News
Zaloguj się, aby obserwować  
renaultares710

wodzik zmniany biegow ares556

Polecane posty

witam wyciekal mi olej w aresie na wodziku od zmniany biegow , wymnienilem simering ale wlozylem bez patrzenia wczesniej w jakiej pozycji powinien byc paluch ciagnacy w srodku  , efekt taki ze byly tylko 2 biegi 3i 4 szosowe i 4 biegi polowe rozlozylem kolejny raz czy ktos dokladnie wie  w skrzyni sa dwie lapki, obie powinny byc rowno czy schodkowo , a ten paluch jak powinnien byc ustawuiony, prosze o podpowiedz bo nie chce mi sie kolejny raz rozbierac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez domin159
      Witam. Mam problem z układem hamulcowym w ceresie. Ciagnik trzymał na hamulcach podczas pracy, miał zacięte cylinderki. Wymontowałem dodatkowo pompki hamulcowe rozebralem i okazało się, że miały delikatne wżery, więc je wymieniłem na nowe. Oprócz wymiany cylinderkow i pompek przedmuchalem rurki, żeby sprawdzić czy nie ma w nich syfu oraz wyczyscilem zbiorniczek. Po wymianie montażu zalaniu nowego oleju do zbiorniczka. Pedal hamulca miękki nie stawia żadnego oporu. I tu moje pytanie. Ma ktoś jakis pomysł jak to rozwiązać?
    • Przez rolnik1414
      Posiadam renault 103.14 .Po wymianie oleju pojechałem w pole po zaoraniu jakiś 3ha pompa podniosła i nie chce opuścić doradźcie mi co mam zrobić. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
    • Przez szykus
      Witam, niedawno kupiłem renault 340X 2000r, ciągnik stał 5 lat i mam pytanie jak odpowietrzyć hamulce hydrauliczne (brak pneumatyki) bo ich nie ma wcale, gdzie jest zbiorniczek płynu bo nigdzie nie widzę ? Oraz gdzie jest odpowietrznik sprzęgła ? Ciągnik ma założonego tura i rama sporo zasłania. W elektryce jest zwarcie jak włączę światła bo wyświetlacz gaśnie, chciałem się do niego dobrać tak na szybko ale nie wiem jak wyciągnąć pulpit 😬
      Pozdrawiam. 
    • Przez Improwizator
      Witam, mam problem z moją renowką mianowicie gdy puszczam sprzęgło ciągnik po chwili szarpnie i pojedzie jak delikatnie puszczam to jest inaczej powoli łapie i jest inaczej nie działa to tak jak powinno jest to 93 r ze skrzynia traktoshift na pół biegach i rewersem elektrohydraulicznym, jak chce jechać szybciej i zmienić bieg to wychanuje go bo zanim ziemi bieg to trochę zajmie i potem szarpnięcie, luz na tarczkach jest zlikwidowany co może być??? Czy ta śrubą się coś reguluje 

• Przez Laki7745
      Witam chciał bym zamontować układ pneumatyczny do Renault ceres 3310. Może ktoś z was już robił takie coś i mógł by mi doradzić co nie co. Np. jaka kupić sprężarkę itp. będę wdzięczny za pomoc . Mile widziane jakieś zdjęcia z patentami. Pozdrawiam..

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj