Polecane posty

Szczepanitoo    199
Co my tu mamy polemizować. Polski rząd ma dbać o Polskich obywateli, wszelkimi dostępnymi sposobami. Koniec, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
Napisano (edytowany)

takimi jak napisales w poprzednim poscie.podatkiem 25% od importu???? takie idiotyzmy to w przedszkolu.a gdyby tak bylo co bys odpisal krowiarzowi bo na mleko w proszku nalozyli 25 % cla i export padl a mleczko po 50gr haha. albo 90% fabryk mebli padlo. Boze ze tez ktos moze byc tak glupi

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polomaksi    33
szmergiel mozna.... wez zapros do ministerstwa przedstawicieli sieci i daj im jasno do zrozumienia ze jezeli nie beda kupowac rodzimych produktow to taka maniane jak pisalem w obrotowym im sie wprowadzi..jak myslisz kto by ustapil? biznes to biznes chocby byl Niemiecki to liczyc umie. ale u nas nie. najgorsze wlasnie jest to ze kazdy do siebie ale nic od siebie.
szmergiel nie wyzywam cie od glupiego robisz mleko za 1zl czy 80gr fajnie? skoro tak ci sie to podoba ok. pisze ze panstwo ma narzedzia . a ty myslisz ze co? jak myslisz czyje swinie i krowy sa chodowane w kraju. czyje ziemniaki czy inna kapusta lub pszenica. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199
Ja napisałem o podatku!? Nie. Ja chcę, żeby towar, który wjeżdża do nas był badany, bo pisze już nie pierwszy raz, że do nas wjeżdża syf, który później jest sprzedawany za normalny a często jeszcze jako Polski. To jest normalne?. Żeby do nas towar wjechał potrzebna jest faktura a żebyśmy my mogli wywieźć to już różnie jest. Jeśli ma być swobodny przepływ towarów to niech będzie, ale nie w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

nie jest to takie proste jak ci sie wydaje,ty uwalisz jednego tam uwala ciebie twoj towar.poza tym od wielu lat polska nic nie mogla podskoczyc bo jestesmy duzo zalezni od zachodu i takie zachowanie nakreca spirale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199
Każda umowę można zmienić. Ja mam umowę, wyszukuje tira towaru i nagle telefon, ze sory ale nie weźmiemy. Także wiesz, nie bądź taki super dobry dla innych krajów bo inne kraje mają Cię w głębokim poważaniu. Każdy dba o swoich, tylko nie my.

szmergiel napisał:

nie jest to takie proste jak ci sie wydaje,ty uwalisz jednego tam uwala ciebie twoj towar.poza tym od wielu lat polska nic nie mogla podskoczyc bo jestesmy duzo zalezni od zachodu i takie zachowanie nakreca spirale.

Czyli uwazasz, że syf, który do nas przychodzi i dodatkowo często jest sprzedawany jako Polaki jest ok? U nich powinno być zutylizowane, przychodzi do nas i jest ok? Mięso 8-12 letnie sprzedawane jakoś świeże jest ok? I za dużo się nie da zrobić? Z takim podejściem to iść się powiesić no bo za dużo przecież nie da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

ty wiesz co piszesz???? nawet usa nie moga takich rzeczy robic ylko trump postraszyl clem na aluminium ale nic nie wprowdzil bo zaraz odbili pilke na inne towary a ty chcesz zeby polska zmieniala miedzynarodowe ustalenia co maja zasieg globalny . przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polomaksi    33
skoro tak to powiedz mi panie szmergiel ile sam osobiscie towaru na zachod wywiozles...? powiedziec ci? nic.. ja nie jestem za zakazem przywozu ....jestem za tym by rolnik znormalnial z wymaganiami za tym bo byla jakas ochrona rynku. nie moze byc tak ze rolnik chce chce...ale pytam sory sory co w zamian? ale rownie niedopuszczalne jest zalewanie kraju importem. dlaczego to dziala w Czechach a unas nie moze? no panie szmergiel wytlumacz mi? tez sa w UE tez biora sianko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
5 minut temu, Szczepanitoo napisał:

Każda umowę można zmienić. Ja mam umowę, wyszukuje tira towaru i nagle telefon, ze sory ale nie weźmiemy. Także wiesz, nie bądź taki super dobry dla innych krajów bo inne kraje mają Cię w głębokim poważaniu. Każdy dba o swoich, tylko nie my.

 

Czyli uwazasz, że syf, który do nas przychodzi i dodatkowo często jest sprzedawany jako Polaki jest ok? U nich powinno być zutylizowane, przychodzi do nas i jest ok? Mięso 8-12 letnie sprzedawane jakoś świeże jest ok? I za dużo się nie da zrobić? Z takim podejściem to iść się powiesić no bo za dużo przecież nie da się zrobić.

a gdzie ja ci napisalem ze jest ok.uwazam ze nie jest ok i to bardzo ale niestety nie takie to proste zeby to zlikwidowac bo to niestety polacy to gowno importuja i sprzedaja i maja z tego kase -rozumiesz??? to nie niemiec tu to sprzedaje tylko chciwy polak jedzie kupic 8 letnie mieso do rajchu i sprzedaje taniej niz swieze i ma mnustwo klijentow bo jest tansze. to samo z warzywami i innymi produktami.w polsce nie liczy sie jakosc tylko cena  wiec jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199
Odpowiedz mi czy wg Ciebie to co napisałem jest w porządku. Wystarczy nie wpuszczać towaru, który nie spełnia norm. Kary za przepakowywanie i rynek sam się oczyści.
No i tego chciwego Polaka trzeba też ogarnąć żeby nie mógł tego syfu kupować. To jest bardzo proste. Tam na górze mają takie możliwości i pole do działania że tylko wystarczy chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

wiesz co to grube interesy ?????????? jak nie to nie zrozumiesz.ps. w czechach pofikali pofikali i gowno zdzialali,jak towar z polski tam szedl tak idzie i bedzie szedl bo mamy sporo towaru b.dobej jakosci.

polomaksi jak bedzie ochron rynku to zaraz tak naprodukuja ze sie zatka i bedzie za darmo-taka natura polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199
Zarzucasz mi podejście przedszkolaka. Cały czas piszesz, że nic się nie da bo umowy bo interesy. A nasze interesy? Ja Ci podam taki głupi przykład. Ja z kimś podpisuje umowę, że 8 godzin dziennie masz siedzieć w szambie po uszy. Godzisz się na to, czy starasz się temu przeciwdziałać?
To jest Twoje zdanie, odmiennie, masz do tego pełne prawo. Ja więcej na ten temat polemizował nie będę bo szkoda tu moich nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polomaksi    33

uwazaj jak ci narobia tego towaru brak ludzi do pracy przede wszystkim warzywa to nie mleko ze dojarke podlaczysz....to nie te czasy....ze co chata 2 3 krowy 20warchlakow albo lepiej kury kaczki gesi itp...zejdz na ziemie, gdyby nie import to zamiast kielbasy na grila mieli bysmy placki pszenne lub ziemniaczane....juz jestesmy skolonizowani jak Afryka w 18wieku tyle ze kapitalistycznie teraz 😁 ot taka roznica . ja jestem za tym ze trzeba wymagac trzeba protestowac ale tez trzeba samemu cos zaoferowac. ot tyle i az tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199
Człowieku, rynek nie znosi pustki. Gdyby nie było improtu to w bardzo krótkim czasie pogłowie trzody u bydła by bez problemu zaopatrzyło rynek krajowy. Tak samo warzywa i owoce.
I nie martw się o inne kraje bo one się o Ciebie nie martwią. Im chodzi o zysk a nie Twoje dobro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, marekfarmer napisał:

Mi nie płacą tobie widać  tak.    Za  sawickiego się rozniósł  pokazać    przykład każdego ogniska z datą  ???Rozpoczął się w 2014  roku  a to dobre  jak w grudniu   2014 roku dopiero  projekt  zawieźli  do  Brukseli  to jak się rozpoczął  xD  xD a Pierwszy nabór z PROW 2014-20 był we wrześniu 2015  i tylko na obszar ABC  :D:D dopłaty  Bezpośrednie  a PROW  to dwie różne  rzeczy    xDxD   A co do dopłąt to gdzie jest  te 140 euro do1szt bydła  obiecane przez  sawickiego  i 300euro  do ha strączkowych ???

Jak nie było w 2016  roku  naboru na obszar  D  jak był  ja składałem  xD  xDxD  widać  masz  pojęcie   o tym co piszesz   :D  :D   W ogóle  masz  coś wspólnego z Rolnictwem  ???

,,Są już opublikowane listy określające kolejność przysługiwania pomocy na Modernizację gospodarstw rolnych. Szczególnie obszar D cieszył się ogromną popularnością. Na 30 tys. wniosków aż ponad 29 tys. dotyczyło tego obszaru, czyli 97% wszystkich składanych wniosków. Złożono dokumenty na kwotę aż 5,57 mld zł i jest to za dużo w porównaniu do puli pieniędzy zaplanowanej na ten sektor w tym roku. ,,

https://www.agrofakt.pl/modernizacja-szczegolny-obszar-d/

Ta  chore świnie za Sawickiego wybijali  ta   dobre     xD  xDhttps://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1624271,1,dlaczego-polacy-beda-zabijac-i-palic-zdrowe-swinie.read

Bałagan w  KOWR  ciekawę  bo   większość chwali nowe  zasady  Dzierżaw  z KOWR

A zadłużenie  Polskich Rolników związane z PROW  to  też  zasługa  PSL  Likwidacja  Rent  Strukturalnych  to  też  ich  sukces  ???

Wszyscy dostali którzy ponieśli klęski  i mieli odpowiednie Raporty  z Komisji

 

Wyższa emerytura  dla Rolników  przy 67 latach pracy  ty  chyba naprawdę  jesteś   ,,opłacany,, przez  PSL  w takie brednie ci nikt nie uwierzy    niema takiej opcji  aby Rolnik miał większą  Emeryturę  jak będzie dłużej pracować  jest  stała  

Nie masz  pojęcia  o  Rolnictwie  nic  kompletnie  nic 

Pokaż dowód że mi płacą :D Tak daj przykłady ile ognisk było za Sawickiego, a ile za Jurgiela, liczba ognisk u dzików i u świń,  i wtedy może zrozumiesz.
Wnioski o przyznanie pomocy z działania "Ułatwianie startu młodym rolnikom" można było składać w ARiMR od 15 maja do 21 czerwca 2014, więc zapoznaj się co było a nie puste hasełka piszesz. haha a gdzie są podwojone dopłaty obiecane przez PiS ???
Pomyłka nie 2016 a chodziło mi o 2017, w 2017 było, na ABC a D nie było, dlaczego? A dlatego żeby potrzymać kasę, żeby wyglądało że w budżecie są pieniądze, a po drogie żeby dać kasę przed wyborami :D  Tak prowadzę gospodarstwo rolne to chyba mam coś wspólnego z rolnictwem, a Ciebie co łączy z rolnictwem oprócz chwalenia Jurgiela? 

Fajnie przeczytałeś w jakiejś gazetce i sie chwalisz, a skąd jesteś? Jak zauważyłem na profilu Kujawsko Pomorskie, wiec co Ty wiesz o ASF jeszcze u was nie ma, ja jestem z Podlasia z terenów gdzie ASF jest i znam to doskonale, więc nie dawaj mi przykładów z gazetki, bo ja mam z życia. 

Większość chwali? A to ciekawe, chyba większość członków PiS chwali, a ja mówię o rolnikach, Nie wiem czy wiesz, ale dzierżawić ziemię z KOWR może nawet osoba która nie ma nic wspólnego z rolnictwem, a ma wykształcenie Pszczelarza  albo ogrodnika, a osoba która prowadzi gospodarstwo rolne ma ziemię, krowy, jest znana dla ARiMR, ale nie ma wykształcenia rolniczego nie może dzierżawić ziemi z KOWR, czy to jest uczciwe? Czy to pomaga rozwijać rolnictwo? To jest niszczenie rolnictwa, zniechęcanie młodych rolników do prowadzenia gospodarstwa.

Zrzucanie na PSL już nie działa, od 2015 roku rządzi PiS, a raczej powinien rządzić, a jak narazie to obsadza swoich ludzi gdzie się da :D 

Nauczyć się czytać wyraźnie, gdy został podniesiony wiek emerytalny zwiększyły się emerytury, dla rolników wiek nie został podwyższony za PSL, tylko gdy PiS obniżył wszystkim to dla rolników został wiek emerytalny zwiększony. 

Ja mam pojęcie o rolnictwie. A ty o czym? W której spółce zasiadasz? Czy jeszcze za mało zasłużony jesteś? W takim razie musisz więcej komentarzy pisać. Powtarzaj za Panią Szydło, przez osiem ostatnich lat PSL był ..... a nam z PiSu się należało :D:D:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefarmer    178

marekfarmer ubóstwia Partię Interesów Syjonistycznych, szkoda tylko że ta miłość jest jednostronna ponieważ oni mają go w głębokim poważaniu :) ja nie rozumiem dlaczego niektórzy sami na siebie bat kręcą czy naprawdę uważacie że w rolnictwie dzieje się tak wspaniale i negujecie ten protest? Tu nie powinno być wogóle żadnej dyskusji czy może strajkować a może nie strajkować....

Czy nie możemy walczyć by żyło nam się lepiej? czy może prawo do strajku mają tylko farmerzy niemieccy czy francuscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199
Musimy walczyć, a nie tylko możemy. Wg niektórych lepiej nie robić nic, bo nie daj Boże zaszkodzi się interesom innych krajów. A Polska może być krajem parobków i rynkiem zbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Napisano (edytowany)
14 godzin temu, zarzeckimichal napisał:

Pokaż dowód że mi płacą :D Tak daj przykłady ile ognisk było za Sawickiego, a ile za Jurgiela, liczba ognisk u dzików i u świń,  i wtedy może zrozumiesz.
Wnioski o przyznanie pomocy z działania "Ułatwianie startu młodym rolnikom" można było składać w ARiMR od 15 maja do 21 czerwca 2014, więc zapoznaj się co było a nie puste hasełka piszesz. haha a gdzie są podwojone dopłaty obiecane przez PiS ???
Pomyłka nie 2016 a chodziło mi o 2017, w 2017 było, na ABC a D nie było, dlaczego? A dlatego żeby potrzymać kasę, żeby wyglądało że w budżecie są pieniądze, a po drogie żeby dać kasę przed wyborami :D  Tak prowadzę gospodarstwo rolne to chyba mam coś wspólnego z rolnictwem, a Ciebie co łączy z rolnictwem oprócz chwalenia Jurgiela? 

Fajnie przeczytałeś w jakiejś gazetce i sie chwalisz, a skąd jesteś? Jak zauważyłem na profilu Kujawsko Pomorskie, wiec co Ty wiesz o ASF jeszcze u was nie ma, ja jestem z Podlasia z terenów gdzie ASF jest i znam to doskonale, więc nie dawaj mi przykładów z gazetki, bo ja mam z życia. 

Większość chwali? A to ciekawe, chyba większość członków PiS chwali, a ja mówię o rolnikach, Nie wiem czy wiesz, ale dzierżawić ziemię z KOWR może nawet osoba która nie ma nic wspólnego z rolnictwem, a ma wykształcenie Pszczelarza  albo ogrodnika, a osoba która prowadzi gospodarstwo rolne ma ziemię, krowy, jest znana dla ARiMR, ale nie ma wykształcenia rolniczego nie może dzierżawić ziemi z KOWR, czy to jest uczciwe? Czy to pomaga rozwijać rolnictwo? To jest niszczenie rolnictwa, zniechęcanie młodych rolników do prowadzenia gospodarstwa.

Zrzucanie na PSL już nie działa, od 2015 roku rządzi PiS, a raczej powinien rządzić, a jak narazie to obsadza swoich ludzi gdzie się da :D 

Nauczyć się czytać wyraźnie, gdy został podniesiony wiek emerytalny zwiększyły się emerytury, dla rolników wiek nie został podwyższony za PSL, tylko gdy PiS obniżył wszystkim to dla rolników został wiek emerytalny zwiększony. 

Ja mam pojęcie o rolnictwie. A ty o czym? W której spółce zasiadasz? Czy jeszcze za mało zasłużony jesteś? W takim razie musisz więcej komentarzy pisać. Powtarzaj za Panią Szydło, przez osiem ostatnich lat PSL był ..... a nam z PiSu się należało :D:D:D 

Nie chce mi się dzisiaj bawić  w poszukiwania  i liczenie ognisk ASF bo  podają  w sztukach padłych dzików  bądź  odstrzelonych  chorych  więc  chcesz to sobie policz ogniska.

Co do naboru  MR  z 2014  roku  to był nabór  z PROW  2007-13   nie  2014-20  :)  jak nie masz pełnych informacji to nie siej dezinformacji  xDxDxD

https://www.agrofoto.pl/articles/aktualnosci/premia-dla-mlodego-rolnika-nabor-wnioskow-od-15-maja/

Nie było w 2017 roku  bo w 2016  roku  złożone było  30 tyś  wniosków  i ARIMR  dopiero  w lipcu  2017  roku  zdołała przetrawić  wnioski  :)

A dlaczego nie było naborów  na MGR  w

2012 

2013

2014

2015 na obszar  D  ?????????

Nie został podniesiony   Kobiety  Zamiast pracować  do 60 lat  miały pracować do 67 lat  Mężczyzna  z 65  do 67 lat za czasów ,,PySL,,.  udowodnij ta  zwyżkę  emerytury  po 67 latach pracy która miała być dla Rolników      ???. 

PiS nic  nie podwyższał  a Wcześniejsza Emerytura   była tylko do 2017  roku  i dalej Koniec  i  dla twojej wiadomości to było tylko 70% Emerytury Rolniczej  do tego trzeba być ubezpieczonym w KRUS  minimum 30 lat

Za PSL  Emerytura  Rolnicza  pełna  po 67 latach pracy  wynosiła 844zł  a wiesz  ile  wynosi  za PiS  po 65  latach ????

PiS  rządzi  od końca  2015  roku  :) 

Po tym co piszesz widać  nie masz pojęcia  o Rolnictwie  :D  :D 

16 godzin temu, szmergiel napisał:

takimi jak napisales w poprzednim poscie.podatkiem 25% od importu???? takie idiotyzmy to w przedszkolu.a gdyby tak bylo co bys odpisal krowiarzowi bo na mleko w proszku nalozyli 25 % cla i export padl a mleczko po 50gr haha. albo 90% fabryk mebli padlo. Boze ze tez ktos moze byc tak glupi

Nie tylko  Mleko  bo  i  Wołowina  Drób   zboże  trzoda,    no ale co tam  wprowadźmy  25%  na import warzyw   byle  się  ,,badylarzowi,, poprawiło  a reszta  niech zdycha  :ph34r:

 

18 godzin temu, Szczepanitoo napisał:

 Od końca lutego jeżdżę na spotkania, dawaliśmy postulaty. Podawaliśmy swoje maile, nr telefonów. Zero odpowiedzi, głupiego maila, głupiego telefonu. Przez tyle czasu. To jest kultura?! A na spotkaniach odpowiedzi na każdy inny temat tylko nie na ten, którego dotyczyło pytanie. I oczywiście co to oni nie zrobili. Niby przyjeżdżali słuchać problemów a na początku jest wykład ile to oni dobrego na wsi zrobili, jak pomogli przez socjal itp. Człowieku, krew się gotuje normalnie.

Rolnicy  hodowcy trzody chlewnej u nas na zachodzie  w lutym bodajże  się  spotkali   i wystosowali postulaty do Ministra  między  innymi oto aby wprowadzić  Bioasekurację na zachodzie  Kraju.

I co  i  postulaty  zrealizowane w przeciągu  miesiąca  więc  może   to że was nikt nie słucha  nie leże  po stronie  ministerstwa  ale jak macie takich ,,fachowców,,  jak ten od tego  podatku na import to niema się co dziwić  że  was  zlewają

A co widzisz  złego w Izbach  Rolniczych 

Są  to ludzie wybrani  przez  rolników w wyborach  więc  dlaczego  chcecie  likwidacji  przedstawicieli Rolników  ???

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryzakk1    29
ciekawe czy w w tvpis będzie pokazany protest . Z Sieradza nie było o tym ani słowa. tylko pierdoly jakieś. obstawiam że jutro też nie zobaczycie tego w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199
marekfarmer- ludzie w izbach na samym dole są ok. To są normalni ludzie. Wyżej zaczynają się układy i układziki i praca tych na dole idzie na marne. Co do trzody, to tak wszystko wprowadzili, że zaraz nie będzie u nas chowu tuczników. Po ile żywiec? ryzakk1- wątpię czy pokażą, przecież wtedy ludzie widzieliby niezadowolenie a nie sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryzakk1    29
chcemy likwidacji izb rolniczych bo oni nic nie mogą zrobić. więc po co ich utrzymywać? do czego sa potrzebni?
jutro na you tubę będzie telewizja internetowa w realu 24 tam będzie można zobaczyć. w TVP tego nie bedzie
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397

Ja dziś z samego rana powiedziałem Szczepanito  kogo na jutro powinien zaprosić aby mieć pewność że wszystkie media  manifestację pokażą .    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 godzin temu, marekfarmer napisał:

Nie chce mi się dzisiaj bawić  w poszukiwania  i liczenie ognisk ASF bo  podają  w sztukach padłych dzików  bądź  odstrzelonych  chorych  więc  chcesz to sobie policz ogniska.

Co do naboru  MR  z 2014  roku  to był nabór  z PROW  2007-13   nie  2014-20  :)  jak nie masz pełnych informacji to nie siej dezinformacji  xDxDxD

https://www.agrofoto.pl/articles/aktualnosci/premia-dla-mlodego-rolnika-nabor-wnioskow-od-15-maja/

Nie było w 2017 roku  bo w 2016  roku  złożone było  30 tyś  wniosków  i ARIMR  dopiero  w lipcu  2017  roku  zdołała przetrawić  wnioski  :)

A dlaczego nie było naborów  na MGR  w

2012 

2013

2014

2015 na obszar  D  ?????????

Nie został podniesiony   Kobiety  Zamiast pracować  do 60 lat  miały pracować do 67 lat  Mężczyzna  z 65  do 67 lat za czasów ,,PySL,,.  udowodnij ta  zwyżkę  emerytury  po 67 latach pracy która miała być dla Rolników      ???. 

PiS nic  nie podwyższał  a Wcześniejsza Emerytura   była tylko do 2017  roku  i dalej Koniec  i  dla twojej wiadomości to było tylko 70% Emerytury Rolniczej  do tego trzeba być ubezpieczonym w KRUS  minimum 30 lat

Za PSL  Emerytura  Rolnicza  pełna  po 67 latach pracy  wynosiła 844zł  a wiesz  ile  wynosi  za PiS  po 65  latach ????

PiS  rządzi  od końca  2015  roku  :) 

Po tym co piszesz widać  nie masz pojęcia  o Rolnictwie  :D  :D 

No widzisz, pierwszo mnie straszysz że pokażesz w liczbach jak było z ASF za Sawickiego źle, a za Jurgiela dobrze, a teraz piszesz że Ci się nie chce, a tak naprawdę dopiero zobaczyłeś jaka tragedia jest za Jurgiela i nie napiszesz bo za to Ci nie zapłacą :D 

wiem o tym doskonale że jest to z 2007-13, sprawdzałem Ciebie chcąc pokazać twoje kłamstwa. Dlaczego 2014-20 rozpoczął się jak twierdzisz w 2016? Prawda jest taka że w 2015, a dlaczego nie w 2014? A dlatego że była jeszcze kasa z poprzedniego naboru i trzeba ją wykorzystać. Gdyby Dać w 2014 roku kasę z jednego i drugiego naboru to byś krzyczał że PSL to zrobił specjalnie bo wybory :D 

Jak PiS zatrudnił osoby bez kompetencji to niestety nie potrafią zrobić nawet przelewu na czas :D 

MGR nie było w 2012, 2014, 2015? No nie przesadzaj

Został podniesiony, bo ustawa nie została wydłużona, nie została wpisana do nowej piswoskiej, nawet Prezydent Duda proponował wpisanie obowiązującego wieku dla rolnikó ale PiS sie na to nie zgodził, sprawdź sobie jak nie wierzysz. I dalej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, zwyżka dla emerytów na ZUS, a nie KRUS.

No i co z tego że od końca 2015? W tym czasie potrafili prawie wszędzie powsadzać swoich ludzi, więc równie dobrze w tym czasie mogli zrobić coś pożytecznego dla Polaków, a nie tylko dla siebie :D 

Ja mogę mieć małe, ale ty masz zerowe pojęcie o rolnictwie, a nawet na minusie :D Ważne że za te komentarze jesteś na plusie :D No przyznaj sie ile Ci płacą :D 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
7 minut temu, zarzeckimichal napisał:

No widzisz, pierwszo mnie straszysz że pokażesz w liczbach jak było z ASF za Sawickiego źle, a za Jurgiela dobrze, a teraz piszesz że Ci się nie chce, a tak naprawdę dopiero zobaczyłeś jaka tragedia jest za Jurgiela i nie napiszesz bo za to Ci nie zapłacą :D 

wiem o tym doskonale że jest to z 2007-13, sprawdzałem Ciebie chcąc pokazać twoje kłamstwa. Dlaczego 2014-20 rozpoczął się jak twierdzisz w 2016? Prawda jest taka że w 2015, a dlaczego nie w 2014? A dlatego że była jeszcze kasa z poprzedniego naboru i trzeba ją wykorzystać. Gdyby Dać w 2014 roku kasę z jednego i drugiego naboru to byś krzyczał że PSL to zrobił specjalnie bo wybory :D 

Jak PiS zatrudnił osoby bez kompetencji to niestety nie potrafią zrobić nawet przelewu na czas :D 

MGR nie było w 2012, 2014, 2015? No nie przesadzaj

Został podniesiony, bo ustawa nie została wydłużona, nie została wpisana do nowej piswoskiej, nawet Prezydent Duda proponował wpisanie obowiązującego wieku dla rolnikó ale PiS sie na to nie zgodził, sprawdź sobie jak nie wierzysz. I dalej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, zwyżka dla emerytów na ZUS, a nie KRUS.

No i co z tego że od końca 2015? W tym czasie potrafili prawie wszędzie powsadzać swoich ludzi, więc równie dobrze w tym czasie mogli zrobić coś pożytecznego dla Polaków, a nie tylko dla siebie :D 

Ja mogę mieć małe, ale ty masz zerowe pojęcie o rolnictwie, a nawet na minusie :D Ważne że za te komentarze jesteś na plusie :D No przyznaj sie ile Ci płacą :D 

 

Chciałeś  pokazać moje kłamstwa  pisząc  kłamstwa   dobre   xD  xD  xD 

Dlatego się nie rozpoczął w 2014  roku  że  PySL  wysłał projekt   PROW 2014-20 do Brukseli do zatwierdzenia w Grudniu 2014  roku    xD  xD  xD 

TO udowodnij że był  nabór  na MGR w 

2012

2013

2014

2015  obszar D 

Czekam  :D  :D 

A gdzie  pisałeś  o  Emeryturze w ZUS  bo  ani słowa  w twoich postach nie ma  ,,ZUS,,

Wysokość  Emerytury  Rolniczej  Netto  porównajmy  hyyy

2015 rok  794zł  netto    po 67 latach pracy

2018  rok 1060zł netto po 65 latach pracy mężczyźni  60 kobiety

To jak  kiedy Emeryt  ma lepiej  za PSL  czy  PiS    xD  xD  xD 

Potrafisz  udowodnić  że mi  płaca za posty  czy  tylko  potrafisz  rzucać  oszczerstwa i kłamstwa   ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Witam wszystkich agromaniaków;
       
      Zastanawiamy się nad stworzeniem oprogramowania dla rolników. Tworzyliśmy już m.in oprogramowanie dla warsztatów mechanicznych.
       
      jestem ciekawy czy obecne programy na rynku spełniają wasze oczekiwania.
       
      Chcielibyśmy stworzyć oprogramowanie którego koszt będzie wynosił do 300 zł, licencja będzie jednorazowa, a aktualizacje będą darmowe. Co istotne program miałby być w wersji online.
       
      Podobnie jak w przypadku programu dla warsztatu chcielibyśmy oprzec się na ścisłej współpracy z odbiorcami programu ( tzn sami proponujecie określone rozwiązania).
       
      I tutaj rodzą się pytania, czy jest taka potrzeba?
       
      jakie funkcje byłyby potrzebne w takim programie?
       
      Jaką cene bylibyście w stanie wydać przy założeniu że opłata jest jednorazowa a licencje uzyskujecie na wieczność.
       
      istotne jest również, czy chcielibyście uczestniczyć współtworzeniu takiego programu, tzn. określii i testowali określone funkcje, itd.
       
      Jednym słowem my chcielibyśmy stworzyć program od postaw Wy musicie określićczy jest taka potrzeba i czy jesteście tym zainteresowani.
       
      Pozdrawiam
    • Przez Magda_86
      Ankieta głównie dotyczy problemów rolników. Proszę o jej wypełnienie.
       
       
      http://www.ankietka.pl/ankieta/109428/problemy-rolnikow-systemy-wspomagajace-decyzje-w-gospodarstwie-rolniczym.html
       
      Z góry dziękuję za poświęcony czas.
    • Przez maroon
      Słyszeliście o tym pomyśle? http://finanse.wp.pl/kat,104132,title,Rachunek-za-darmowa-wode,wid,15764088,wiadomosc.html Życie w tym kraju zaczyna być coraz bardziej groteskowe i absurdalne
    • Przez Kryroj
      Witam wszystkich agrofotowiczów
       
      Mam pytanie Ostatnio mój tata wraz z sąsiadem interesuje się zrzeszeniem gospodarstw w "spółdzielnię rolniczą" jeśli takie coś istnieje. Chciałbym wiedzieć czy dwa gospodarstwa mogą połączyć się w jedno ? Oraz czy przysługują za to jakieś premie czy coś w tym rodzaju. Jeśli ktoś ma z tym styczność to bardzo proszę o informację
       
      Dziękuję z góry
       
      Marek
    • Przez NHTC56
      Robimy nowy temat, zeby sie już moderator nie czepiał bo denerwujace to jest.
       
      Więc tak jest opcja na strajk 24.02 w Lipnicy i 27.02 koło Łasina...sam jestem z okolic Brodnicy wiec i tu i tu miałbym nie daleko, ale co wy na to aby połączyc siły i większą grupą udac się do Warszawy? Górnicy zawsze potrafią cos zdziałac dla siebie, a to tylko dlatego, ze zawsze sporą ekipą do stolicy zjezdzają do stolicy i się nie cackają, a takie blokowanie ulic jakos szczególnie nic nam nie da po za utratą poparcia i zrozumienia naszej sprawy od reszty narodu stojącego w korkach. Z tego co wiem to dostawcy PiniPolonia byli w czwartek w Warszawie ale jakos nic szczególnego nie zdziałali, po za wysłuchniem ich problemów przez pracownika ministerstwa rolnictwa bo było ich nie zbyt wielu. Co Wy na to? Może by zoragnizowac cos po niedzieli bo nie ma na co czekac...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj