaworu a może i nie to tylko jakiś czujnik prędzej , weź próbówkę i poszukaj prądu . A ten przewód to gdzie leci szukaj dalej "źródła"

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Michalkowalczyk
      Witam. Wymieniając sprzęgło w moim mtz d50 postanowiłem wymienić uszczelnienie miski olejowej oraz zajrzeć do panewek oi przy okazji wymienić pompę oleju... Okazało się że panewki są porysowane i więc zakupiłem według symbol (wal po pierwszym szlifie wg symbolu na panewkach) po założeniu nowych panewek nie skrecając miski olejowej nie mogę zakręcić wałem (wtryski wyjąłem aby lżej się kręciło )... Pomocy!!! 
    • Przez sheridan
      Witam. Mam problem z przednim napędem. Cofnęła mi się półośka pozioma i nie przenosi napędu na koło. Jak to się rozbiera żeby wymienić półośkę i jaka mogła być tego przyczyna?

• Przez Theprzemo205
      Witam i z góry dzieki za odpowiedz. A więc najprawdopodobnej pojawi się na gospodarstwie belarus 82. Chciałbym aby ten ciagnik ciągal prase belujaca tylko on ma jedno stopniowe sprzęgło więc jak prasować kości trawe itp. Może ktoś mi wytlumaczy ?
    • Przez BaRtEk7710
      Witam stoję przed wyborem tura do ciągnika mtz 82 i chciałbym się dowiedzieć jaka polska firma na obecną chwilę przoduje w produkcji ładowaczy czołowych, która robi je najsolidniej.Ładowacz jest potrzebny głównie do bigbagów z nawozem i nasionami
    • Przez kamlar
      Witam,chce usunąć w moim pronarze przelacznik napiecia 12/24 ze względu na to,ze w moim przypadku jest to dość czesto padający układ.
      Chce przerobić na samo 12V. Wiem,ze musze kupić rozrusznik na 12v z reduktorem.
      Może ktoś pomóc w przerobieniu instalacji ? Wiem,że aku (zakladam niedlugo nowe) mają być połaczone równolegle, potem plus na rozrusznik i prad ze stacyjki ma być przełożone z zasilania tego regulatora (który aktualnie budzi rozrusznik) na sam rozrusznik ?

w zał schemat instalcji
      Schemat ideowy instalacji elektrycznej PRONAR 82 II.pdf
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj