Polecane posty

yacenty    3838

Witajcie,

chciałbym was zaprosić do nowej strony - www.agrodzienniczek.pl
Jest to nowy projekt - w całości zaprojektowany przeze mnie i wdrażany przez naszych programistów.

Chodzi mi o to, aby stworzyć najprostszą możliwą kartę pola. Z informacjami o kosztach, z fajnymi modułami do wykresów i aspektu finansowego gospodarstwa.

System dziś jest w wersji beta - w kolejnych dniach wprowadzamy nowe proste funkcje które ułatwiają nam prace.

Dla przykładu dodanie wszystkich prac dla mojego 30 ha gospodarstwa zajęło mniej niż godzinę czasu.

Oczywiście jesteśmy w wersji beta więc jest jeszcze sporo niedoróbek ale cały czas nad nimi pracujemy.
Jeśli chcecie potestować to gorąco zapraszam.

Można się logować swoim kontem z AgroFoto.pl

 

Na dziś rozwiązanie jest w 100% darmowe. Docelowo jednak będą moduły płatne, ale cena będzie na poziomie kilku złotych miesięcznie tak aby tylko pokryć koszty pracy naszych programistów.

Jeśli zauważycie jakieś błędy - śmiało tu piszcie, lub do mnie na maila. To samo tyczy się pomysłów na rozwój programu - jestem do Waszej dyspozycji.

Pozdrawiam

yacenty


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5372

Mam nadzieję że bez reklam i ankiet


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Nie liczy się ile kto posiada a co ma w głowie, będzie taki, co na 10ha godnie żyje, a drugi co do 100 ha będzie dokładać

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
Przed chwilą, sumek666 napisał:

Moduł pozwalający wystawiać FV

ciekawy pomysł ale to nie szybko


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083
Napisano (edytowany)

Magazyn nawozowy/ŚOR. Wpisujemy ile kupiliśmy danego środka a wpisując w kartę pola, że zastosowalismy np 160 kg saletry to się automatycznie nam ujmie ze stanu.

 

PS. @danielhaker Pan @yacenty cytuje poprzedni post :P

Edytowano przez sumek666
  • Haha 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

już to jest :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319
Nie patrzyłem jeszcze na aplikacje, ale pod wpływem wcześniejszych postów zapytam o takie przypadki użycia: 1) zdefiniowanie charakterystyki pola (np. klasa gleby, zasobnosc, rodzaj gleby), 2) planowanie rośliny na polu, jej spodziewanego plonu; system mógłby automatycznie sugerować potrzeby nawozowe, użytkownik mógłby na tej podstawie określać jaki rodzaj i ile jakiego nawozu kupić pod dana roślinę (plan nawożenia), 3) na podstawie pkt 2. system mógłby określić wielkość zamówienia na nawozy; więcej rolnicy mogliby łączyć się w grupy (np. pod względem bliskości sąsiedztwa) i zamówienie na nawozy mogłoby generować się zbiorcze, 4) zamówienia z 3. mogłyby być udostępniane firmom sprzedającym nawozy i te mogłyby składać swoje oferty, 5) synchronizacja z eWniosek, 6) system mógłby sugerować plan ochrony dla pola (dobrze jakby mógł korzystać z informacji o rozkładzie temperatury, opadów, zagrożeń na danym terenie/działce), 7) rejestracja zabiegów (kiedy, co, jaką dawka) dla pola, 8) rejestracja występujących zagrożeń (przynajmniej agrofagów) i ostrzegania o ich możliwym wystąpieniu na okolicznych działkach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

z tych punktów mamy 7.
Reszta to jest rocket science - a nie chce obiecywać ludziom gruszek na wierzbie, nie mniej pomysły bardzo dobre


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Nie wiem jak to macie skonstruowane bo jeszcze mnie tam nie było. Fajna opcja byłoby też połączenie tego z geoportalem - klikam myszka w działkę i się automatycznie dodaje jej powierzchnia numer itd. Coś jak w ewniosku. Co do synchronizacji z ewnioskiek to chyba arimr by musiała wykazać chęć współpracy.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

ewniosek to niech się ustabilizuje i zacznie działać jak należy.

Geoportale / mapy - kiedyś będą - ma być prosta podstawowa funckcjonalność, jak to skończymy to będziemy zajmować się wisienkami na torcie


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
A widziałeś jak wygląda rwd na andku?

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

podobnie do?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobek    93

Bardzo ciekawa i pewnie fajna rzecz tylko nie mogę się zalogować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

potwierdziłes email? sprawdz spam


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
Przed chwilą, sumek666 napisał:

ja nie dostałem maila

był wysłany 21-05-2018 19:41- sprawdz spam, bo gmail.co jeszcze nas nie lubi

Przed chwilą, Mario5 napisał:

Ja kontem z agrofoto nie mogę się zalogować

jaki bład? najlepiej screen poprosze


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327
fajnie by bylo gdyby ta strona zastepowala ewidencje wykonanych zabiegów

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
A co robi teraz? czego brakuje?

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario5    49
3 minuty temu, yacenty napisał:

 

jaki bład? najlepiej screen poprosze

Podano błędne dane do logowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez polarolniczka
      Witam! Używacie jakiegoś programu do zarządzania gospodarstwem? Poradźcie proszę na jakie funkcje powinnam zwrócić uwagę. Jest może taki, który dodatkowo pomagałby uruchomić sprzedaż produktów albo można przez niego kupować np. nawozy?
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, są tu osoby posługujące się nawigatorem polowym? Oczywiście mowa tu o pomocniczym, wiadomo że program nie jest dokładny. Da się jednak anteną zwiększyć jego dokładność, są jakieś anteny w ludzkich pieniądzach? wydawanie 900 zł za antenę tylko po to żeby mi pokazało na mapie gdzie są ścieżki to kiepski pomysł, nie ma jakiś tanich alternatyw? pozdrawiam :]
    • Przez miki86
      Witam,czy miał może ktoś do czynienia z niespełnieniem jednego z punktów umowy w programie Młody Rolnik,przez 1 rok,gdzie trzeba było siać rośliny wysokobiałkowe przez 3 lata,a były tylko siane 2 lata,jakie sankcje grożą,może ktoś wie?
    • Przez miki86
      Witam,czy miał może ktoś do czynienia z niespełnieniem jednego z punktów umowy w programie Młody Rolnik,przez 1 rok,gdzie trzeba było siać rośliny wysokobiałkowe przez 3 lata,a były tylko siane 2 lata,jakie sankcje grożą,może ktoś wie?
    • Przez janbers
      Biznes i dodatkowe stałe dochody jako Ambasador wsi. Jako ambasador projektu przede wszystkim zyskujesz uznanie mieszkańców dostarczając im różne udogodnienia i korzyści. 
      Otrzymujesz dostęp do ekskluzywnych promocji oraz rabatów na wszystkie produkty i usługi firm w setkach branż które z nami współpracują. 
      Zyskujesz również możliwość dodatkowego, pasywnego zarobku bez konieczności rezygnowania ze swoich obecnych obowiązków i przyjemności. 
      Bycie naszym partnerem nie jest pracą. To przywilej który dostaje tylko jedna osoba w całej społeczności każdej wsi. 
      Powyższa osoba dostaje tym samym wyłączność uczestnictwa w strukturze krajowej oraz szereg dedykowanych dla niej profitów. Więcej na stronie oraz po kontakcie  https://www.bezkredytu.net/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj