rafnas190

Wagi do ładowaczy czołowych zainteresowanie tematem

Polecane posty

rafnas190    0

Witam,

Zwracam się z pytaniem do użytkowników forum czy w Waszym gospodarstwach jest zapotrzebowanie na takie urządzenie jak waga do ładowacza lub ładowarki aby można było ważyć materiały przewożone ładowaczem/ładowarką, np. pasza dla zwierząt itp. dokładność ważenia +/- 25kg proszę o opinie w tym temacie. Oczywiście cena w okolicach 5-6 tyś zł.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2510    98
przy 30łyżkach zboża 750kg różnicy heh a za wagę tira 4dyszki od wjazdu to wolę jeździć na wagę
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avici_lv80    106
Możesz napisać coś więcej o tej wadze? To gotowy komplet czy sam go robisz no i pod jakie tonaże najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafnas190    0

Waga zaprojektowałem dla kogoś na zamówienie i zastanawiam się jakie jest zapotrzebowanie stąd moje pytanie a tonaż zależy od maszyny ponieważ czujniki montowane są w układzie hydraulicznym. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dex
      po czym opasy najszybciej przybierają na wadze?
    • Przez janczar810
      Witam
      Jak każdy z hodowców przy każdej sprzedaży nie mając swojej wagi musimy liczyć na "uczciwość" kupującego a o takich w dzisiejszych czasach coraz trudniej, do tego dochodzi coraz mniejsza opłacalność.
      A więc zastanawiam się nad zakupem taniej wagi i uwagę przykuła mi waga belkowa o regulowanej szerokości podstawy która możemy dostosować do indywidualnych wymagań po wyspawaniu konkretnego podestu. 
       
      http://www.kpzwagi.pl/wagi-przemyslowe/wagi-pomostowe-paletowe/waga-belkowa-kpz-1b/
       
      Czy ktoś już użytkuje wagi takiego typu i jak ogólnie się sprawują. Może jakieś spostrzeżenia wady/zalety.
    • Przez fubus84
      Witam.
      Potrzebuję jak najwięcej informacji o takim silosie
       
      http://img23.staticclassifieds.com/images_tablicapl/271123953_3_644x461_silos-30-ton-z-mozliwoscia-suszenia-pozostale-rolnicze.jpg
       
      Nie dokładnie ten, ale takiego w googlach znalazłem.
      Mam możliwość kupienia takiego w dobrej cenie. Jest w gorszym stanie, ale trochę wyższy. Dokładnie to zbudowany jest z 3 takich pierścieni, jak ten dolny w tym silosie ze zdjęcia.
      Wie ktoś może ile mniej więcej ważą elementy z tego pierścienia (składa się z 4) Ten co chcę kupić to muszę sobie go sam zdemontować i tu jest kłopot, bo z jednej strony jest budynek, a z drugiej drzewo, a dalej staw. Nie ma zbytnio opcji żeby podjechać dźwigiem, bo musiałby to być dość duży dźwig, żeby mógł go podnieść stojąc co najmniej 10 m od niego.
      Chciałbym go rozebrać na elementy i w tedy też transport mi odpada, bo bym sobie na przyczepach przywiózł. dlatego interesuje mnie waga elementów, żeby ocenić w ile osób mogę to zrobić i czy dam radę je opuścić na linkach na ziemie
       
      No i jak ma się sprawa z postawieniem go pod chmurką (tak stoi teraz) czy nie będzie woda do niego włazić
       
      Proszę o odpowiedzi bo muszę w miarę szybko dać odpowiedź czy go będę brał czy nie
    • Przez Mr_Farmer1
      Witam, drodzy użytkownicy. Chcę kupić ładowacz czołowy do Ursusa 1222, tylko nie wiem, jak ten ciągnik będzie się z nim sprawował, ponieważ jest bez przedniego napędu. Jakiej marki ładowacz czołowy polecacie tak ze średniej półki? Będzie wykorzystywany do przenoszenia worków bigbag na budowie do obornika i tak ogólnie. Gospodarstwo 20ha, także się nie napracuje. Z góry dzięki za jakieś sensowne podpowiedzi. Pozdrawiam.
    • Przez czesio1612
      Witam, 
      Mam problem z siłownikami ładowacza od drugiej sekcji bo dziś po maksymalnym opuszczeniu 2 sekcji i podniesieniu ładowacza 1 sekcją ugięły mi się obydwa siłowniki od 2 sekcji... Nie wiem od czego i jak ale się tak stało, miał ktoś taki przypadek bo nie wiem czy po wymianie znów się tak nie pognie. Może być przyczyną to że tur jest już wysłużony i trochę "nie do końca prosty" w lato z mojej winy ugiął się jeden siłownik, a dziś na pusto bez osprzętu przy podnoszeniu wygięły sie dwa i mnie to trochę zdenerwowało.

      dziś w taki sposób zgieły się dwa siłowniki. Ładowacz jest z zawad od Babińskiego t-305
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj