jasie241

straszenie owiec

Polecane posty

jasie241    0

drodzy forumowicze mam bardzo poważny problem z sąsiadem ponieważ gdy wypuszczam owieczki z owczarni aby się pasły to sąsiad strzela petardami bo zauważył że gdy strzela to owce się boją i uciekają  do owczarni. P roszę o pomoc jak można tego sąsiada załatwić.Czy policja coś poradzi czy może jakaś inna instytucja pomoże proszę o pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Nagraj filmik telefonem jak to robi i na policję bo tak to słowo przeciw słowu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037
co za debil może jemu tak achtunga jebnij wieczorem pod dom jak starą depta 😂
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vailus    10
Żeby strzelać petardami w inny dzień niż sylwester potrzebna jest zgoda. Więc jeśli sąsiad nie ma zgody, strzela mając na celu znęcanie się nad zwierzętami możesz śmiało wzywać policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Milicja nie ma w swoich wytycznych, jak postępować w takich sytuacjach... "Barany" to nie owce, więc i tak nie zrozumieją sytuacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
Ja bym bardziej postawił na jakichś "animalsow". Mają swoje sposoby na takich delikwentow którzy nie szanują zwierząt, a i policja spojrzy na to inaczej jak to będą Oni zgłaszać. Nagraj również filmik tak jak @PRIMO pisał będziesz miał niepodważalny dowód na debilizm swojego sąsiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez michal1996125
      Zamierzam założyć hobbystyczną hodowlę owiec, interesują mnie aspekty prawne. Czy owce tak jak krowy muszą mieć takie klipsy na uchu?
      Posiadam 1h łaki możliwość załatwiemnia większej ilości siana. Czy o wystarczy dla 2 owiec? W owies sam się mogę zopatrzyć.
    • Przez Hrycu
      Koledzy czy obcinacie ogony owcą. Jeśli tak to jakie macie sposoby???
       
      U nas się obcina i jestem ciekaw czy ktoś zna jakiś inny sposób
    • Przez Hrycu
      Witam. Mam pytanie głównie do hodowców owiec. Jakie macie sposoby na kulawkę u owiec?? Jakie stosujecie leki?
    • Przez Hrycu
      Witam. W pobliżu mojego miejsca zamieszkania jest hodowca który ma stado owiec. Jest doświadczonym hodowcą i w tym roku w jego stadzie wystąpiły liczne poronienia u owiec. Owce wyrzucają martwe, szare ,, przygnite ,, płody. Wszystkie poronienia występują u owiec, które są w początkowej fazie ciąży. Jaka może być tego przyczyna??? Czy ktoś słyszał o jakiejś chorobie wśród owiec związanej z poronieniami??? Dodam, że owce wypasa od lat na tych samych pastwiskach, kosi te same łąki i karmi owce sianokiszonką w balach jak co roku, a nigdy nie występowały poronienia. Znam tego hodowcę i chciałbym mu jakoś pomóc. Zgłosił się do weterynarza ten stwierdził, że trzeba owcą podać jakąś szczepionkę. Zaszczepił owce wziął ponad 2 tyś a problem z poronieniami się nie skończył tylko nadal występuje. Mówił jeszcze coś o jakiś gazach które się ulatniają chyba z tej kiszonki nie wiem dokładnie. Czy ktoś coś słyszał na ten temat???
    • Przez kosaaa
      Witam zastanawiam sie nad hodolą owiec mam na to przeznaczone okolo 3-4 ha łak jest to wojewodztwo małopolskie które jest objęte dofinansowaniem 30euro w tym roku czy w nastepnym nie wiem. Doswiadczenie w hodowli mam,na ten moment posiadam 15sztuk. W glowie mam bardzo optymistyczny obraz: przejecie gospodarstwa na własnosc(zobowiazanie sie do zrobienia wykształcenia rolniczego),start w jakims programie rozwojowym,chodzi mi o jakies dofinansowanie do budowy owczarni oraz do ogrodzenia terenu. Mam tutaj kilka pytan do tych ktorzy siedza w temacie, jaka jest sytuacja z tymi dofinansowaniami do zachowania genetycznego jakie sa wymogi ile mozna miec max maciorek a ile tryków ? Ktore z tych ras bedacych w tym programie idzie najłatwiej zakupic w duzych ilosciach ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj