Skocz do zawartości
emattti

Kubota M 5111-Opinie użytkowników

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
emattti    11

co sadzicie o Kubota m5111? ma ktos z Was ten ciagnik? jesli tak to podajcie wady i zalety, spalanie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pawelten
      Witam

zastanawiam się nad kupnem jakiegoś ciągnika około 110 km, który będzie zwrotny i oszczędny i oczywiście w miare mało awaryjny. Chciałbym taki ciągnik przeznaczyć głównie na koszenie łąk usługowo mulczerem, przy takiej pracy ważna jest mała awaryjność zwrotność no i ekonomia. Słyszałem troszeczke o marce Kubota, że to są dosyć oszczęne i solidne , oczywiście jak bym miał kupować to nowy model z dofinansowania z kredytem. Ale cały czas chodzi mi po głowie by kupić coś bardziej sprawdzonego, na przykład o ferkussonach , seria 4xxx i 6xxx że są to solidne maszyny,ale zależy od kogo i w jakim stanie się dorwie. Wydaje mi się że ich mocną stroną są silniki prekinsa, strasznie oszczęne. Znajomy powiedział mi że takie silniki montowano także do ciągników marki Case , ale nie mogę nigdzie znależć w jakich modelach dokładnie. Fajnie by było jak by ktoś kto ma któryś z tych ciągników bądż dużo o Nich słyszał się wypowiedział, bo na prawdę nie wiem co robić ;p
      Rolnicy czekam na wsparcie
    • Przez Piteriiv
      temat poświecony problemom występujacym głównie na gwarancji ale także po gwarancji (brak części, nie terminowe naprawy, wadliwe naprawy itp.) piszcie negatywne wątki bo pozytywnie mogą być pisane przez osoby związane z dilerami- dlatego lepiej żeby nie było  darmowej reklamy tylko przestroga dla innych kupujacych. mile widziane rozwiązanie tych problemów ze szczegółami.
    • Przez franec
      Witam,

Dziś byłem u dealera Kuboty.

Interesuje mnie pomocniczy ciągnik z turem MX. Zastanawiam się nad 74 konnym ciągnikiem Kubota M7060. Cena ciągnika oraz jego osiągi są dla mnie wystarczające. Byłby to pomocniczy ciągnik w gospodarstwie- do wożenia bel, załadunku wozu itp.

Problem jednak stanowi  DPF- czytałem wszystkie posty odnośnie modelu 8560 gdzie toczyła się debata o DPF i powiem szczerze wypalanie filtra raz na tydzień przez pół godziny na dużych obrotach mnie odstrasza.

Dlatego moje pytanie jest następujące- co zamiast Kuboty M7060? Jaka jest rozsądna alternatywa?

Poniżej link ze specyfikacją tego ciągnika ze strony Kuboty

http://www.traktorykubota.pl/pl/produkty/ciagniki_rolnicze/m7060.html

• Przez kubazwlkp
      Witam! Stoję przed wyborem tych dwóch wymienionych ciągników. Byłby to ciągnik główny w gospodarswie, do pomocy miałby jeszcze ciągnik New Holland TD5050 z turem. Pracowałby na areale ok. 60ha przy hodowli bydła mlecznego. Pola oddalone od domu aż do 15km. Są to pola o niewielkich powierzchniach, więc dużo czasu poświęcę na przejazdy. Gleby nie są ciężkie(4 i 5 klasa). Ciągnik chodził by przy pługu 4 skibowym obrotowym, agregacie uprawowo-siewnym 3m., gruberze 2.6m, kosiarce dyskowej na centralnym zawieszeniu 3m, rozrzutniku obornika 10 ton(tandem), prasie Uni 1.8VD(rotor, noże), wozie asenizacyjnym sipmy 9000 litrów i trochę w transporcie. Który będzie bardziej ekonomiczny i mniej awaryjny? Proszę o opinie użytkowników tych maszyn.
      Wyposażenie John Deere 6115M:
      Skrzynia PowrQuad Plus 16/16
      Oś TLS
      opony 520/70 R38, 420/70 R28
      tylny wom 540,540eco,1000
      pompa 80l/min
      wzmocniony podnośnik
      pneumatyka
      Akumulator 12v/154ah/700a  Alternator 14V/150A pełne oświetlenie zaczep automatyczny klima Cena 219tyś netto bez wielkich negocjacji (2015 rok)   A kubota w standardzie z amortyzowaną przednią osią Cena 199 tyś netto (2012 rok)      
    • Przez agrofoto
      Jakie ciągniki najlepiej sprzedawały się w lutym 2015?

Pierwsza 10, według badań agencji Martin & Jacob,  w naszym zestawieniu http://www.agrofoto.pl/forum/ranking/5-najlepiej-sprzedaj%C4%85ce-si%C4%99-ciagniki-w-lutym-2015/

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.