Polecane posty

smartfon    0

Cześć chłopaki ,

problem mam taki , że postanowiłem wymienić pompę hydrauliczną w c 360 bo praktycznie nie podnosił , ale po zdjęciu pompy na rurce którą idzie olej do rozdzielacza zauważyłem małe pęknięcia więc najlepiej ją wymienić . Kwestia jak się do niej zabrać bo zdaje się , że jest wciskana lub wprasowywana i nie mam pojęcia jak się pozbyć starej , a co ważniejsze jak wstawić nową bez uszkodzenia . 

Pozdrówka

peewee1984    2

Jak wytniesz starą rurkę to możesz nową wspawac, co będzie dość kłopotliwe ze względu na jej położenie, albo wykorzystać złączki do przewodów hydraulicznych złożone z nakrętki i pierścienia zacinającego. To jest szybka metoda łaczenia przewodów, ale połączenie musi być na prostym odcinku

smartfon    0

Spawanie raczej odpada bo miejsca nie ma a i umiejętności do takiego spawania brakuje . Spróbuję coś pokombinować ze złączkami hydraulicznymi . Dzięki za pomysł

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ziom00263
      Witam,
      Posiadam pompę głębinową 22 kW, max wydajność 1300 l/min zanurzoną w studni, studnia zaopatrywana jest wodą z jeziora. Czy pompa da radę na maksymalnej długości podawania 2000 m, wznos jest mały ok 5-8m, obsłużyć 2 deszczownie dysza 20mm, przy nawadnianiu np. 5litrów wody na m2?
    • Przez Renpas
      Witam
      Wie ktoś jak wymienić oringi w dźwigni gazu pompy wtryskowej w Renault 155.54.  Silnik MWM TD 226 B-6
      Ma ktoś może schemat pompy
      Pompa Bosch 0 400 866 163
    • Przez xXKarolXx
      Witam. Mam problem z hydraulika  mianowicie Pompa podnosi tylko jak sie skreca kołami lub rusza  , tur się podnosi gdy skręńcam kołami  , a jak nie to nie działa i wywala błędy i blokuje , tak jak by nie pobudzało pompy , a jak skręceńce to pobudzi i wszystko działa jak należy , dodam ze tur opada szybko , a czasmi potrafi stać całą noc i nie drgnie w czym może być problem pacjent fendt 716 vario  tms z 2005r tur tuz wom pomoże ktos ?
    • Przez Rabe
      witam mam problem z ustawieniem pomp w ciagniku lamborghini 1506dt silnik h1106 wiec od poczatku 
      silnik uległ zatarciu na 4 tloku został rozebrany szlif wału skrecony ustawione zawory nowa pompa oleju itd ,rozrzad to 2 koła zebate 1 wał korbowy (posiada znak 1 kropka ) 2 koło zebate wałka rozrzadu (znak 2 kropki )ustawienie zabek w zabek oczewiste inaczej sie nie da
      koło zebate walka rozrzadu ma mozliwosc niewielkiej regulacji na srubach lecz zostało załozone tak jak przed rozbiurka 
      dalej jest problem przy okazji remontu dałem do sprawdzenia pompy wtryskowe okazało sie  ze to złom (2 pompy miały 2 rodzaje tłoczków 9 i 10 do tego przyterte jak to mogło chodzic ????) pompy zregenerowane załozone po staremu na stare podkładki i silnik nie pali jeżeli już złapie to pochodzi pół minuty i gasnie przy czym kopci nie wchodzi na obroty
      doczytałem ze  poczaek wtrysku ustawia sie podkladkami regulujac odległosc pomp od wałka rozrzadu tu pytanie jak to zrobic czy ktos ma morze intrukcje do tych ciagnikuw lub l kiedys cos takiego robil prosze o pomoc
      co znalazłem koło pasowe ma 3 znaki pms ( to pewnie gmp) drugi to II 1* trzeci II 4*

0
    • Przez Patrykxd
      Witam czy ktoś z was wie gdzie znajduję się filtr rozdzielacza podnośnika? Wiem tylko, że jest on bardzo mały.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.