Skocz do zawartości

Polecane posty

Piotr1711    0
Witam. Posiadam od niedawna VarioPack 1500 zmiennokomorową. Podczas ustawienia ciśnienia na 100 bar, otwierając komorę i zamykając po dwóch razach, ciśnienie zwiększa sie stopniowo na maksa. Czy tak powinno być? Jeśli nie to co to może byc za przyczyna?

lukasz0920    249
Na Maxa to znaczy? Pełen manometr?

Piotr1711    0
łukasz0920 witam za trzecim otfsrciem komory ciśnienie wchodzi na 170
Za każdym otwarciem komory do góry podbija ciśnienie o 20-30 bar
może zawór puszcza?

Wiadomość z agroFakt.pl

lukasz0920    249
Mam starszy typ, ale jak ustawie np 120 to po pierwszym otwarciu i zamknięciu komory mam to ciśnienie i nie powinno aż tak się zwiększać

Piotr1711    0
witam! Co to może być za przyczyna ,dziś rano jeszcze węże hydrauliczne zamieniałem i nic czy to jednak zawór z manometrem zepsuty podpowiedżcie!

Bartek933    801

Próbowałeś po tym jak ciśnienie tak wzrosło zmniejszyć je na zaworze i próbować dalej?

Piotr1711    0
tak próbowałem i tak samo ciśnienie rośnie niech mi ltoś podpowie co robić!

Bartek933    801

A masz dobrze podłączony powrót?

lukasz0920    249

no właśnie, zmiennokomorowa musi mieć powrót, jakim ciagnikiem presujesz?

Piotr1711    0
prasuje zetor forterra 115
powrót mam podłączony pod przewód który łączy się z kostką hydrauliczną z manometrem od lewej strony dyszla patrząc z kabiny

Bartek933    801

A zawór w pozycji do pracy?

Bartek933    801

Prasa od rolnika czy handlarza?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Nieznany1235
      Od jakiegoś czasu nie da się wyłączyć napędu przedniego w zetorze crystal 8045 wszesniej było wszytko dobrze co to może być? 
    • Przez tepe71
      Witam
      Jestem świeżo upieczonym właścicielem agrotrona 6.30tt. Usterka jaka się objawiła po rozgrzaniu hydrauliki to blokujące się hamulce. Po wdepnięciu pedał hamulca odbija normalnie ale koła hamowane są w dalszym ciągu. Towarzyszy temu "cykanie" w bloku hydrauliki. Tak jak by zawór na przemian robił i odpuszczał ciśnienie, jednocześnie olej bardzo się rozgrzewa. Po wyłączeniu silnika hamulce odpuszczają, a po krótkotrwałym odczekaniu można kontynuować jazdę ale tylko do momentu kolejnego naciśnięcia pedału hamulca, po którym następuje znów blokada. Problem nie ma miejsca gdy olej  jest jeszcze zimny. Dodam, że sam hamulec zachowuje się niestandardowo. Nie ma możliwości płynnego zwiększania siły hamowania, a tylko całkowite i nagłe zablokowanie kół na końcu skoku pedału. Olej wraz z filtrami wymieniłem po tym jak okazało się że stary wymieszany był z wodą.
      Pozdrawiam i z góry dziękuje za jakiekolwiek rady.   
    • Przez WojtekLewandowski
      Witam. W moim mf przestał działać wom, napęd zmiana żółw zając, jest na żółwiu i reszta kontrolek zgasła. Kiedyś miałem podobnie ale ruszyłem wtyczką i było okej. Dodatkowo nie pokazuje prędkości jazdy. Proszę o szybką pomoc.
    • Przez Dominik4321
      Witam, gdy zaczynam robić belę to po paru metrach pasy się zatrzymują. Nie wiem od czego to zależy, ale byłbym bardzo zadowolony gdyby ktoś mi pomógł z tym problemem
    • Przez Gwiazda10
      Witam posiadam Renault Ares 836 a mój problem wygląda następująco. Podczas gdy skrece kierownica i próbuje ruszyć zapala się katrolka niskiego ciśnienia oleju w skrzyni i ciągnik staje. Dzieje się też tak podczas jazdy. Ciśnienia wszystkie pomierzone i są w normie. Wymieniona pompa hydrauliczna ta za prawym kołem oraz orbitrol. Mechanicy już nie mają pomysłów. Dodam jeszcze że gdy pompuje hydraulika na wyjście zewnętrzne to problem ginie. Ciągnik też po rozgrzaniu zaczyna wyć w okolicach skrzyni. Jakieś pomysły? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.