Pka93

Praso owijarka Krone 1250 combi pack awaria, poszukiwany mechanik

Polecane posty

Pka93    2

Witam podczas rutynowej próby podpięcia praso owijarki krone 1250 combi pack okazało się że komputer sterujący (w kabinie) nie włącza się. Gdy podpinałem ją kilka miesięcy wcześniej wszystko było w porządku. Standardowo sprawdziłem bezpieczniki oraz czy wszędzie prąd dochodzi. Wszystko jest w porządku jednak sterownik dalej nie daje się włączyć. Czy ktoś miał taki przypadek?  Może ktoś ma namiary na mechanika z okolicy Kielc który był by w stanie mi pomóc? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel656    177
Rozkręć go i popraw kabelki, może się coś wypięło. Mi kiedyś w czasie prasowania obraz znikł, ale dosłownie minuta roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pka93    2

Sprawdzę wcześniej wymieniony wyłącznik. Może to jego wina a ja szukam niepotrzebnie. Jeszcze jedno pytanie czy ktoś z użytkowników tej pracy wie może co oznaczają czerwone diody w komputerze głównym (tym przy prasie). Jest ich tam pięć, zdaje się tyle samo co w kablu łączącym sterownik (ten w ciągniku) z komputerem głównym (tym przy prasie). Jedna z nich świeci się u mnie na czerwono i pytanie czy to oznaka iż komputer funkcjonuje czy oznaka awarii maszyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pka93    2

Niestety wszystko zdaje się być w  porządku a sterownik dalej nie reaguje. Czy możliwe jest iż np mysz przegryzła któryś z przewodów powodując zwarcie w układzie przez co komputer wyłapując błąd krytyczny nie włącza się?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj