News
Sunf

New Holland TD 5.85 5.95 ? a maszyny współpracujące

Polecane posty

Sunf    9

Bardzo liczę na użytkowników tych oto ciągników, dokładnie chodzi mi czy współpracując z opryskiwaczem 800 l hydraulicznie rozkladanymi lancami  gdzie waga jego jest wedlug roznych producentów 700 kg  z woda mamy okolo 1500 kg na podnosniku, pola sa rownine i pagorkowate.

Szukam konkretnego doradztwa i opinii.

Witam 

Ja do Case Jx 70 dla porównania w siewkę ZAM-Max ważącą 350kg sypię 1000kg i śmiga, ale mam 450kg obciążników z przodu. 

Sunf    9
Napisano (edytowany)

odswiezam

Edytowano przez Sunf

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez matijas67
      Witam 
      Kupiłem wczoraj ładowarkę teleskopowa New Holland LM 430 rok 2001 
      Sprzedający mówi że olej powinien być zmieniony, Ale on wie tylko ze tam jest jeszcze czerwony olej( ładowarka z Francji sprowadzona) A nie wie jaki dokładnie tam olej jest

Jest to olej do skrzyni i hydrauliki (hydrauliczno-przekladniowy)
      1. Wie ktoś jaki olej mogę tam dolać ? Gość mówił że olej fusche mogę dolać Ale chce się poradzić jeszcze
      2. Może lepiej wylać i zalać nowym ? Tylko jakim

• Przez Cinek8541
      Hej,wiecie może gdzie dostałbym czujnik jak na zdjęciu lub może macie namiar na jakiś dobry sklep z częściami zamiennymi do ciągników zagranicznych marek.U mnie w okolicy nigdzie czegoś takiego nie dostanę.Dzięki!

• Przez asus921
      Witam
      Mam propozycje kupna prasy New Holland BR 550 2006 rok, owijanie na podwojny sznurek, z tego co widze, to BR 560 miala juz siatke i chyba rotor + noze.
      Po pierwsze mial ktos stycznosc z taka prasa? Bardzo malo w Polsce mozna znalezc.
      Obecnie mam Feraboli FF66H z szerokim podbieraczem. Pasowa zmiennokomorowa. Jestem raczej zadowolony. Wczesniej tez same pasowki. Ten New Holland jest nowszy i w dobrej cenie, tylko dlatego sie zastanawiam.
      Podzwonilem, popytalem i wyglada na to, ze tam sa lancuchy od Krone, to bedzie taka sama prasa jak Krone 125 czy 130. Koszt lanuchow okolo 2100-2300, rolek okolo 1300, zebatki 600
      Rolki sie zmienia zawsze przy zmianie lancucha? Cos slyszalem o przerobkach na lozyska.

• Przez rsiejka
      Witam. Mam problem z new hollandem t4050f. Wczoraj podczas prac z masztem od wozka na tylnim tuz cos strzelilo gdzies pod kabina. Maszt + towar to bylo pewnie okolo 1000-1200kg, do tej pory ciagnik chodzil tak i nie bylo problemow. Tak jak mowilem podjechalem pod towar pokretlo podnosnik do gory a on poderwal moze z 10 cm nad ziemie i koniec.Podnosnik bez reakcji, wspomaganie nie dziala i nie jedzie. Obstawialem ze moze sprzeglo poszlo albo pompa hydrauliczna. Sam nie wiem. Moze cos o ciagniku. Nh t4050f moc okolo 95km, skrzynia 4 zakresy, 4 biegi + polowka do gory, pelzaki. Rewers elektrohydrauliczny. Podnosnik tyl nie znam udzwigu ale na ehr. Podnoszenie zawsze w takich pracach bylo przez przekrecanie pokretlem gora dol zeby bylo precyzyjnie i bez szarpniec a w pracach polowych przyciskiem. Na wyswietlaczu na raz pokazuje sie ikona kierownicy oraz tak jakby mala zebatka ze strzalkami od srodka na zewnatrz z kropelka oleju. Ktos cos wie co to moglo sie stac? Sprzeglo czy pompa?
    • Przez domel27
      witam wszystkich na forum . co myslicie o prasach new holland model br 7060 pasówka? a moze lepsza john deere np model 592? na co zwrocic uwage przy zakupie? pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.