Polecane posty

stasek663    0

Witam mam do zaoferowania traktor jakim jest john deere 1040 50km 

traktor zwinniejszy i wygodniejsze od c360 moc ta sama mimo3 cylindrów 

Traktory ma 6tys Moto godzin 

Cena :23tys 

20180403_131040.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol210589
      Witam. Czy ktoś z forumowiczów wymieniał węże hydrauliczne w ładowaczu serii H? Posiadam H310 z 2012 i wąż od podnoszenia zaczyna ciąć więc chce do wymienić. Problem w tym że od strony ramy nie ma jak by możliwości odkrecenia węża. Wąż jest połączony sztywno z rurką a ta jest jakby wcisnieta w drugą która biegnie w ramie. I teraz jestem w kropce...
    • Przez mustafakali
      wymieniłem ostatnio akumulatory na nowe ale ciągnik przy 0 stopniach słabo kreci i nie chce odpalić co może być przyczyną dodam że przy podłaczeniu prostownika pali od razu
    • Przez sebek33
      witam. Poszukuję opisu komputera do prasy John deere 582. Gdyby ktoś miał moja prozba  o przesłanie na maila. Katiusza777@gmail.com z góry dzięki

• Przez master21
      Witam wszystkich nie wiecie może czy noże od prasy jd 592 będą pasowały do 590?
    • Przez michalnh
      Witam,

Mógłbyś mnie ktoś poratować i powiedzieć jakie są wałki odbioru mocy w hederze 6,1m model 820 w kombajnie JD 2266, chodzi mi o markę, oznaczenia fabryczne bądź nr katalogowy czy zdjęcie tabliczki znaminowej wałków. Ewentualnie może ktoś wie gdzie takie wałki można kupić w dobrych pieniądzach ?

Z góry dzięki za info.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.