Polecane posty

Halko,

kupiłem prasoowijarke i potrzebny mi load sensing (ls) do lepszego funkcjonowania maszyny.

Ciągnik 6820, co to za gniazdo ? Zwyklę wyjście hydraulicze czy moze jakis swobodny spływ ?

Zdj dla znawców ;)

 

32935282_1021681501321522_8379434984942862336_n.jpg

33035556_1021681614654844_3897837616036315136_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomal20084    43
najlepiej to dokupić Power Byond i bedzisz miał Zasilanie,Ls i powrót. najlepsze rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berrol    10
Jak się nie myle ls to jest "wzbudzenie" czyli jeśli prasa potrzebuje oleju to go pobiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181
@ziomal jak już taki znafffca jesteś to byś zauważył na foto ze ten ciągnik posiada już PowerByonda. Co do autora tematu to to co zaznaczyłeś na pierwszym foto to cała ta płytka to jest właśnie PowerByond z LS. Od dołu tej płytki powinien być korek mniejszej średnicy i na bank jest podpisany LS. Wolny/swobodny spływ masz pod gniazdem na weżu co jest trytytką przycłapany do suportu od centralki

Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomal20084    43
@bodzio1108 wybacz pierwszego zdjęcia nie widziałem. w serii 20 PB był można powiedzieć w standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2018 o 00:03, bodzio1108 napisał:

@ziomal jak już taki znafffca jesteś to byś zauważył na foto ze ten ciągnik posiada już PowerByonda. Co do autora tematu to to co zaznaczyłeś na pierwszym foto to cała ta płytka to jest właśnie PowerByond z LS. Od dołu tej płytki powinien być korek mniejszej średnicy i na bank jest podpisany LS. Wolny/swobodny spływ masz pod gniazdem na weżu co jest trytytką przycłapany do suportu od centralki

Czyli wystarczy ten mniejszy korek wykręcić i wkręcić złączke? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johne    0
Dnia 19.05.2018 o 00:03, bodzio1108 napisał:

@ziomal jak już taki znafffca jesteś to byś zauważył na foto ze ten ciągnik posiada już PowerByonda. Co do autora tematu to to co zaznaczyłeś na pierwszym foto to cała ta płytka to jest właśnie PowerByond z LS. Od dołu tej płytki powinien być korek mniejszej średnicy i na bank jest podpisany LS. Wolny/swobodny spływ masz pod gniazdem na weżu co jest trytytką przycłapany do suportu od centralki

Chciałbym odswieżyć temat .potrzebuje się dowiedzieć gdzie podłączyć zasilanie ls.wolny spływ mam ls to tak jak na zdjęciu tz na tej dolnej śrubie a gdzie podpiąć trzeci wąż tz zasilanie.potrzebne jest mi to do prasy tak że temat troche pili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
    • Przez Bartek2997
      Witam
      Jakis czas temu wymieniłem olej W skrzyni biegów w swoim 3060 wraz z filtrtem i po wymianie zaczął sie problem,mianowicie jak traktor się nagrzeje czyli mniej więcej po 15 minutach, pojawia się wycie/hałas z okolic pokrywy pompy oleju. Filtr oleju to jakiś zamiennik od samochodu ciężarowego i jest 2x większy niż orginał,ale wcześniej był założony taki sam i było ok. Wcześniej był zalany olejem Agrol ale poczytałem trochę i kupiłem Shell Spirax S4 TXM. Podnośnik i cała hydraulika działa normalnie.
      Czy ktośmiał podobny problem?
      Od czego można by zacząć sprawdzac?
    • Przez traktorzystaJakub7211
      Witam, wycieka mi gdzieś płyn hamulcowy, cylinderki przejrzane i suche , żadnego wycieku zewnętrznego , przewody suche. Jedyne co mi zostało przejrzeć to ten układ co idzie na przyczepy. Robił to już ktoś ? wie jak to działa i jak się do tego zabrać ? bądź wie gdzie jeszcze ten płyn może uciekać ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj