Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ahme999

Czy 2 maja będą giełdy samochodowe?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Maja
ahme999    115

wybieracie się może w najblższą niedzielę -2 maja na giełdy samochodowe? jak sądzicie-jaki będzie tam ruch i czy w ogóle będa działały?

z jednej strony jeśli ludzie zabalują lub wyjadą na weekend, to giełda będzie licha, ale z drugiej dzięki majówce ludzie mają więcej czasu i chętniej się zjadą:rolleyes: co o tym sądzicie? dodam ze wybieram się do Słomczyna;]

szymon15    1

będzie giełda bo mój znajomy jedzie sprzedać (golfa IV,1.6benz,2000r,16.500);P jak by ktoś był zainteresowany..

damjan15    0

Zależy co chcesz kupić jak jakiś samochód czy sprzęt rolniczy.Ja tam więcej nie pojadę. Odwaliłem 500km to Słomczyna i chciałem zobaczyć C-330 i co figa 2-3 na skrzysz stały i więcej nic a byłem gdzieś w połowie marca. I od tego czasu to nigdy więcej do Słomczyna chyba że będę nie daleko to wpadnę i może zmienię zdanie to tej giełdy ale wątpię.

lordhagen    280

Ja pare lat temu byłem na giełdzie samochodowej na Elizówce woj. Lubelskie to tam był tylko kombajn Dronningborg a tak to same samochody i części do nich

zetorek1607    1

ja od jakiegoś czasu jeżdżę do Słomczyna i maszyn zawsze trochę jest, więc teraz też może będą :rolleyes:

MarioS    1

z tego co wiem

To jutro nie będzie giełdy w Słomczynie

a jak nawet będzie to bardzo mała...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się